Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Bracia i siostra B. -Bohdi i Bułek
Autor Wiadomość
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 26 Wrz, 2016 13:45   

Buła i jego popisówa całkiem atrakcyjna, tylko paskuda podejść nie raczy :D Ale za to jakie spojrzenia namiętno-niechętne rzuca zza krzesła, jakie pozy przyjmuje, jaką grzywkę ma cudną xD
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4704
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 06 Paź, 2016 21:57   

Bodhi i Bułek odkryły nową zabawę, która stawia człowieków na nogi, niezależnie od pory nocy, cwaniaki nauczyły się włączać radio w sypialni!! więc kilka razy obudziło nas radio Merkury o 3 nad ranem albo odpalona płyta cd .... teraz trzeba wyłączać radio z prądu na noc :diabel:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Paź, 2016 08:53   

misiosoft napisał/a:
Bodhi i Bułek odkryły nową zabawę, która stawia człowieków na nogi, niezależnie od pory nocy, cwaniaki nauczyły się włączać radio w sypialni!! więc kilka razy obudziło nas radio Merkury o 3 nad ranem albo odpalona płyta cd .... teraz trzeba wyłączać radio z prądu na noc :diabel:


'jakie ekologiczne kotecki :lol:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4704
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 08 Paź, 2016 16:32   

kikin napisał/a:
misiosoft napisał/a:
Bodhi i Bułek odkryły nową zabawę, która stawia człowieków na nogi, niezależnie od pory nocy, cwaniaki nauczyły się włączać radio w sypialni!! więc kilka razy obudziło nas radio Merkury o 3 nad ranem albo odpalona płyta cd .... teraz trzeba wyłączać radio z prądu na noc :diabel:


'jakie ekologiczne kotecki :lol:


o tak, ekologiczne są bardzo. a najbardziej wzięły sobie do serca stwierdzenie, ze nie wolno wyrzucać jedzenia, więc zjadają wszystko co im się da, wylizują miski po rezydentach a także sprawdzają nasze talerze, garnki i zlew, bo przecież nic nie może się zmarnować i nic nie można wyrzucić...
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4704
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 11 Paź, 2016 09:11   

a na poparcie moich słów:

tak sprawdzamy stan czystości w kuchni:


wspólnym zabawom nie ma końca:


i wspólne mycie przed spaniem:
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6912
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 11 Paź, 2016 09:17   

Dwupak idealny :brawo:
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4704
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 14 Paź, 2016 13:19   

saszka napisał/a:
Dwupak idealny :brawo:


dokładnie, nie wyobrażam sobie rozdzielenia ich.
dobrze tez dogadują się z Fioną - Bułek uwielbia zapasy z nią, a Bodhi jest często tulony i myty przez Fionkę :)
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4704
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 20 Paź, 2016 11:35   

mała fotorelacja z DT Bodhiego i Bułka ::

niedzielne leniwe popołudnie spędzamy tak:


M nie pozwolił mi grać w czołgi, smutłem tak bardzo:


Bułek - najlepsza miejscówka w chacie, siedzę w kartonie i czekam kiedy się miski napełnią:
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 20 Paź, 2016 17:47   

Bosh, jaki z nich jest rewelacyjny dwupak :D
Przynam się do słabości do sreberek - Bodhi mnie urzeka z tą smutną minką :love:
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4704
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 30 Paź, 2016 15:57   

oficjalnie - łózko zostało zdobyte przez Bodhiego i Bułka. Codziennie rano wszyscy koci meldują się na łóżku :)

Bodhi jest mega miziakiem, bardzo lubi być głaskany, tulony i tarmoszony.
często gdy Fiona jest głaskana i rozmruczy się na całego Bodhi przybiega i ociera się jednocześnie o rękę która głaszcze i o Fionę która mruczy - jakby sam nie mógł zdecydować co jest fajniejsze ::


aaaa, no i tresujemy go na papugę:


Bułek jest bardziej kotem towarzyszącym, cały czas obok ale raczej nie na nas, np. na drapaku na półce za naszymi plecami:
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Pon 31 Paź, 2016 08:56   

przepiękne koty
ja coś innego widzę, nie żadna papuga tylko wygodna miejscówka o temperaturze 36 st.
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4704
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 01 Lis, 2016 13:13   

BEATA olag napisał/a:
przepiękne koty
ja coś innego widzę, nie żadna papuga tylko wygodna miejscówka o temperaturze 36 st.


zima idzie, trzeba szukać ciepłego miejsca w domu :)
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4704
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 08 Lis, 2016 14:41   

Hej, to ja, Bułek.
Skandal! Chamstwo i drobnomieszczaństwo!
Nie ma sprawiedliwości w tym pożal się boże "domu tymczasowym"! Nie dość że karmienie jest tylko kilka razy dziennie (a gdzie obiecany ciągły i niezakłócony taśmociąg z karmą, hę?!), nie dość że warunki słabe (jedno pomieszczenie na kota... co to ma być) to jeszcze ja tu się sam męczę, sprawdzam wszystko co się da, czy zlew czysty i nie zostało resztek jedzenia, czy piekarnik czysty i nie zostało resztek jedzenia, czy zmywarka...



no, wiecie o co chodzi - to w dodatku Bodhi, ten (niewiadomo dlaczego nazywający się jak wampirzyca z Baldur's Gate) mój brat, zamiast pomagać non stop siedzi obok tego bardziej leniwego ludzia i ogląda turnieje gier komputerowych na komputerze, nerd jeden....



Sam mam to wszystko nadzorować? Człowieków z oka nie można na chwile spuścić, chodzę za nimi, kładę się obok i niby śpię a tak naprawdę patrzę co kombinują bo podejrzanie często temat kastracji wraca...
No tragedia jakaś!
Jedyny jasny punkt to Fiona... cudna trikolorka rezydentka - miękka, mrucząca, bezpruderyjna i zawsze chętna do lizanek i wspólnych drzemek. Człowieki niby mówią że ja z bratem na wydanie a tak naprawdę to bym go od ręki zamienił na bilet z Fioną w jedną stronę do gdziekolwiek gdzie karmy więcej dadzą. Help!
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 08 Lis, 2016 14:49   

:jebanewalentynki:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 08 Lis, 2016 17:28   

:lol2: :lol2: :lol2:
Słabe warunki, słabe... XD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]