Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: fuerstathos
Czw 09 Wrz, 2010 22:13
Pchła
Autor Wiadomość
Katka 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Sie 2007
Posty: 2229
Skąd: Poznań/ Swarzędz
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010 14:26   

ale producenta opinie podważacie :patyk:
 
 
fuerstathos 
czyli Ania Fufu ;)

Wiek: 28
Dołączyła: 15 Cze 2006
Posty: 8458
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010 18:21   

Katka napisał/a:
ale producenta opinie podważacie :patyk:


z tego co wiem, "producent" nie żyje...
_________________
 
 
Katka 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Sie 2007
Posty: 2229
Skąd: Poznań/ Swarzędz
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010 19:01   

no dobra kolejny importer :twisted: ale cechy charakteru zostały wyszlifowane u mnie :patyk: i gdzie tu wsparcie jak biją :cool:
 
 
karola 

Wiek: 51
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 10 Wrz, 2010 12:47   

Konefka napisał/a:
Przedwczoraj byłam z wizytą u Pchełki i Batona, mała cała zaaferowana pokazała mi cały dom i zachowywała się jak dziecko w Boże Narodzenie. :lol:

A dziś dostałam świeżą relację od Ani - mówi że przyjaźń pomiędzy obiema Kotkami się powoli zawiązuje, są gonitwy po domu, było i parę łapoczynów i parę przytulasów już nawet.

Ania się odgraża, że chyba złoży Katce reklamację :twisted: - Pchła to miał być kot niezależny, lubiący głaskanie i żadnego brania na ręce, tymczasem przesiaduje ciągle na kolanach, a zasypia najchętniej pod kołdrą, między ludźmi... :wink:

I tu cytat: "wiem, że reklama dźwignią handlu, ale to było normalnie przekłąmanie- mój towar różni się od reklamowanego oryginału o jakieś 180 stopni :wink: I teraz w nagrodę łażą za mną dwa koty a nie jeden... :D :D :D "

I jeszcze jeden, myślę że też wyjątkowo pozytywny: "a jak zobaczy, że się obudziłam to koniec... normalnie na głowę wejdzie i nie ma, że chcesz wstać do łazienki... nie ma że toaleta cię wzywa... a jak już zrobisz ten afront i wstaniesz to biegnie za tobą to pchlisko małe, i możesz ją na kolanach posadzić i siedzi dumna i blada, że ty na "tronie"a ona na tobie :D "

Mam też obiecane fotki, to wstawię jak tylko je dostanę. :)



o to u mnie to samo - Stefania tylko czeka na budzik lub na otwarcie oczu jeśłi za długo jej zdaniem się nie budzimy to siada nam na głowę :shock:
a w toalecie na kolana wchodzi razem ze Stefanem, troszkę utrudnień mamy nie powiem :spadam:
ale jak tu się gniewać na mruczałki nasze kochane :P
 
 
kiniek 

Wiek: 37
Dołączyła: 01 Sie 2007
Posty: 3501
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 11 Wrz, 2010 14:15   

karola napisał/a:
Konefka napisał/a:
Przedwczoraj byłam z wizytą u Pchełki i Batona, mała cała zaaferowana pokazała mi cały dom i zachowywała się jak dziecko w Boże Narodzenie. :lol:

A dziś dostałam świeżą relację od Ani - mówi że przyjaźń pomiędzy obiema Kotkami się powoli zawiązuje, są gonitwy po domu, było i parę łapoczynów i parę przytulasów już nawet.

Ania się odgraża, że chyba złoży Katce reklamację :twisted: - Pchła to miał być kot niezależny, lubiący głaskanie i żadnego brania na ręce, tymczasem przesiaduje ciągle na kolanach, a zasypia najchętniej pod kołdrą, między ludźmi... :wink:

I tu cytat: "wiem, że reklama dźwignią handlu, ale to było normalnie przekłąmanie- mój towar różni się od reklamowanego oryginału o jakieś 180 stopni :wink: I teraz w nagrodę łażą za mną dwa koty a nie jeden... :D :D :D "

I jeszcze jeden, myślę że też wyjątkowo pozytywny: "a jak zobaczy, że się obudziłam to koniec... normalnie na głowę wejdzie i nie ma, że chcesz wstać do łazienki... nie ma że toaleta cię wzywa... a jak już zrobisz ten afront i wstaniesz to biegnie za tobą to pchlisko małe, i możesz ją na kolanach posadzić i siedzi dumna i blada, że ty na "tronie"a ona na tobie :D "

Mam też obiecane fotki, to wstawię jak tylko je dostanę. :)



o to u mnie to samo - Stefania tylko czeka na budzik lub na otwarcie oczu jeśłi za długo jej zdaniem się nie budzimy to siada nam na głowę :shock:
a w toalecie na kolana wchodzi razem ze Stefanem, troszkę utrudnień mamy nie powiem :spadam:
ale jak tu się gniewać na mruczałki nasze kochane :P


zima idzie więc ogrzewanie kolan podczas posiedzeń jak znalazł ::
_________________
"Pies: karmią mnie, kochają, troszczą się o mnie - są bogami!
Kot: karmią mnie, kochają, troszczą się o mnie - jestem bogiem!"
 
 
Konefka 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 90
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 15 Wrz, 2010 22:59   

Najnowsze wieści o Pchełce: waży już 1700g, adoptuje się w nowym domku, podobno już wzajemna toaleta była nawet! :tan:

Pchełka wybrała sobie ulubione miejsce na dzienny wypoczynek: hamak na kaloryfer:





Dużo czasu spędza u Ani na kolanach, a noce to nadal najchętniej pod kołdrą, pomiędzy dwoma Ludziami... :twisted:





I jeszcze na koniec fotka skompresowanego Batona - bo wspólnych fot jeszcze chwilowo brak:
_________________
www.pokociemu.pl
 
 
Katka 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Sie 2007
Posty: 2229
Skąd: Poznań/ Swarzędz
Wysłany: Sro 15 Wrz, 2010 23:00   

bo się Pchłą do kartonika nie zmieściła juz :P u nas Pchlisko poza hamaczkiem kochało legowisko na parapecie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]