Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Czw 27 Sty, 2011 12:35
Trzy kociaki szukają domu...
Autor Wiadomość
Ania_A 

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 47
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 11 Lip, 2010 21:36   Trzy kociaki szukają domu...

Kociaki urodziły się u bezdomnej kotki na Podolanach w kwietniu. Na początku lipca udało się je złapać i teraz przebywają w domu tymczasowym. Kociaki szybko zaklimatyzowały się w domu. Po tygodniu okazało się, że klatka jest dla nich zdecydowanie za mała, jak tylko otworzą się drzwi rozbiegają się po pokoju. Kociaki doskonale wiedzą do czego służy kuweta. Kociaki są jeszcze przed pierwszą wizytą u weterynarza. Prawdopodobnie są to dwie kotki (Rebelia i Solano) oraz jeden kocurek (Lexus).

Lexus




Rebelia




Solano


Ostatnio zmieniony przez brynia Czw 27 Sty, 2011 12:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
anastasia 

Dołączyła: 02 Mar 2009
Posty: 633
Skąd: Pobiedziska
Wysłany: Nie 11 Lip, 2010 22:51   

Widziałam maluchy na żywo i są jeszcze ładniejsze ::
_________________
25.02.2011r. Diesel[*] tęsknie.........
22.09.2012r. Frodo [*] do zobaczenia Przyjacielu
 
 
Ania_A 

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 47
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010 19:29   

Wklejam nowe zdjęcie Rebelii.



Rebelia jest najodważniejsza i najbardziej zaczepna z całej trójki, jak się na nią nie zwraca uwagi zaraz podbiega i stara się zwrócić na siebie uwagę. Bardzo lubi wodę, potrafi zasnąć z łapką w misce z wodą :)
 
 
Ania_A 

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 47
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 19 Lip, 2010 20:53   

Dzisiaj udało mi się zrobić zdjęcia całej trójce. Nie myślałam, że zrobienie zdjęć kociakom może być takie trudne :)

Jeszcze jedno zdjęcie Rebelii.



Lexus zwany Tarzanem :) wszędzie próbuje wskakiwać, już zdominował półki i parapety w pokoju, reszta kociaków póki co nie umie wskakiwać więc on jest bardzo dumny jak może patrzeć na resztę z góry:)





Solano





Solano jest bardzo spokojną kotką, lubi głaskanie, ale tylko wtedy kiedy ona ma na to ochotę, uwielbia spać:) Musiałam się postarać żeby zrobić jej zdjęcie inne niż takie gdy śpi. Oczywiście ulubionym miejscem do spania jest dach kuwety:)
 
 
Ania_A 

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 47
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 21 Lip, 2010 21:38   

Dzisiaj kociaki były na pierwszej wizycie u weterynarza. Pani doktor powiedziała, że kociaki są zdrowe i potwierdziła, że są to dwie kotki i jeden kocurek.
Ku mojemu zdziwieniu kociaki były grzeczne więc wizyta przebiegła bezproblemowo :)
Udało się zaszczepić całą trójką a w najbliższym czasie kociaki zostaną odrobaczone.
 
 
Ania_A 

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 47
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 01 Sie, 2010 17:17   

Kociaki rosną i nadal szukają domu.
Rebelia okazała się straszną przylepą i gdy tylko ktoś usiądzie ładuje się na kolana i czeka na głaskanie :)





Solanka to mała księżniczka, jedzenie najbardziej jej smakuje jeśli można je jeść z ręki opiekunów :) Początkowo wydawała się spokojna, teraz okazało się, że ma równie dużo energii jak pozostało dwójka.





Lexus jest najbardziej energiczny z całej trójki, uwielbia zaczepiać Solankę, która ostatnio także odwdzięcza mu się tym samym :) Zawsze potrafi mnie zaskoczyć swoimi nowymi pomysłami na zabawę.



 
 
Ania_A 

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 47
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 30 Sie, 2010 20:37   

Kociaki już całkiem dobrze zaklimatyzowały się w domu tymczasowym. Mają za sobą dwa szczepienia, która bardzo dzielnie zniosły :)
Kociakom udało się już zdobyć serce tymczasowych opiekunów, ale nadal szukają kogoś kto je pokocha i dam im dom na stałe.

Lexus



Rebelia


Solanka


Lexus Solanka
 
 
Katka 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Sie 2007
Posty: 2229
Skąd: Poznań/ Swarzędz
Wysłany: Pon 30 Sie, 2010 20:56   

mają przecudne umaszczenia :jebanewalentynki:
 
 
Ania_A 

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 47
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 15 Wrz, 2010 22:00   

podnoszę ogłoszenie bo kociaki ciągle szukają domu :)
 
 
Katka 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Sie 2007
Posty: 2229
Skąd: Poznań/ Swarzędz
Wysłany: Sro 15 Wrz, 2010 22:15   

zdjecia dawaj a nie podnosze ogłoszenia :twisted:
 
 
Ania_A 

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 47
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 16 Wrz, 2010 07:51   

Zdjęcia będą :) tylko muszę wybrać jakieś w miarę wyraźne. Od kiedy zrobiło się chłodniej na zewnątrz w koty wstąpiła nowa energia :)
 
 
karola 

Wiek: 51
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 16 Wrz, 2010 08:29   

są tak cudne , że na pewno szybko znajdą domki :D
 
 
Ania_A 

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 47
Skąd: Poznań
  Wysłany: Czw 16 Wrz, 2010 20:22   

Koty dostały swój drapak i uznały, że jest na prawdę fajny :)












teraz już nie ma wątpliwości, że dobrze wiedzą do czego służy drapak :)

Po tygodniu od kiedy dostały drapak okazało się, że tuba, która była częścią drapaku została przez nie "odmontowana" i zapakowana do kartonu:) uwierzcie, że jeżeli nie widziałabym tego na własne oczy trudno mi byłoby uwierzyć. Po prostu wróciłam do domu a tuba w kartonie leżała w drugim rogu pokoju :twisted: no ale cóż koty uznały, że w tej formie drapak będzie bardziej funkcjonalny... i jak ich nie kochać :)
 
 
Ania_A 

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 47
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010 23:22   

Rebelka jest już od tygodnia w nowym domu :banan:

nadal domu szukają Solanka i Lexus





i jak zwykle zaspana Solanka :D
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010 23:42   

Trzymamy kciuki za Solankę i Lexusa ::
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]