Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: drevni.kocur
Pon 16 Kwi, 2007 09:04
Persiczka - moze ktos da dom tymczasowy ?
Autor Wiadomość
marinella 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 9176
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Sie, 2006 23:48   Persiczka - moze ktos da dom tymczasowy ?

przeklejam post Mysi z miau

Cytat:
Pisałam o tym już dzisiaj, ale albo ten wątek gdzieś zginął, albo przy obecnych kłopotach miau w ogóle się tu nie pojawił.

W schronisku poznańskim na kwarantannie przebywa trzykolorowa "perska" kotka. Jest w bardzo ciężkim stanie. Ma uszkodzone oko (właściwie go nie ma), problemy z oddychaniem i krążeniem (stale wysunięty języczek, bardzo szybki i ciężki oddech), jest pobita lub poraniona/potłuczona z innego powodu, ma wielki ropień na dziąsłach, który będzie operowany, a przy okazji będzie trzeba usunąć kilka zębów....i możliwe, że coś jeszcze, co "wyjdzie" później.
Szukamy dla niej pilnie domu tymczasowego lub stałego, bo w warunkach schroniskowych nie da się jej wyleczyć i zapewnić jej odpowiedniej opieki. Jeśli taki dom się nie znajdzie jak najszybciej, koteczce grozi eutanazja, bo ona się tam po prostu wykańcza, a stres dodatkowo pogłębia jej dolegliwości.
Jeśli ktoś może pomóc, bardzo proszę o kontakt na schronisko.poznanskie@gmail.com albo fundacja.canis.et.felis@gmail.com . Bardzo rzadko udaje mi się wejść na miau, więc odpowiedzi w tym wątku albo pw mogę nie dać rady odebrać.

_________________
 
 
drevni.kocur 
Drevni Kocur

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 2268
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007 09:04   



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]