Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Frida
Autor Wiadomość
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17284
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 06 Cze, 2013 12:14   

perdo napisał/a:
No to człowiek pod kocyk na legowisko, a na człowieka Frida :)

Morri napisał/a:
Jakie łóżko? Frida śpi na człowieku ::


:turla:
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Czw 06 Cze, 2013 13:04   

Morri napisał/a:
brynia napisał/a:
Morri napisał/a:
Frida też tak ma - potrafi spać nawet na boku człowieka ze zwisem łap po obu stronach :cool:

Zdjęcia! Dawać zdjęcia!


Za późno przeczytałam - teraz to już prośba do ds :aniolek:

Przeniosłam tutaj, żeby nie robić Tosce off topa.
Od razu prośba do DS :modly: ;)
_________________
 
 
ag 

Dołączyła: 08 Maj 2013
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Cze, 2013 12:27   

Witam po pierwszych 15 godzinach pobytu Fridy w nowym domku :)

Sprawozdanie z godziny 12.20

Aklimatyzacja przebiega całkiem pozytywnie. Jeszcze jak Morri była tu z nią wczoraj - to Frida zdążyła się troszkę napić, a nawet zjeść ( co podobno nie jest takie częste w przypadku zmiany otoczenia).
Mała pozwiedzała mieszkanie i wiadomo - załadowała sie na człowieka w celu bycia mizianą ;) Spędziła wieczór na moim brzuchu oglądając ze mną film. Najgorsze że właśnie kiedy leży na człowieku przyjmuje najlepsze pozy no a wtedy to nie mam jak zrobić zdjęc ;) Niżej w każdym razie kilka z pierwszych chwil jej pobytu. Wygląda na nich groźniej niż jest w rzeczywistości ;)
















znajdz różnice :P








Co do nocy.... Faktycznie Morri miała racje. Frida bardziej od spania na łóżku - preferuje spanie na człowieku - uprzednio go odpowiednio długo ugniata swoimi łapkami. I nieważne czy spałam na plecach, brzuchu czy na boku, zawsze potrafila wdrapać sie na mnie, podreptac w miejscu i sie polozyc ;)
Dopiero gdzies przed 4 rano zrobiła małe przedstawienie, bo sie jej przypomniało o zabawkach które kupiłam.. zaczeła biegac jak szalona ze swoimi myszkami, piórkami, cudami. Z łóżka na podłoge, z podłogi na parapet, rozpęd, i pod łóżko... z pol godziny to trwalo.. I zakonczyla to kupką w kuwecie haha :D Potem juz był spokój do rana.
ŚSniadanko jej nałożyłam, ale za duzo nie zjadła. Myślę że jeszcze wciąż jest trochę zestresowana nowym miejscem. Czasem płoszy się gdy się nagle wstanie z krzesła, albo gdy mój brat wchodzi do pokoju. Ale poza tym myślę że jest zadowolona :)

I z dzisiejszego poranka... ( foto z telefonu wiec troszke gorsza jakosc)



ah, zapomniałabym o krótkim filmiku - jeszcze z wczoraj :)

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17284
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Cze, 2013 12:34   

:love: :love: :love:

Agata, dzięki :hug2:

Zapomniałam o jednym szczególe: Frida nieco płoszyła się na pierwszych spotkaniach z blondynami płci męskiej :eee: ale tylko przy pierwszych kontaktach. Może dlatego Twój brat na początku wydawać jej się nieco niepokojący :hm: Ale to przejdzie :) Mój brat też jest blondynem i w późniejszych kontaktach Fridzie to zupełnie nie przeszkadzało :)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
kamilczak 

Wiek: 38
Dołączyła: 17 Kwi 2013
Posty: 146
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Cze, 2013 13:13   

Minki robi cudowne, "co się paczysz?" ::
Ostatnio zmieniony przez kamilczak Pią 07 Cze, 2013 13:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Cze, 2013 13:14   

Trochę "zabija wzrokiem" ;)
Ale słodka jest :)
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Pią 07 Cze, 2013 13:37   

ag napisał/a:
I z dzisiejszego poranka... ( foto z telefonu wiec troszke gorsza jakosc)



ah, zapomniałabym o krótkim filmiku - jeszcze z wczoraj :)

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be


Frida naparapetna :shock: Byłam pewna, że ona poza łóżkiem jest kotem nizinnym ;)
Sądząc po wielkich fotach (za które z obowiązku patykuję :patyk: ) Frida czuje się już jak u siebie, a przyznam, że chciałabym, żeby nasze koty przy gościach zachowywały się tak jak ona w 1. dniu po przeprowadzce.
_________________
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17284
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Cze, 2013 13:42   

no przepraszam, pisałam, że Frida wchodzi na parapet :twisted: i że leży na nim tyłem do okna - co się, jak widać potwierdza ::
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17284
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Cze, 2013 13:43   

A propos filmiku, daj jej czasem wygrać :patyk: :: niedobra ::
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
ag 

Dołączyła: 08 Maj 2013
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Cze, 2013 13:51   

Halo halo... w nocy wskoczyła z parapetu na szafe ( nie wiem jakim cudem ). szafa kończy sie jakieś 60 cm od sufitu.. więc daleko miała... i myślę że gdybym tego na własne oczy nie zobaczyła to też bym nie uwierzyła... Wieczorem wrzuce fotke z szafą w całości to sobie zobaczycie jak to wysoko...
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17284
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Cze, 2013 14:02   

a co koty w nocy robią, to ja do końca świadoma nie jestem :roll: śpię jak kamień :cool: ważne, że zasypiają i budzą się przy mnie :lol:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17284
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Cze, 2013 14:03   

poza tym, Frida już nie musi udawać inwalidki, w końcu cel osiągnięty - ma dom :twisted:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
kamilczak 

Wiek: 38
Dołączyła: 17 Kwi 2013
Posty: 146
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Cze, 2013 14:22   

No właśnie, teraz się ujawni jej prawdziwa natura :twisted:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Cze, 2013 18:38   

Ag jak się cieszę :: i jednocześnie aż Ci zazdroszczę takiego kochanego miziaka jakim jest Frida.
Uwielbiam jak kot leży mi na kolanach, brzuchu, nogach - gdzie kolwiek :love:
A Ogonek jak na złość nie daję się brać za bardzo na ręce :marudzi: ale Marcin przekazał mi, że jak spałam to położył mi się w nogach :aaa: co prawda jak się obudziłam to poszedł na parapet :sulk:
Ale jest nadzieja :good:
Pozdrawiamy serdecznie i głaski dla Fridy :)
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Pią 07 Cze, 2013 18:42   

Morri napisał/a:
poza tym, Frida już nie musi udawać inwalidki, w końcu cel osiągnięty - ma dom :twisted:

kamilczak napisał/a:
No właśnie, teraz się ujawni jej prawdziwa natura :twisted:

Tak i pewnie jeszcze sobie ogon wyhoduje jak jaszczurka, skoro nie trzeba udawać jakiegoś rasowca ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]