Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Nie 05 Cze, 2022 16:05
Astor i Cody - maluchy ze Szpitalnej
Autor Wiadomość
Iwona_Spike 

Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 116
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 19 Lut, 2018 11:02   

Dużo zdrówka dla Codusia :) Trzymamy łapki!
_________________
Spike i Koko - moje Kocie Serduszka...
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 25 Lut, 2018 21:24   

Dziękujemy bardzo! A co tam słychać u naszej kochanej Astor? Czy wypatruje już wiosny?

Dostaliśmy wyniki badań moczu Codusia - niestety mamy bardzo wysokie PH, na co dostaliśmy lekarstwa. Codul odniósł się do nowego leku nieco sceptycznie, na szczęście niechęć mamy już za sobą i nie ma problemu z podawaniem leku. Dziś, z okazji niedzieli i większej ilości wolnego czasu człowieki zabrały się za robienie barfa. I na nic poszły weekendowe porządki - podłoga w kuchni wygląda nieco krwiście. :diabel:

A tak w ogóle to duży wuja wymyślił dla Codiego nowe przezwisko - Codulek - Słodulek. Prawda, że pasuje?
 
 
Iwona_Spike 

Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 116
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 25 Lut, 2018 21:52   

Pewnie, że pasuje😁
Astor na razie szuka ciepłych miejsc. Choć dziś tęsknym okiem patrzyła na słoneczny balkon. Niedobra wiosna jakaś opóźniona :roll:
Zdrówka dla Codusia!
_________________
Spike i Koko - moje Kocie Serduszka...
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 27 Lut, 2018 21:54   

Dziękujemy pięknie !

Dawno nie było zdjęć Codulka :)

Cody z dziewczyną :)



Koszula dużego, wygniotę... ;)

 
 
Zurha 

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 3365
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 28 Lut, 2018 02:20   

Coduś robi futrzane ocieplenie koszuli, Duzi że od razu gniecie :P
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 05 Mar, 2018 21:53   

Ja myślę, że to jakieś takie podświadome wołanie - "Człowiek, nie idź do tej roboty, ja tu z Tobą posiedzę, co będziesz szedł do jakiegoś biura! Ej człowiek no...". Najbardziej lubię, kiedy mam kilka dni wolnego od pracy i mogę posiedzieć dłużej z kotami - sytuacja idealna jest wtedy, gdy Codulasty przystojniak wystawia bródkę do miziania i furkocze jak traktor. :aniolek:



Z przyszywaną siostrą ;)

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 12 Mar, 2018 22:26   

To chyba jakieś wiosenne wibracje tak wszystkich dobrze nastrajają, bo wszystkie futrzaki stały się wręcz niemożliwe potrzebujące człowieka. Codul zazdrośnikuje i czuje się nieco urażony, gdy inne koty są głaskane, więc tak jak szybko jak mogę koncentruję swą uwagę na najpiękniejszym szarym kocie na świecie. Poza tym Coduś dostał od dużego wujka nową ksywkę: CODULEK - CUKIEREK, a do tejże ksywki przyczyniło się to, że uciął sobie drzemkę na różowej pościeli należącej do dużej ciotki. No ale czy ktoś ma jakieś wątpliwości co do prawdziwości nowej ksywki? Tak myślałam, nie widzę sprzeciwów :)

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 21 Mar, 2018 22:56   

Codulek - Cukierek przeprasza za chwilową przerwę w odbiorze - już niedługo pojawimy się z nowymi zdjęciami!
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 27 Mar, 2018 21:06   

Oto Codulek, nadzorca barfa!



Zadumany nad losem świata ;)

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2018 13:53   

Halo Ziemia! Kto tęsknił za najpiękniejszym szarym kotem na świecie? W związku z tym, że Coduś je tylko barfa postanowiliśmy spróbować również z dietą Whole Prey. Pierwsza próba nie była za bardzo udana, Coduś powąchał, popatrzył, ale nie był za bardzo zainteresowany. Będziemy jeszcze działać w tym temacie.

Już chciałam napisać, że o dziwo Codul nie ma ostatnio żadnych problemów alergicznych - dziś niestety zauważyłam drobną zmianę na nóżce. Jest coraz cieplej, więc alergia nadchodzi wraz z pyleniem. :(

Coduś zachowuje pogodę ducha - dziś powiedział mi w sekrecie, że niedzielnie poranki z człowiekami są najlepsze :)



 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2018 21:24   

Psikamy nóżkę Octeniseptem, ale super poprawy nie ma. Kawaler jedzie do weterynarza, prosimy o kciuki. A tymczasem popatrzmy - cóż mogło pójść źle?

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2018 21:52   

Codusiowa nóżka w leczeniu ... O 8.05, żeby zdążyć przed pracą lądujemy u weterynarza. Pacjent otrzymuje antybiotyk w zastrzyku, antybiotyk na wynos i maść do codziennych zabiegów. Na szczęście jest już lepiej, ale do stanu "dobrze" jeszcze nam daleko. Duży wuja kończy przygodę z dziurą w spodniach, podrapaną ręką i nogą. Czy mówiłam kiedyś, że Coduś to waleczny mężczyzna?
 
 
Iwona_Spike 

Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 116
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2018 09:44   

Nieustannie trzymamy łapki i kciuki za zdrówko Codusia!
_________________
Spike i Koko - moje Kocie Serduszka...
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2018 13:00   

Monika, a masz jakieś fotki tej nóżki? Jak to wygląda?
Kciuki za Codula!!!
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2018 19:24   

Tak, mam fotki. Wyślę dziś na maila.

A my jesteśmy po kolejnej wizycie. Coduś został potraktowany dziś dodatkowo preparatem na pchły, kontynuujemy antybiotyk i smarowanie nóżki ... Małe zmiany są w różnych częściach ciała... Codul oczywiście był mega wkurzony całą wizytą, teraz odpoczywa sobie pod łóżkiem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]