Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Nie 05 Cze, 2022 17:05
Astor i Cody - maluchy ze Szpitalnej
Autor Wiadomość
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1296
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Sie, 2018 22:20   

O matko z córką, jakie mamy zaległości na forum. Przepraszam najmocniej, takie obsuwy nie mogą mieć miejsca. Upał nie jest czymś, co specjalnie cieszy Codusia… Człowieki starają się jak mogą - wentylatory chodzą cały czas, po pracy biegniemy prosto do domu, aby otworzyć nasz kotroom - po południu jest zacieniony i staje się azylem dla wszystkich futrzaków :)

Coduś (jak wszyscy wiemy) jest ogromnym zazdrośnikiem i uwielbia być w centrum uwagi. W konkursie o najszybszy bieg po mizianki może konkurować jedynie z Nenusią - codziennie dzielnie walczą o atencję Dużego.
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1296
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 16 Sie, 2018 22:23   

Coduś jest bardzo silnym i walecznym mężczyzną. Dziś Ciotka i Wujek zrobili rzecz straszną - zaczęli czyhać na wolność pięknisia. Oj, to była dopiero walka. Codisławski udał się do szafy - na szczęście stamtąd bardzo łatwo jest go wyciągnąć. Podczas badania krwi Codul pokazał wszystkim będącym w klinice jak walecznym jest kotem, pacjent był trzymany jedynie przez trzy osoby... Teraz prosimy bardzo mocno o trzymanie kciuków!
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6898
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 17 Sie, 2018 09:09   

Zaciśnięte :good:
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17285
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 20 Sie, 2018 23:46   

Czekamy na wyniki :tup:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1296
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 21 Sie, 2018 20:54   

Wyniki badania krwi Codulka prezentują się przyzwoicie! Kamień z serca i ulga jak stąd na księżyc. Wczoraj udało się również pobrać siuśki - ale była akcja! Znowu budzik wyrwał dużych ze snu o nieludzkiej porze, potem czajenie się - uda się, nie uda się? Pomogli również koledzy wolontariusze, którzy podali próbkę Pani Doktor :) ale my mamy fajnie :)
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1296
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 05 Wrz, 2018 11:47   

Ale się opuściliśmy - strasznie przepraszamy i wszystkie braki niezwłocznie uzupełniamy!
Duży i Duża ostatnio tyle pracują, dodatkowo pomagają innym kotkom - w niedziele Duża wspomagała z innymi wolontariuszkami Fundację i zbierała pieniądze na Pyrlandii!!!

Codulek standardowo dał mi kopniaka na szczęście … i proszę bardzo, akcja zakończona sukcesem :)

Coduś ostatnio preferuje odpoczynek w szafie - w końcu robi się już trochę chłodno... Niestety na łapce mamy małą zmianę - biednego Codusia toczy znów alergia :( Mówiłam to już setki razy, ale Coduś jest najdzielniejszym kotkiem na świecie :) Wciąż pracuję nad nowymi zdjęciami - uzupełnienie fotograficzne pojawi się wkrótce :)
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1296
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2018 16:55   

Po zdecydowanie za długiej przerwie jesteśmy już w normalnym trybie działania i w końcu wracamy do pisania tu :)

Człowieki były na urlopie, a później Duża miała jeszcze wyjazd z innymi ludźmi, którzy tak jak Duża robią jakieś dziwne rzeczy na komputerze. Coduś chciałby podziękować z całego serca tym super ciotkom, które przychodziły i dawały jeść, dawały leki. Te ciotki nie tylko wiedziały co zrobić, dodatkowo miziały wszystkie kociaste :)

Coduś mówi, że jak Dużych nie było to mógł całymi dniami bawić się ze Scarlett. W dodatku nikt nie wpadł na pomysł, żeby brać kociastych do weterynarza, co też na pewno ucieszyło Codusia. Teraz czeka nas kolejne badanie siuśków Codula, mamy nadzieję, że wyniki będą lepsze niż poprzednio...



Codul szafiarka!

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1296
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 29 Wrz, 2018 18:19   

Coduś to zdecydowanie kot pasterski. Pilnuje stada, pilnuje człowieków jak śpią. Obrazek z dzisiaj: Duży po pysznym obiedzie udaje się na spoczynek - na Dużym śpi rezydentka, obok Codisław Babulowski pierwszy. Po drugiej stronie Scarlettka Rudowłosa Druga również pilnuje. Ach jak uroczo, kiedy wszyscy są razem :) )))

Babula czeka kolejne badanie siuśków - będziemy się na nie czaić w tym tygodniu. Musi być dobrze!

Nie dajcie się zmylić tą miną - to największy pieszczoch na świecie. :aniolek:

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1296
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 07 Paź, 2018 17:41   

Niestety nie udało się nam pobrać siuśków Codiego - jak zwykle szary przystojniak okazał się być bystrzejszy niż ja. Będziemy próbować :)

Niestety uczulenie na nóżce zaczęło wyglądać co najmniej nieciekawie - pojechaliśmy zatem do weterynarza. Coduś dostał zastrzyk z antybiotykiem oraz antybiotyk na wynos. Zakupiona została również maść na zmienione chorobowo miejsca. Pacjent zniósł wizytę, ale nie było łatwo ... Teraz będzie już tylko lepiej :)
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1296
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 19:53   

Nowe fotki naszego najpiękniejszego Codusia. Duży wuja ma ostatnio znów wenę na śpiewy wszelakie i przerobił piosenkę o ogórku. Chodzi po domu i śpiewa: "Codulek, Codulek, Codulek, On szary ma pyszczulek. I brzuszek szary i łapki i ciągle na Scarlett chrapki". No trzeba tego Dużego na jakiś konkurs wysłać. :diabel:



 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 22:14   

:lol: :lol: :lol:
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1296
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 22 Paź, 2018 21:29   

Chciałabym jakoś zatytułować poniższe zdjęcie, ale jakoś nie potrafię.

Zakochańce na krańcu?
Znajdź trzeciego kota?
Podejdź no do płota jako i ja podchodzę? (albo i nie).
Ja Cię kocham, a Ty leżysz?

Chętni proszeni o propozycje ;)

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1296
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 03 Lis, 2018 15:04   

Będąc przypadkiem w sklepie z akcesoriami dziecięcymi kupiłam poduszkę "jaśka" z bardzo miłego i miękkiego materiału. Naprawdę nie spodziewałam się, że zrobi taką furorę wśród kociastych. Chwilowo największym fanem jest Codisław Szary Pierwszy, aż żal go stamtąd zabierać. Cóż, kto mówił, że człowieki muszą spać na poduszce. :diabel:

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1296
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 11 Lis, 2018 20:01   

Ten nasz Codulek to jednak lubi narobić nieco hałasu :) Rezydentka to zadziorna dziewucha i lubi zaczepić Codusia. Dziś znowu dostałam małego zawału - wrzask na całe mieszkanie, więc biegnę! A to tylko szara wariatka chciała się trochę pobawić :) Coduś jest tak spragniony człowieka, że weekendy i wieczory spędzamy na głaskaniu. A jak człowiek się położy, to nie ma innej możliwości - Babul musi być blisko. Ostatnio nauczył się spać wtulony w Dużego. :aniolek:

To ja, jestem Twoim bukietem!



Podobam Ci się?

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1296
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 19 Lis, 2018 21:26   

Coduś i Scarlett są w sobie zakochani - to wiadomo nie od dziś. Zebrało Im się dziś na amory, ale w amorach przeszkodziła Im Nena - co ta zazdrość robi z kobietami... :wink:

Mam nadzieję, że wszyscy są już przygotowani na kolędy z kotami? Duży zaczyna już wymyślać nowe wersje, a przecież wiadomo, że należy udać się do stajenki - do Codusia i do Nenki ;)

Coduś ostatnio ukochał sobie łóżko w sypialni i nie za bardzo ma ochotę z niego schodzić - czy ktoś miałby ochotę opuszczać ciepłą kołderkę w taką pogodę?

:aniolek:

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]