Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Pon 16 Gru, 2013 20:07
Candance
Autor Wiadomość
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 27 Lis, 2013 22:01   

I oczywiście z Aiko, którą kocha i uwielbia :serce:

 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 28 Lis, 2013 10:32   

Fajny byłby z Nich pakiecik...
Może ktoś się skusi :diabel:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 08 Gru, 2013 21:44   

Nie pisałam o Candance, bo domek stały czeka od dwóch tygodni. I teraz, kiedy po drugim szczepieniu mała jest już gotowa, domek choruje... A przydałby się już bardzo, bo brakuje mi rąk do miziania i zabawy :roll: Candance jest bardzo absorbująca - bawi się wszystkimi zabawkami, które są aktualnie w ruchu, wprawiając pozostałe koty we frustrację - zawsze wciśnie nos, łapę lub choćby wibrysa przed nie i już jest pierwsza przy zdobyczy :: Ciągle jest chuda - nie nadążam z uzupełnianiem kalorii, bo wszędzie jej pełno, a jak to kociak, wykonuje przy polowaniu całą masę zbędnych ruchów :: Domku stały, kuruj się!
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Pon 09 Gru, 2013 14:45   

Kciuki za zdrowie DS :ok: (tego jeszcze nie było :devil2: )
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4702
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 09 Gru, 2013 17:05   

na weekendowym festiwalu kupiłam serduszko dedykowane Candance, więc proszę przekazać jej ode mnie tulaska, i dać jakiś smakołyk :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 09 Gru, 2013 17:25   

misiosoft napisał/a:
na weekendowym festiwalu kupiłam serduszko dedykowane Candance, więc proszę przekazać jej ode mnie tulaska, i dać jakiś smakołyk :)


jasna sprawa :serce:
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4702
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 09 Gru, 2013 23:00   

a ja się z nią wybawię, jak z myszką przyjadę :) o ile będzie chciała się ze mną bawić ;)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 10 Gru, 2013 00:08   

misiosoft napisał/a:
a ja się z nią wybawię, jak z myszką przyjadę :) o ile będzie chciała się ze mną bawić ;)

w takim razie musisz się z wizytą pośpieszyć, bo domek się wykurował i adopcja zaplanowana na piątek :banan: a jutro Candance będzie miała kolejne odwiedziny, żeby miała okazję troszkę przyzwyczaić się do nowych człowieków ::
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4702
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 10 Gru, 2013 08:41   

to może w czwartek Was odwiedzę? albo w środę?
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 15 Gru, 2013 16:28   

Candance w piątek pojechała do nowego domku :tan: Domek super - czekał na nią komitet powitalny złożony z dwóch człowieków i dorodnego buraska Maksia :)
Z człowiekami już komitywa najlepsza przypieczętowana mruczeniem i spaniem na kolanach, a także w łóżku :) Z Maksiem dopiero dziś załapała, że jeśli on pacnie łapą i ucieka, to należy go gonić i też pacnąć łapą :)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Katarzyna 
Katarzyna

Wiek: 57
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 1903
Skąd: Internet
Wysłany: Nie 15 Gru, 2013 16:42   

A jak Aiko znosi nieobecność maludy?
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 15 Gru, 2013 16:52   

Katarzyna napisał/a:
A jak Aiko znosi nieobecność maludy?

odsypia :cool:
 
 
hanna 
Sara & Momoko & Bacuś

Wiek: 61
Dołączyła: 11 Paź 2013
Posty: 860
Skąd: Poznań,Kiekrz
Wysłany: Pon 16 Gru, 2013 21:34   

:banan: :banan:
_________________
Sara
 
 
Kurara 

Wiek: 42
Dołączyła: 17 Gru 2013
Posty: 5
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 18 Gru, 2013 14:44   

Witam, tu DS Candance, zwanej obecnie bardziej swojsko Mufą lub Mufką ;) (Muszę przyznać, że niezwykle szybko zrozumiała, że to o nią właśnie chodzi :D )

Chciałabym zaraportować, że Mufka już szaleje po swoim nowym domu! Śpi z nami i Maksem w łóżku, skacze nam po głowach i głośno domaga się swoich i naszych posiłków ;) Rozczuliła nas wczoraj usiłując się ułożyć mojemu niemężowi do snu na twarzy, skończyło się na tym, że zasnęła obok, z łapkami na jego policzku :D

Uczy również 3 razy od siebie większego Maksia ogłady ;) Kiedy tylko zrozumiała, że on nie zamierza zrobić jej krzywdy, przestała chować się pod meblami, a zaczęła odpowiadać na jego zaczepki i uczyć jak należy się bawić z małą damą, a kiedy można dostać od niej po nosie :D Dziś rano z zafascynowaniem obserwowałam ich wzajemne polowania i zasadzki.

Oczywiście z niecierpliwością czekam na pierwsze przytulanki ;) bo oboje są bardzo ludzko-przytulaśni, ale na razie poza zabawami trzymają od siebie bezpieczny dystans na długość kota ;) zaobserwowałam tylko jak Max polizał Mufkowy ogon, żeby go zaraz potem użreć :D

Postaram się zaraz zgrać kilka zdjęć z telefonu i dorzucić do relacji. Ufff... jak widać jesteśmy pełni radości z nowego członka rodziny ;)
 
 
Kurara 

Wiek: 42
Dołączyła: 17 Gru 2013
Posty: 5
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 18 Gru, 2013 15:03   

Pierwszy wieczór w nowym domku - Mufka pokazuje, że jednak nie jest dzikim potworem jakiego udawała na wizytach ;)


Na pierwszym planie dumny koci książę Maks - dla przyjaciół Myszor-Szyszor ;D Na drugim planie Mufa pokazuje, że już się go nie boi ;)


Tu jeszcze lekki stresik...


a tu już brykamy ;)




I na koniec wszystkim znana scenka "gdzie jest żarcie?!" ;) ))


edit brynia: podmieniłam za duże zdjęcia na miniaturki, podlinkowane do dużych
Ostatnio zmieniony przez brynia Sro 18 Gru, 2013 23:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]