Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Pią 22 Lis, 2013 18:18
Vaska
Autor Wiadomość
tola 

Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 50
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 23 Paź, 2013 14:50   

Poranna sesja :)

Ostatnio zmieniony przez tola Sob 26 Paź, 2013 15:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tola 

Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 50
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 23 Paź, 2013 14:56   

Jeszcze nie wie ze pazurków nie pokazujemy w trakcie zabawy :)

Ostatnio zmieniony przez tola Sob 26 Paź, 2013 15:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tola 

Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 50
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 23 Paź, 2013 15:05   


Ostatnio zmieniony przez tola Sob 26 Paź, 2013 15:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 23 Paź, 2013 15:11   

Jakie postępy! A jak brzuszek? - na zdjęciach wygląda normalnie :)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 23 Paź, 2013 19:36   

tola jeszcze się nauczy z tymi pazurkami :: a jak nie to zawsze można poprzycinać :pila: byle nie za mocno :wink:
Piękna z niej czarnula :serce:
 
 
tola 

Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 50
Skąd: Poznań
  Wysłany: Sob 26 Paź, 2013 15:46   

Tak piękny, uparty urwis :) tez jestem w niej zakochana, za to mój Leon jest lekko o nią zazdrosny:)
Mała w klatce nie ucieka i czasami tylko syknie na rękę ostrzegawczo ale głaskać jak najbardziej się daje, wręcz pokazuje brzucha:) Natomiast jak już wyjdzie z klatki to taki mały uciekinier z niej uwielbia wchodzić do szafek i tam się bawić, ostatnio większość rzecz po zabawie było poza szafką:) Apetyt tez dopisuje i kurczaka zjada aż się uszy trzęsą :)

Przepraszam za umieszczenie zdjęć bez loga fundacji, już poprawione :) Kolejne zdjęcia pojawią się niebawem:)
 
 
tola 

Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 50
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 26 Paź, 2013 17:35   

Próba uchwycienia małej w kadrze:)



 
 
Ania Z 

Wiek: 56
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 3855
Skąd: Lwia Ziemia ;)
Wysłany: Pią 01 Lis, 2013 19:42   

I jak Vaska po wizycie ? ;)

Poznałam osobiście maluszka jest śliczna i slodka :serce:
_________________
 
 
tola 

Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 50
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 05 Lis, 2013 17:54   

Witam,
Pora uzupełnić braki i napisać co słychać u małej ślicznotki

Vaska po wizycie gości miewa się wyśmienicie. Jak zawsze pełna energii przeważnie nie ma czasu na siedzenie na rękach. Oczywiście ucieka od ręki jak chce się ją dotknąć ale zaraz powraca z zaciekawieniem i zaczepianiem. Nie mogła się też doczekać aż w końcu będzie mogła pobawić się z rezydentem. Wiec ostatnio najlepszą zabawką jest koci ogon, łapanie za tylne nogi i ogólne zaczepianie.
Dla urozmaicenia w czasie aktywności chomika przesiaduje przy klatce, no chyba ze miejsce jest zajęte przez rezydenta :)
Widać ze bardzo dobrze dogaduje się z drugim kotem.Jest bardzo kontaktowa. Zaczyna reagować na głos i na swoje imię.
Mała nie przepada niestety za robieniem zdjęć;/ ciężko ją uchwycić tak by zdjęcie było wyraźne bez lampy... przeważnie w kadrze zostają tylko tylne nogi :P
Jeżeli chodzi o szczepienie to z powodów czasowych zostało przesunięte na dzień jutrzejszy.
Jutro napiszę jak było.
 
 
tola 

Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 50
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 05 Lis, 2013 18:02   

Muszę się też pochwalić ze po równych dwóch tygodniach uczłowieczania mała zrobiłam przełomowy postęp. Przyszła wieczorem do łóżka dała się wygłaskać i położyła się na dekolcie i mrucząc zasnęła:D.
 
 
Ania Z 

Wiek: 56
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 3855
Skąd: Lwia Ziemia ;)
Wysłany: Wto 05 Lis, 2013 20:02   

tola napisał/a:
Muszę się też pochwalić ze po równych dwóch tygodniach uczłowieczania mała zrobiłam przełomowy postęp. Przyszła wieczorem do łóżka dała się wygłaskać i położyła się na dekolcie i mrucząc zasnęła:D.

brawo :brawo:
_________________
 
 
tola 

Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 50
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 05 Lis, 2013 20:13   

Nie wiem jeszcze jak wstawić zdjęcia 400px, a poprzednie są za duże, wiec zamieszczam miniaturki



 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 06 Lis, 2013 15:25   

Ania Z napisał/a:
tola napisał/a:
Muszę się też pochwalić ze po równych dwóch tygodniach uczłowieczania mała zrobiłam przełomowy postęp. Przyszła wieczorem do łóżka dała się wygłaskać i położyła się na dekolcie i mrucząc zasnęła:D.

brawo :brawo:

:tan:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 06 Lis, 2013 15:26   

a jak po spotkaniu? będzie z tego dom?
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
tola 

Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 50
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 15 Lis, 2013 16:57   

Witam,
Vaska została zaszczepiona, niestety po kilku dniach mała zaczęła kichać, nie ma wycieku z nosa ani z a oczu, jutro idziemy do weta. Mam nadziej ze uda to się szybko wyeliminować. Mała tryska energią i ciągle podgryza rezydenta :) Nie daje mu spokoju wiec biedak musi uciekać na wyższe poziomy, choć ostatnio i to nie jest dla niej przeszkodą.
Jeżeli chodzi o adopcję to proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości. Myślę, ze te kilka dni dłużej w dt wyjdzie jej na dobre bo z każdym dniem widać ze zaczyna darzyć coraz większym zaufaniem i już tak nie ucieka. Co prawda nie przychodzi codziennie się przytulać bo coraz częściej ją nakrywam ze leży wtulona w Leona :) (Wczoraj jak podnosiłam kołdrę to znalazłam dwa brzdące wtulone w siebie i niezadowolone ze ktoś ich nakrył :) )
W dniu jutrzejszym Vaska zostanie również zaczipowana, bo ostatnio nie było takiej możliwości z powodu braków czipów.
Jeżeli to kichanie nie jest niczym poważnym i wetka wyrazi zgodę to mała niezwłocznie pojedzie do ds:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]