Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Wto 31 Mar, 2015 17:34
Mania i Maniek
Autor Wiadomość
smellxoxo 

Wiek: 29
Dołączyła: 28 Paź 2013
Posty: 220
Skąd: Yeżyce
Wysłany: Sro 26 Mar, 2014 00:06   

Ale słodziaki <3
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 26 Mar, 2014 09:05   

Super wieści :) :ok:
 
 
anasta 
anasta

Dołączyła: 19 Gru 2013
Posty: 240
Skąd: Poznan
Wysłany: Pią 28 Mar, 2014 22:20   

Newsy dotyczące stanu zdrowia Mańka.
Zaplanowane badania wykonane. Wielki pozytyw-Maniek fantastycznie reaguje na antybiotyk, dzięki niemu glutki niemal się nie pojawiają :) . Po odstawieniu zobaczymy, czy się nawróca, oby nie. Potwierdziła się astma (objawy zewnętrzne, reakcja na podane leki oraz badanie wypłuczyn z płuc). Po sterydach w zastrzykach w ogòle się nie dusi :) . Będzie musiał je dostawać co kilka dni, bez nich ataki występowały codziennie i Maniek strasznie się męczył. Jest też opcja podawania leków wziewnych, ale to jeszcze kwestia do rozpatrzenia. Ząbki pięknie oczyszczone z kamienia. Na chwilę obecną Maniek kontynuuje antybiotyk (jeszcze około 2 tygodni), czuje się napawdę dobrze. Apatia i ciągła senność bardzo się zmniejszyły :) . W tak dobrej formie jeszcze go nie widziałam :) .
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 29 Mar, 2014 08:47   

bardzo się cieszymy dobrymi neswami :)
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 29 Mar, 2014 11:49   

Super :)
 
 
hanna 
Sara & Momoko & Bacuś

Wiek: 61
Dołączyła: 11 Paź 2013
Posty: 860
Skąd: Poznań,Kiekrz
Wysłany: Sob 29 Mar, 2014 21:30   

za zdrówko :pijaki:
_________________
Sara
 
 
anasta 
anasta

Dołączyła: 19 Gru 2013
Posty: 240
Skąd: Poznan
Wysłany: Nie 06 Kwi, 2014 20:52   

Kwietniowa odsłona Mańków :)

Zmęczeni książka, usneli w promieniach wiosennego sĺońca. Jak zwykle razem :)


Mani tak bardzo spodobała sie budowla zamku, że postanowiła się w niej rozgościć :) . Prawdziwie piękna z niej królowa :) .


Byĺa zabawa, była gonitwa, drapanko też było. Zmęczył się chłopak nadmiarem wrażeń. Trzeba przyznać konkretne to ziewnięcie ;) .
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014 04:25   

Uwielbiam ziewające koty :love: Wszystkie ! ::
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014 08:10   

Piękne koty! :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 13 Kwi, 2014 16:47   

królowa na włościach :serce:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Nie 20 Kwi, 2014 07:38   

Radosnych Świąt ::

 
 
Asia_B 

Wiek: 52
Dołączyła: 02 Sty 2013
Posty: 2924
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 20 Kwi, 2014 08:18   

Czy moje oczy dobrze widzą? :shock:
kura?? :shock:
skąd macie kurę? ja też chcę :)
_________________
Do zobaczenia Aniele
 
 
marinella 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 9176
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 20 Kwi, 2014 09:28   

ale brynia pojechałaś świątecznie :) )))
_________________
 
 
anasta 
anasta

Dołączyła: 19 Gru 2013
Posty: 240
Skąd: Poznan
Wysłany: Nie 20 Kwi, 2014 18:03   

Asia_B napisał/a:
Czy moje oczy dobrze widzą? :shock:
kura?? :shock:
skąd macie kurę? ja też chcę :)


Znalazlam ja przed świętami bożonarodzeniowymi w 2012, dlugo szukalam jej miejscowki, ale nie na fermie tylko eko chowu- nikt jej nie chcial. Zebralam wiec info o bytowaniu kur, zamowilam pasze i musialam przetrzymac kurzysko przez zime, bo nie zostawie bezbronnego ptaszyska na sniegu. Ku mojemu zdziwieniu ekspresowo zintegrowala sie z moimi 3 psami (z dwoma wielkimi potrafi spac przytulona) i wszystkimi kotami, oczywiscie kroluje w tym towarzystwie. Ma do dyspozycji ogrod, wchodzi i wychodzi balkonem razem z psami, apetyty ma jak kobieta w ciazy.......ale co najwazniejsze znosi nam w kuchni w kartonie pyszne eko jajka ;) . Przyszlo jej zyc w dosc odmiennych od kurzych zwyczajow warunkach, ale wiem, ze jest szczesliwa :)
Super z niej kura, jest bardzo kontaktowa, gada jak najeta, szczegolnie jak widzi, ze ktos ma do jedzenia cos , na co akurat ona ma ochote. Dostala imie Waleria. Na poczatku wszyscy sie ze mnie smiali, ze kurze imie dalam , skoro ona podono glupia. A teraz wychodze na taras zawolac Walerie i ku zdziwieniu wszystkich ona slyszac wolanie swojego imienia pedzi do mnie jak petarda niczym kaczor donald w kreskowce. Nigdy bym sie nie spodziewala, ze kura to takie pojete ptaszysko:)
 
 
Asia_B 

Wiek: 52
Dołączyła: 02 Sty 2013
Posty: 2924
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 20 Kwi, 2014 18:56   

anasta napisał/a:
Asia_B napisał/a:
Czy moje oczy dobrze widzą? :shock:
kura?? :shock:
skąd macie kurę? ja też chcę :)


Znalazlam ja przed świętami bożonarodzeniowymi w 2012, dlugo szukalam jej miejscowki, ale nie na fermie tylko eko chowu- nikt jej nie chcial. Zebralam wiec info o bytowaniu kur, zamowilam pasze i musialam przetrzymac kurzysko przez zime, bo nie zostawie bezbronnego ptaszyska na sniegu. Ku mojemu zdziwieniu ekspresowo zintegrowala sie z moimi 3 psami (z dwoma wielkimi potrafi spac przytulona) i wszystkimi kotami, oczywiscie kroluje w tym towarzystwie. Ma do dyspozycji ogrod, wchodzi i wychodzi balkonem razem z psami, apetyty ma jak kobieta w ciazy.......ale co najwazniejsze znosi nam w kuchni w kartonie pyszne eko jajka ;) . Przyszlo jej zyc w dosc odmiennych od kurzych zwyczajow warunkach, ale wiem, ze jest szczesliwa :)
Super z niej kura, jest bardzo kontaktowa, gada jak najeta, szczegolnie jak widzi, ze ktos ma do jedzenia cos , na co akurat ona ma ochote. Dostala imie Waleria. Na poczatku wszyscy sie ze mnie smiali, ze kurze imie dalam , skoro ona podono glupia. A teraz wychodze na taras zawolac Walerie i ku zdziwieniu wszystkich ona slyszac wolanie swojego imienia pedzi do mnie jak petarda niczym kaczor donald w kreskowce. Nigdy bym sie nie spodziewala, ze kura to takie pojete ptaszysko:)


Historia nieprawdopodobna! SUPER! :)
Kochana z Ciebie Kobieta :serce:

Wybacz pytanie z serii przyziemnych :oops:
Czy Waleria korzysta z toalety...?
_________________
Do zobaczenia Aniele
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]