Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: marinella
Czw 18 Wrz, 2014 12:55
Lutka
Autor Wiadomość
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 23 Maj, 2014 13:21   

co słychać u Luci? :)
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 23 Maj, 2014 13:34   

no właśnie też od jakiegoś czasu podglądam wątek i się zastanawiam, a tu cisza :(
_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
 
 
Justyna Trzebun 
nina

Wiek: 47
Dołączyła: 15 Mar 2014
Posty: 25
Skąd: Poznań, rataje
Wysłany: Wto 27 Maj, 2014 22:22   

Jestem, jestem... Choć długo nie mogłam... Przepraszam...

Wieści Lutkowe:
- Lutka to zwierz nienażarty. :) Lubi miesiwo i domaga się go co 30minut!! Depczemy ją pod lodówką niemiłosiernie, co bynajmniej jej nie zniechęca! A ile przy tym hałasu!!! Czekam aż sąsiedzi zgłoszą nas do jakoweś fundacji i oskarżą o mordowanie kota... ;)
- Ola jest absolutnym kocim faworytem. Gdy kot śpi i podchodzę ja, kot czmycha. Gdy kot śpi i podchodzi Ola, kot wywala się do góry brzuchem i czeka na pieszczotki!!! Przykre to troszku dla mnie, ale cóż...
- Lutka ma boczki! :) Malutkie jeszcze, ale mam nadzieję, że już wkrótce będzie tłuszczykiem bardziej zaokrąglona. ;)
- ulubione miejsce do spania - parapet w sypialni - bo tam grzeje słonko. Kiedyś zasnęła tam w nocy i przewracając się na drugi boczek spadła prosto na mą pierś. Obie podskoczyłyśmy ze strachu ;)
- I jeszcze... Lutka jest ładna. Naprawdę. Zdjęcia kłamią. Bo zawsze uszka podkuli, oczy złe zrobi, dziwną minkę przybierze. Ale jak tak czasami usiądzie, to... Pięknota z niej i tyle!
_________________
Justyna :)
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 27 Maj, 2014 22:31   

Ja uważam, że Lutka jest śliczna :aniolek:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 28 Maj, 2014 07:51   

kat napisał/a:
Ja uważam, że Lutka jest śliczna :aniolek:


nie mam najmniejszych wątpliwości :D
 
 
Justyna Trzebun 
nina

Wiek: 47
Dołączyła: 15 Mar 2014
Posty: 25
Skąd: Poznań, rataje
Wysłany: Sro 28 Maj, 2014 11:20   

A zauważyłyście, że ma nierówno ubarwione łapki? Przez to wydaje się, że lewa łapcia jest krzywa :)
I zastanawialam się dlaczego tak groźnie wygląda... Ona ma czarne usta!!! Wszystko przez to! Inne koty zazwyczaj mają różowiaste a ta wszystkim na przekór czarne :)
_________________
Justyna :)
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 28 Maj, 2014 11:28   

Justyna Trzebun napisał/a:
A zauważyłyście, że ma nierówno ubarwione łapki? Przez to wydaje się, że lewa łapcia jest krzywa :)
I zastanawialam się dlaczego tak groźnie wygląda... Ona ma czarne usta!!! Wszystko przez to! Inne koty zazwyczaj mają różowiaste a ta wszystkim na przekór czarne :)


Ja nie dopatrzyłam się ani krzywych łapek ani groźnego wyglądu :)
Ostatnio zmieniony przez kat Sro 28 Maj, 2014 11:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17284
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 28 Maj, 2014 11:28   

Drucik też ma czarne ::
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Asia_B 

Wiek: 52
Dołączyła: 02 Sty 2013
Posty: 2924
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 28 Maj, 2014 11:40   

I ma piękne piegi jak Pipi :)
_________________
Do zobaczenia Aniele
 
 
Justyna Trzebun 
nina

Wiek: 47
Dołączyła: 15 Mar 2014
Posty: 25
Skąd: Poznań, rataje
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014 11:04   

Ogłaszam wszem i wobec, że Lutka przestała być Lutką. Nie nazywamy jej również Lusią, jak mieliśmy w zwyczaju.
Od jakiegoś tygodnia Lutka jest... Trąbką!
Trąbi ciągle, notorycznie, zawsze!
Głodna - trąbienie, najedzona - trąbienie, idzie spać - trąbienie, siusiu i kupka - trąbienie, świeci słońce, pada deszcz - trąbienie, drzwi otwarte, drzwi zamknięte - trąbienie!!!! ;)
Najbardziej trąbi na wołowinę :) A bo to jeszcze w lodówce albo na desce do krojenia, albo jeszcze w drodze do miseczki. Na kuraka trochę mniej ;)

A tak zupełnie serio: Wyhodowaliśmy piękne aksamitne futerko i cudowne boczki!!! Nie takie wielkie, co to jak juki przytroczone do osła wyglądają, ale takie, które powodują, że brzusio jest ślicznie okrąglutki :)
Trąbeczka zaczęła się też wywracać na plecki i pozwala tarmosić się po brzuszku!!! Zachwyconam jak diabli!! Jakby to przełożyć na psychologię to znaczy, że czuje się bezpiecznie i mi ufa, nieprawdaż? ;) I jescze jedno: Kiedy Córeczka drapie po brzuszku, Trąbka atakuje łapką. Pomimo tego, że robi to naprawdę delikatnie. A kiedy ja, łapki opadają na kanapę i mogę tarmosić ile wlezie. Wiadomo - rękę, która karmi, trza szanować ;)
_________________
Justyna :)
 
 
marinella 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 9176
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014 11:12   

zdjęcia by się przydały :twisted:
_________________
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17284
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014 11:14   

marinella napisał/a:
zdjęcia by się przydały :twisted:
ja bez zdjęć nie uwierzę ::
 
 
Justyna Trzebun 
nina

Wiek: 47
Dołączyła: 15 Mar 2014
Posty: 25
Skąd: Poznań, rataje
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014 11:20   

Wiem, wiem...
Lutka atakuje aparat ;)
Zwłaszcza jak za długo się do niej przymierzam.
Może Kri, jak wpadnie, będzie miala więcej szczęścia :)
_________________
Justyna :)
 
 
Justyna Trzebun 
nina

Wiek: 47
Dołączyła: 15 Mar 2014
Posty: 25
Skąd: Poznań, rataje
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014 12:01   

Wróciłyśmy z Trąbką z tygodnoiwego urlopowania.
Wzięłam Potwora ze sobą, żeby nikomu nie robić problemu...
Podróż - kiepska. Lutka i się zakupkała i zawymiotowała. Może bała się, że znów jedzie do wetki.
A na miejscu - bajka!!!!
Kot pokochał naszą wiochę równie mocno jak my.
Żadnego miauczenia nocnego, żadnego obsikiwania.
Łaziła gdzie chciała. Zawsze jednak blisko domku i zawsze tak, żeby mieć nas na widoku.
Cała nasza wiejska i miastowa banda dzieciaków była nią zachwycona a i Lutka od dzieci nie stroniła tylko chętnie nadstawiała łebek do głaskania.
A jak już wszystkie dzieci wyjechały i zostałyśmy same z moją mamą, Lutka "kłóciła się" o najwygodniejszy leżak!!!! ;)
Trochę powspinała się na drzewa, trochę połapała żuczków, ale głównie wylegiwała się w półcieniu lub w domku na górce gdy słonko za mocno przegrzewało.
CUD nie kot :)
Doszło nawet do tego, że moja mama podczas naszego powrotu dzwoniła kilka razy, czy z Lucią wszystko w porządku i czy dobrze znosi powrót... :twisted:
Zdjeć niestety nie będzie, bo aparat padł i nie chciał powstać. Ale w sobotę jedzeimy znowu, tym razem na dwa tygodnie i wtedy na pewno kilka zdjęć Lutki w lawendzie się znajdzie :)
A jak ona pięknie w słońcu błyszczy!!! A jej wielkie oczy na wsi były przeogromniaste! :)
Się zakochałam normalnie... :)
I jeszcze jedno. Odkryłyśmy z mamą, że Lutka to kot śmietnikowy. Wołowinkę i kurczaczka owszem, ale bez nadmiernej ekscytacji. Za to skórki po kiełbasie, resztki sera czy wędliny - rzucała się jakby nic w życiu nie jadła! Pewnie odezwała się pamięć ostatnich lat życia...
_________________
Justyna :)
 
 
Kri 
Hip-hop, nigdy bęc!!!

Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 4243
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 09 Lip, 2014 20:53   

Lutas-kogutas w odsłonach kilku...







_________________
:)
Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą,
a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą.

Robert A. Heinlein

http://www.ezopoznan.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]