Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sob 20 Wrz, 2014 18:35
Rollo
Autor Wiadomość
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 19 Cze, 2014 22:06   

Zgłasza się Jego Wysokość Rolencja :D
Od poniedziałku w nowym miejscu… Początki takie sobie, zwłaszcza z rezydentami – myślałam, ze Stefan, dogadujący się świetnie z psami, będzie zachwycony, a Tekluska – trochę płochliwa i zdystansowana do wszelkich nowości – wycofa się… I tuś mi niespodzianko – W rudzielcu odezwał się instynkt samczy – fuka, charczy, prycha z głębi trzewi swych kocich (a wierzcie mi, ze ma je naprawdę głęboko schowane w tej swojej hmmm.. okrągłości :lol: ) Tekla też przez pierwsze 2 dni wydawała te różne dźwięki… Co na to Rollo – SIŁA SPOKOJU!!!! Po prostu siedział tylko i patrzył, ani razu nie odpowiedział!!! TZn. przez cały czas grucha do tych hultajów dwóch niegościnnych, próbuje podchodzić, no i dziś – SUKCES!!!! Najpierw Tekla zaliczyła noska, a przed chwilą Stefek się skusił Oczywiście miłością jeszcze nie pałaja do się, ale chyba będzie dobrze :P
Rollo boi się jeszcze każdego hałasu – nawet najmniejszego… Najgorzej ma moja stukilowa Połówka – dostało Mu się za człapanie, no i teraz chodzi na paluszkach – Rolka te zapewnienia jednak nie przekonują i nadal ucieka… Być może ma jakiś męski uraz, bo zdecydowanie chętniej przychodzi do mnie…
Strasznie lubi być głaskany, zaczyna nawet pomrukiwać :aniolek: (to o mnie - jestem wtedy w siódmym niebie!) - ale faktycznie czasem kłapie zębiskami – oczywiście tylko dla postrachu – nawet jak złapie kończynę mą to tylko tak symbolicznie, choć to na bank ma być ostrzeżenie – pewnie coś go jeszcze pobolewa - rozgryzamy zagwozdkę…
Przeciąga się też jakies 2 razy na minutę, ale to też chyba związane z dochodzeniem do się.
No i uwielbia się bawić – przy moich leniwcach kanapowych to wręcz wulkan energii - skacze, wygina się, podrzuca zabawki – może zaktywizuje koleżeństwo, co byłoby niewątpliwie kolejnym plusem Rollka :D
No, na dziś chyba tyle, pędzę podkarmić, bo trochę Rolencja przesmradza, woli jeść częściej, a przy moich, karmionych co 12 godzin, to wyzwanie – muszę izolować, chować, bo wyczuwają i lamentują pod drzwiami. Co oczywiście Rolka bardzo rozprasza i bardziej interesuje niż jedzenie…
Trzymajcie kciuki :D
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17286
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 19 Cze, 2014 22:25   

Trzymamy mocno :good: i czekamy na zdjątka ;)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pią 20 Cze, 2014 00:54   



a to pierwsza noc - a raczej night watch...
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pią 20 Cze, 2014 00:56   

 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 20 Cze, 2014 08:21   

kciuki trzymam :good: mooocno

zdjęcie BOMBA, szczególnie urocze te przyczajone smoki przy drzwiach ::
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Kri 
Hip-hop, nigdy bęc!!!

Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 4243
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 20 Cze, 2014 08:36   

Ten obcy. :lol:
Jeszcze się dogadają. Spoko. :ok:
_________________
:)
Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą,
a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą.

Robert A. Heinlein

http://www.ezopoznan.pl/
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014 18:13   

dziś po raz pierwszy Rolek zajarzył, ze normalne koty śpią w sypialni:)
co prawda jeszcze łóżko jest dla czworga, ale już kocyk obok został przejęty = pierwsza noc polegała na zdematerializowaniu się kota.
Dziś Rollo postanowił pozaczepiać też zdystansowanych rezydentów, ale skonczyło się na fukaniu i zdumionych spojrzeniach.
Może następnym razem...
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014 14:12   

dziiś Rollo juz w wyrku:)))) i robił coś na kształt pokazywania brzucha, ale jeszcze sie reflektował, ze przecie to nie wypada tak szybko, no i zamierał w takim pół-obrocie z niezmiernie zdziwiona miną i spojrzeniem jakby przepraszającym;)

Nie bardzo jeszcze może sie przyzwyczaic do płci męskiej - głos, cięższe kroki (mimo ze na palcach robione - prawie się dusze ze śmiechu jak na te starania patrzę - ale oczywiscie powagę zachowuję w 100%!) - wszystko to Rolka strasznie stresuje i najczęściej ucieka, no chyba ze go akurat głaszczę...
Moze i wypadek komunikacyjny to był, ale z facetami to on na bank nie miał pozytywnych przeżyć;((((

Ale w tej sytuacji nedza zdjęciowa - bo te wszystkie fajne pozy, minki to jak ja jestem z nim, natomiast jak tylko MArcin sie zbliża z aparatem - kociak robi przyczajkę i po zdjęciu...
No ale jest lepiej - zatem pełnam nadziei, ze za czas jaki wszystko bedzie dobrze....
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014 23:10   

i jak tu sie nie bać ciachnięcia, skoro takie miny są rozdawane na prawo i lewo:)))

 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014 23:14   

PS nie bać! tłumacząc z Rollowego na nasze: głaszcz mnie jeszcze - plisssss....
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 24 Cze, 2014 07:49   

kotekmamrotek napisał/a:
i jak tu sie nie bać ciachnięcia, skoro takie miny są rozdawane na prawo i lewo:)))

Obrazek


bomba :: z Marleknowym hi, hi, hi może konkurować i babcinym uśmiechem Mariny ::
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 24 Cze, 2014 11:28   

kikin napisał/a:
z Marleknowym hi, hi, hi może konkurować i babcinym uśmiechem Mariny ::


:turla: :turla: :turla: dlatego tak bardzo uwielbiam kocie minki :love:

Babcia Marina pozdrawia :wink: :lol:
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sro 25 Cze, 2014 19:18   

OBWIESZCZAM WIEKOPOMNY SUKCES - ROLLO ZALICZYŁ KOLANA!!!!

Podejrzewam, ze pierwsze w życiu - tak sie do nich zabierał od d... strony:)
Wylądował w końcu siedząc na przyczajkę, ale w poprzek, co biorąc pod uwage jego długi hmmm - wzrost - nie mogło byc zbyt wygodne- przód i tył znajdowały się w pozycji wisielca - ale dzielnie wytrzymal prawie kwadrans na mizianiu i mruczandzie - zeskoczył zaaferowany nawoływaniem rezydentów - chyba zazdrosnych;)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17286
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 25 Cze, 2014 20:25   

kotekmamrotek napisał/a:
OBWIESZCZAM WIEKOPOMNY SUKCES - ROLLO ZALICZYŁ KOLANA!!!!

Podejrzewam, ze pierwsze w życiu - tak sie do nich zabierał od d... strony:)
Wylądował w końcu siedząc na przyczajkę, ale w poprzek, co biorąc pod uwage jego długi hmmm - wzrost - nie mogło byc zbyt wygodne- przód i tył znajdowały się w pozycji wisielca - ale dzielnie wytrzymal prawie kwadrans na mizianiu i mruczandzie - zeskoczył zaaferowany nawoływaniem rezydentów - chyba zazdrosnych;)
::s
 
 
MandM 

Dołączyła: 25 Lip 2013
Posty: 401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 25 Cze, 2014 20:28   

:ok: :pijaki: :serce:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]