Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Pią 02 Sty, 2015 19:21
Floki
Autor Wiadomość
Kurciak 

Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 1532
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 13 Maj, 2014 23:00   

dokladnie tak jest... Floki je za kazdym razem jak ide do kuchni, nie wiem czy zostawiac mu w miseczce suche jedzenie bo zjada wszysko... i nawet karme Hanny dla brytolkow tez wcina. byle jesc. Swoja drogą przyda mu sie przytyc troszke bo jak glaskam to same kostki wyczuwa.
_________________
"friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly"
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 14 Maj, 2014 08:06   

Ja zawsze na początku zostawiam takim kotom karmę tak, aby miały przez cały czas do niej dostęp i żeby zrozumiały, że już nie trzeba jeść na zapas.
Na początku faktycznie wszystko znika od razu, ale po jakimś czasie jedzą już normalnie i karma stoi przez cały dzień.
 
 
Kurciak 

Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 1532
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 14 Maj, 2014 11:39   

Floki powoli się zadomawia:) chętnie wyleguje się na parapecie i rozmawia ze wszystkimi :wink: ale kocio potrafi dosadnie ząbkami pokazać co mu się nie podoba-zdecydowanie nie lubi FURMINATORA! :twisted:

czyż nie piękny mam pyszczek?


a wyleguję sie tak: :D



a na koniec jakby ktoś chciał mi paszport wyrobić to zrobiłem zdjęcie paszportowe :cool:


edit brynia: podmieniłam zdjęcia na mniejsze, duże na picasie
_________________
"friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly"
Ostatnio zmieniony przez brynia Sro 14 Maj, 2014 12:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hanna 
Sara & Momoko & Bacuś

Wiek: 61
Dołączyła: 11 Paź 2013
Posty: 860
Skąd: Poznań,Kiekrz
Wysłany: Sro 14 Maj, 2014 20:22   

paszportowe :ok:
_________________
Sara
 
 
Kurciak 

Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 1532
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 15 Maj, 2014 19:28   

Muszę przyznać, że Flokiemu najbardziej chyba brakowało człowieka... Floki towarzyszy cały czas, leży gdy człowiek śpi, odpoczywa a nawet gotuje. Idzie za człowiekiem wszędzie tak gdzie on się udaje. Jest wspaniałym towarzyszem! Ciągle się ociera i chce się głaskać! Nawet otwarty (już osiatkowany :wink: ) balkon nie ciągnie go tak bardzo, jak przechodzący nieopodal niego człowiek. Nawet zrobienie Flokusiowi zdjęcia jest wyzwaniem, bowiem chcąc mu je zrobić Flokuś od razu zrywa się na nóżki i biegnie z miaukiem się przytulić i połasić! :serce: Będzie z niego cudowne kocisko :aniolek:
_________________
"friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly"
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 16 Maj, 2014 08:00   

Kurciak napisał/a:
Muszę przyznać, że Flokiemu najbardziej chyba brakowało człowieka... Floki towarzyszy cały czas, leży gdy człowiek śpi, odpoczywa a nawet gotuje. Idzie za człowiekiem wszędzie tak gdzie on się udaje. Jest wspaniałym towarzyszem! Ciągle się ociera i chce się głaskać! Nawet otwarty (już osiatkowany :wink: ) balkon nie ciągnie go tak bardzo, jak przechodzący nieopodal niego człowiek. Nawet zrobienie Flokusiowi zdjęcia jest wyzwaniem, bowiem chcąc mu je zrobić Flokuś od razu zrywa się na nóżki i biegnie z miaukiem się przytulić i połasić! :serce: Będzie z niego cudowne kocisko :aniolek:


sama prawda, proponuję wstawić na FB, niech ludiska czytają i uczą się, że kot PRZYZWYCZAJA SIĘ DO CZŁOWIEKA a nie miejsca, bo ta bzdura nadal krąży po świecie
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 16 Maj, 2014 09:50   

Super wieści :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 16 Maj, 2014 10:08   

świetne wieści! :good:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Kurciak 

Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 1532
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 16 Maj, 2014 12:20   

Floki rozłożył mnie dziś na łopatki! :jump: siedząc wspólnie przy porannej kawie... nie wiem co mu przyszło do tej malutkiej główki ale nagle wstał i stwierdził, że on też napije się kawy po czym wsadził pyszczek do kubka (kawy było do połowy) i się napił. :lol: kawka Kocurkowi chyba posmakowała, bo po chwili zrobił to ponownie :rotfl: niestety nie miałam przy sobie aparatu aby ten czyn uwiecznić.. :(
_________________
"friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly"
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 16 Maj, 2014 12:22   

Kurciak napisał/a:
Floki rozłożył mnie dziś na łopatki! :jump: siedząc wspólnie przy porannej kawie... nie wiem co mu przyszło do tej malutkiej główki ale nagle wstał i stwierdził, że on też napije się kawy po czym wsadził pyszczek do kubka (kawy było do połowy) i się napił. :lol: kawka Kocurkowi chyba posmakowała, bo po chwili zrobił to ponownie :rotfl: niestety nie miałam przy sobie aparatu aby ten czyn uwiecznić.. :(
noooo, to dziś nocka z głowy :lol:
 
 
Kurciak 

Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 1532
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 16 Maj, 2014 12:26   

oj tak :: Flokuś ogólnie dostaje nowych sił witalnych po 23-ciej a teraz po kawce to nie wiem juz czego mogę się spodziewać po nim :diabel:
_________________
"friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly"
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 16 Maj, 2014 12:33   

Kurciak napisał/a:
Floki rozłożył mnie dziś na łopatki! :jump: siedząc wspólnie przy porannej kawie... nie wiem co mu przyszło do tej malutkiej główki ale nagle wstał i stwierdził, że on też napije się kawy po czym wsadził pyszczek do kubka (kawy było do połowy) i się napił. :lol: kawka Kocurkowi chyba posmakowała, bo po chwili zrobił to ponownie :rotfl: niestety nie miałam przy sobie aparatu aby ten czyn uwiecznić.. :(



::s
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 16 Maj, 2014 13:38   

Peeta co prawda nie pił kawy, za to chętnie moczył w niej łapki ::
 
 
Kurciak 

Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 1532
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 16 Maj, 2014 13:56   

kikin napisał/a:
Peeta co prawda nie pił kawy, za to chętnie moczył w niej łapki ::


kotki chyba coś mają z tą kawą :P albo z czynnościami, które robi człowiek :D probuja nas naśladować? :idea:
_________________
"friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly"
 
 
Kurciak 

Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 1532
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 20 Maj, 2014 20:51   

Floki coraz bardziej się zadomawia, coraz pewniej się czuje :D Kotek po powrocie do domu przez dlugiii... czas chodzi za człowiekiem i rozmawia z nim jakby chciał powiedzieć "tęskniłem! a Ciebie nie było! to teraz mnie głaszcz i głaszcz :) " Floki potafi godzinami spać przy człowieku obok, nie przeszkadzając w śnie. Jednakże, nasila się również zazdrość Flokiego o rezydentkę. Czasem do tego stopnia, że goni ją do konta i nie da podejść do człowieka. Floki chyba tak tęsknił za człowiekiem i mu go brakowało, że teraz chciałby go mieć na wyłączność, tylko dla siebie. Dalej pokazuje, że tego czy tamtego nie lubi łapiąc ząbkami za rękę ale zdecydowanie robi to łagodniej niż na początku i rzadziej :D może niedługo stwierdzi, że jednak nie musi sie obawiać człowieka, jego zamaszystych ruchów... :?:


Floki śpiący na łóżku. Nadmieniam, iż w tej samej pozycji został ujawniony 4h później :D



Lubię spać z otwartą buźką, troszkę się wtedy ślinie ale to chyba nic złego... :oops:



edit brynia: podmieniłam zdjęcia na mniejsze, duże na picasie
_________________
"friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly"
Ostatnio zmieniony przez brynia Sro 21 Maj, 2014 15:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]