Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sob 02 Sie, 2014 07:56
Puma
Autor Wiadomość
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 10 Cze, 2014 09:50   

:good:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 12:47   

Jutro wielki dzień :) Jedziemy w odwiedziny do Aiko :) Im dłużej poznaję Pumę, tym bardziej wydaje mi się, ze kotuchy powinny się ze sobą dogadać :) obie opiekuńcze, obie spokojne i bezkonfliktowe, pełne radości życia :) Pamiętam, że Aiko nie przeszkadzało to, że kiedy siedziała na moich kolanach, do kompletu dokoptowywał się kolejny kot ;) Jak wyglądałam ja - już w pozycji półleżącej, to już mały szczegół ;) Puma chętnie też dokłada swoje 4 litery do już zajętych kolan, nic sobie z tego nie robiąc ;) Jeśli to dokocenie się uda, będę przeszczęśliwa :) :) :)

aaa i jeszcze fotki :)




a tu z Drutosławem :) Po lewej można się dopatrzeć wyciągniętego, zrelaksowanego czarnego kota :) Jej nic niestraszne :)

 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 13:09   

Do kompletu jeszcze filmik z Sarą :) Taka właśnie jest Puma :love:
https://www.facebook.com/...&type=3&theater
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 13:14   

Kot marzenie :)
Trzymam kciuki za dokocenie :ok:
 
 
Asia_B 

Wiek: 52
Dołączyła: 02 Sty 2013
Posty: 2924
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 13:59   

Kasiu, daj znać koniecznie jak wypadła wizyta!
Powodzenia!
_________________
Do zobaczenia Aniele
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 14:02   

Oczywiście, dam znać, choć fajerwerków się nie spodziewam... Obie dziewczyny zaraz po pojawieniu się w moim domu, były w stosunku do innych kotów raczej wycofane - przeszło im dopiero po kilku dniach... Kciuki więc bardzo potrzebne!
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 14:51   

kciuki trzymamy :good:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Anka 
A home without a cat is only a house

Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 28
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 22:35   

Koko już wie, że jutro przychodzi nowa koleżanka.Kocia Murzynka :patyk:
Czekamy :D
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 19 Cze, 2014 09:20   

Oby wszystko przebiegło bez latającej sierści :wink: Trzymamy kciuki, bo Pumka to wspaniała kicia ale na pewno obie będą potrzebowały troszkę czasu dla zapoznania się :)
 
 
Anka 
A home without a cat is only a house

Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 28
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 19 Cze, 2014 16:54   

A Koko śpi...Obecność Pumy natychmiast włączyła w niej tryb awaryjny - syczenie i warczenie. Podobno to norma dla niej w takiej sytuacji, ale dla mnie to kompletna nowość u Koko (Aiko).
Puma za to przesłodka i pokojowa! Od razu poczuła się jak u siebie, a jakieś tam syczenie? Co tam! Bawiła się myszką, rozkładała się wygodnie, no i oczywiście obwąchała każdy kąt. Nie było bicia, nie było skakania na siebie, więc chyba dobrze wyszło. :heya2:

Koko po odejściu tajemniczego gościa natychmiast poszła spać. Zaczynamy myśleć, że po prostu była nie w sosie, bo ktoś ją niepokoił w porze drzemki :zly:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 19 Cze, 2014 19:10   

Ja też jestem dobrej myśli :good: Puma zachowała się, jak dobrze wychowana panienka w domu, który prawie uznała za swój ;)
Myślę, że Koko będzie potrzebowała kilku dni na oswojenie się z nową sytuacją - wtedy nie wtrącałabym się specjalnie w kocio-kocie relacje, nie zmuszając do wzajemnego poznawania się. To przyjdzie samo :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 25 Cze, 2014 16:48   

Będziemy jeszcze raz podchodzić do tematu dokocenia, choć podejrzewam, że taka krótka wizyta nie rzuci wiele więcej światła na kocio-kocie relacje. I tak wszystko okazałoby się w praniu. Zobaczymy jednak, czy następnym razem Aiko będzie przystępniejsza :)

Bo Pumy naprawdę nie da się nie kochać :serce: Gdy zmęczy już harcami wszystkie koty, zadowoli się własnym ogonem :lol: To chodząca radość :love:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
hanna 
Sara & Momoko & Bacuś

Wiek: 61
Dołączyła: 11 Paź 2013
Posty: 860
Skąd: Poznań,Kiekrz
Wysłany: Sro 25 Cze, 2014 20:55   

Trzymamy kciuki :good: :good: :good:
_________________
Sara
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014 17:31   

:ok: :ok: :ok:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Cze, 2014 23:15   

Uwierzycie, że te oczy są prawdziwe? :love: zero jakichś fotoszopowych sztuczek :good:


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]