Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sob 02 Sie, 2014 08:56
Puma
Autor Wiadomość
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17281
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 22 Lip, 2014 12:48   

Aaaa, ostatnio też uprawia bardzo intensywne zapasy z Hubą :cool: koleżanka, która mnie ostatnio odwiedziła, była pod wrażeniem, ile serca wkładają we wzajemne przepychanki :cool: Puma, mimo że dużo mniejsza, radzi sobie świetnie. Na koniec też nie zapomni, żeby liznąć Hubę w głowę :cool:

Nieustannie zachwyca mnie urodą :love:





Pragnę zauważyć, że na brzuszku pojawiła się cienka warstewka tłuszczyku :tan:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17281
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 25 Lip, 2014 11:32   

Pisałam już, że Puma namiętnie wynosi upolowane zabawki do innego pokoju :roll: Bardzo dumna z siebie :roll: Wydaje mi się, że ma całkiem wysokie mniemanie o swoich umiejętnościach i inne koty traktuje trochę z góry. Jak za długo nie uda im się dorwać uciekającej zabawki, wyręcza je i z godnością wynosi zdobycz ;) Ale nie na tym koniec. Po paru godzinach, spędzonych na innych zajęciach (spaniu, jedzeniu, wariowaniu z innymi kotami) wraca do mnie z którąś z zabawek w zębach. Wczoraj polożyła mi wędkę tuż pod nogi :love: I poszłam spać pół godziny później, niż zamierzałam :twisted:
Ostatnio zmieniony przez Morri Pią 25 Lip, 2014 11:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 25 Lip, 2014 11:49   

Spryciula :)
 
 
Mr Cat 
Mr Cat

Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 27
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 08 Sie, 2014 12:49   

Wszyscy fani i sympatycy Pumy! Na prośbę Morri ogłaszam wszem i wobec, iż Puma oficjalnie dołączyła do Jaśminki i Pafnucego! :D
wyszła z kontenerka i juz była u siebie. Zwiedziła wszystkie kąty, a Pafnucy krok w krok za nią. Szybko go ustawiła, zagnała do kąta, sprała łapką i pokazała, że ona tu rządzi :shock: Pafnucy, mimo że większy, nie kwestionuje jej władzy, tylko pokornie kuli się w kącie i zasłania łapką...
Z Jaśminką sprawa wygląda zgoła inaczej. Kiedy Puma do niej startowała z warczeniem i łapką, to Jaśminka po prostu przewracała się na bok i udawała, że właśnie się relaksuje i nie należy jej przeszkadzać. One generalnie nie mają spięć, a "stare contest" wygrywa Jaśminka.
Za to kiedy Pafnucy próbuje tłuc Jaśminkę, Pumie włącza się taki radar w głowie i leci, rozpędza towarzystwo, po czym przegania jeszcze Pafnucego ze dwa razy po mieszkaniu :lol: A Jaśminka ma spokój i może się w spokoju relaksować na schodach lub kocim zydelku...
Także Pumeksik jest naszym strażnikiem :)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pią 08 Sie, 2014 13:07   

ale suuuper! Swietnie, ze Pumcia trafiła na taki fajny domek z kotmi:))))))
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17281
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 11 Sie, 2014 07:54   

wygląda na to, że dokocenie idealne ;)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
hanna 
Sara & Momoko & Bacuś

Wiek: 61
Dołączyła: 11 Paź 2013
Posty: 860
Skąd: Poznań,Kiekrz
Wysłany: Wto 12 Sie, 2014 21:02   

:brawo: :brawo: :brawo:
_________________
Sara
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]