Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Pią 10 Paź, 2014 08:38
Bastet
Autor Wiadomość
Kurciak 

Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 1532
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 29 Maj, 2014 22:17   

Bastet coraz śmielej wychodzi zza ukrycia:) chociaż ostatnio znalazła sobie wolną przestrzeń pomiędzy lodówką a piekarnikiem, chociaż kurze w miejscu niedostępnym posprząta :twisted: powoli zaprzyjaźnia się z rezydentką i Flokim. Zaczepia ich nawet do zabawy:) mały czorcik wychodzi z niej :: Mała Bastet wie już powoli, że dłoń służy do głaskania. Leżąc w łóżku sama przychodzi się poprzytulać i sama wciska swoją główkę w dłoń :shock: Niestety przyszły pierwsze wyniki ostatnich badań Malutkiej. Cholesterol nadal wysoki... dużo wskazuje na to, że Bastet ma problemy z trzustka :cry: Jutro mają być wyniki tarczycy i mam nadzieje, że będziemy wiedziały więcej o jej zdrówku.
Dziś Bastet pokazała, że wie do czego służy drapak :D i nawet jej się spodobał :)




Każde miejsce do spania jest dobre:)


edit brynia: poprawiłam rozmiar zdjęć, duże na picasie
_________________
"friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly"
Ostatnio zmieniony przez brynia Czw 29 Maj, 2014 22:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 29 Maj, 2014 22:41   

super :good: robi postępy mała :)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
AniaG 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Paź 2010
Posty: 1036
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 30 Maj, 2014 06:21   

Kurcze, biedulka :(

Taka mloda i juz ma problemik. Oby jednak te wyniki jakos cudownie sie "wyprostowaly"!
_________________
„Mimo to wolał być nieobecny całkowicie niż być tylko w części i brakującą resztą udawać. Dlatego był tak niezwykły dla ludzi, którzy go znali. Jeśli znalazł się w ich pobliżu, był dla nich całym sobą. Albo nie było go w ogóle.”

Sonia 20.09.2014
Chrumuś przyjacielu ['] 11.04.2013
Bury, Bati, Rudy, Chispa, Gypsy - 2012
Srebri, Edward - 2010
Bella ['] - 2010
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 30 Maj, 2014 08:34   

Trzymam kciuki, żeby szybko udało się Malutką zdiagnozować i pomóc Jej :ok:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 30 Maj, 2014 08:36   

:good: kciukujemy za zdrówko

ale ona ma słodkiego pychola :serce:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 30 Maj, 2014 09:24   

kikin napisał/a:

ale ona ma słodkiego pychola :serce:


trikolorki tak mają ;)
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 30 Maj, 2014 09:59   

i jeszcze do tego ten różowy nos w kształcie serduszka :serce:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Kurciak 

Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 1532
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 30 Maj, 2014 20:18   

Dzisiaj przyszły wyniki tarczycy Bastet, które na szczęście ma w normie. Teraz trzeba powalczyć z nadmiernym cholesterolem czy niedoborem fosforu. Od dzis Mała jest na diecie dla trzustkowców... dla tego głodomorka nie jest to dobra wiadomość, ale mam nadzieje, że dieta ta przyniesie oczekiwane efekty. Czeka nas w najbliższym czasie badanie siusiu i kupki a za 2 tygodnie pójdziemy sprawdzić czy krewka się unormowała
_________________
"friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly"
 
 
Kurciak 

Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 1532
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 03 Cze, 2014 22:22   

Dziś przyszły wyniki badań siusiu i kupki Bastet. I wszystko jest dobrze :D nic nie wskazuje aby były. Zaburzenia nerek. Malutka teraz przez dwa tygodnie jest na diecie dla trzustkowcow a potem zobaczymy czy poziom cholesterolu się unormuje
_________________
"friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly"
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 04 Cze, 2014 00:57   

Trzymam kciuki za normowanie :ok:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 04 Cze, 2014 06:57   

:good: brawo
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Kurciak 

Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 1532
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 06 Cze, 2014 10:01   

Mała Bastet jest coraz radośniejsza ale również uczy się każdego dnia. Ostatnimi dniami Bastet doskonali swoje umiejętności w otwieraniu drzy szafy typu komandor. Następnie wchodzi do niej i śpioszka sobie całymi dniami pomiędzy ubraniami :D



edit brynia: powiększyłam zdjęcie
_________________
"friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly"
Ostatnio zmieniony przez brynia Sob 07 Cze, 2014 08:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kurciak 

Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 1532
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 11 Cze, 2014 18:40   

"No nie wierzę, po prostu nie mogę w to uwierzyć! Nie wiem jak to się mogło stać! Ostatnio mówiłam o tym, że kocham jeść... w tej kwestii nic się nie zmieniło. Jednakże człowieki stwierdziły, że mam bardzo wysoki cholesterol czy coś takiego i że muszę być na diecie. Powiedziałam "Ok. Zgadzam się. Ostatnio przytyłam i jak teraz będę chwilę na diecie to się przecież nic nie stanie" No i wiecie co :?: Stało się :!: :!: :!: Nie wiem jak ale się stało. Jak to usłyszałam to tylko bezradnie rozłożyłam łapki... Wiecie co się stało? Przytyłam! Jestem na diecie, takiej niskotłuszczowej a dziś jak byłam u tego fajnego Pana Doktora to znów mnie zważyli i waże już 3kg.. no bez dwóch gramów, zawsze 2 z przodu :twisted: tylko jak ja mogłam tyle przytyć w tak krótkim czasie... ale nic, podobno najważniejsze, że dobrze się czuję i nawet dobrze podobno, że lubię i chcę broić :: Śmieszny Pan znów ukłuł mnie czymś metalowym, i znów to coś czerwone ze mnie leciało i pobrudziło mi moje śliczne białe skarpetki... Nie byłam zła, bo za chwilę została ona ładnie umyta :P i chyba musiałam być grzeczna! :D bo Pan doktor bransoletką, tylko zrozumieć nie mogę dlaczego akurat niebieską, moim zdaniem nie pasuje o mnie ale kto w dzisiejszym świecie zrozumie tą modę :dizzy: "

_________________
"friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly"
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 11 Cze, 2014 19:07   

:jebanewalentynki:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
MandM 

Dołączyła: 25 Lip 2013
Posty: 401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 11 Cze, 2014 19:50   

:serce:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]