Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Pią 01 Sie, 2014 16:48
Czwórka z Bogucina
Autor Wiadomość
marinella 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 9176
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 07 Cze, 2014 23:06   Czwórka z Bogucina

Dostaliśmy zgłoszenie mailowe o chorych kociętach, przyjechały cztery szczurki, maleńkie ale oczy pełne ropy







całe szczęście szybko udało się zwalczyć infekcje i możemy przedstawić maluchy które rosną jak na drożdżach i z małych syczących na człowieka szczurków stały się piszczącymi i mruczącymi kulkami


Cyrkonia jest srebrną kotką, największą i na razie najbardziej rozrabiającą. Wszędzie jej pełno, niczego się nie boi, no i jak samo widzicie jest piękna i urocza





Szafirek jest jedynym kocurkiem, srebrny mały okruszek, bardzo lubi głaskanie. Niestety najgorzej z całej czwórki leczą mu się oczy, jeszcze czeka nas kilka dni zakarapiania ale i tak chłopak jest do schrupania




Perełka razem z Cyrkonią jest większa gabarytowo od Szafirka i Muszelki, wesoła, skoczna i zarłoczna :) Ma piękne oczy :)



i na koniec malusia Muszelka, najdrobniejsza pchełka, kochana śliczna i wesoła jak reszta kociaków.



i jeszcze cała brygada


Więcej zdjęć tutaj :arrow: https://picasaweb.google.com/110103969880165520044/DzieciakiZBogucina
_________________
Ostatnio zmieniony przez brynia Pią 01 Sie, 2014 16:47, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014 09:00   

Śliczne dzieciaki ::
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Asia_B 

Wiek: 52
Dołączyła: 02 Sty 2013
Posty: 2924
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014 09:25   

o świecie! jakie cuda! :love:
_________________
Do zobaczenia Aniele
 
 
Katarzyna 
Katarzyna

Wiek: 57
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 1903
Skąd: Internet
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014 09:26   

Słodziaki!
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014 12:00   

Trzymam kciuki, żeby szybciutko udało się wyleczyć oczka! :ok:
I za dobre domki!
 
 
smellxoxo 

Wiek: 29
Dołączyła: 28 Paź 2013
Posty: 220
Skąd: Yeżyce
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014 18:59   

Chcę małę kociałkęęęę<3
 
 
marinella 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 9176
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014 19:25   

smellxoxo napisał/a:
Chcę małę kociałkęęęę<3


tu jest pakiet :twisted: i czeka na dt
_________________
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014 11:37   

kolejne cudeńka :)
 
 
sabatek 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 202
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 13 Cze, 2014 12:06   

I dzień i noc z DT na Ogrodowej Szafirka i Muszelki: z kociej perspektywy minął na zabawie, jedzeniu, szuraniu miseczkami, figlowaniu po szafkach oraz oczywiście na straszeniu dwóch dorosłych kociczek rezydentek, które tylko lekko ofukały dwa malutkie bąbelki i są strasznie obrażone. Malutkie nic sobie oczywiście nie robia z tego fukania i chętnie by się pobawiły z dużymi pannami. Maluszki i rezydentki czekają na rozwój sytuacji :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 13 Cze, 2014 12:29   

Z czasem Wasze panny się przyzwyczają :good: Moje też na początku nie były zachwycone nowymi lokatorami, jednak z czasem przyzwyczaiły się, że co jakiś czas pojawia się nowy kot :) Teraz doskonale sprawdzają się w roli kocich wolontariuszy :)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
sabatek 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 202
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 15 Cze, 2014 20:09   

Kolejne dni pobytku bąbelków na Ogrodowej malują się w kocich kolorowych barwach. Maluszki zamiast pomiałkiwać to ćwierkają jak ptaszki. Jedząc słychać, że jeszcze nie zanikł im odruch ssania i wsuwanie mokrego jedzonka brzmi jak koncert ciamkania i siorbania : ) Moje rezydentki nadal syczą ale coraz bardziej są zainteresowane tym co łazikuje po ich terenie. Szafirek jak przystało na kocurka jest miziasty i odważny przybiega do człowieka natomiast muszelka to skryta panna, która lubi się bawić sama ale także nie stroni od gonitwy za bratem tudzież od baraszkowania po półce na buty lub ich dewastowaniu permamentym, co oczywiście mi nie przeszkadza. Bąbelki pozdrawiają! ::
 
 
smellxoxo 

Wiek: 29
Dołączyła: 28 Paź 2013
Posty: 220
Skąd: Yeżyce
Wysłany: Nie 15 Cze, 2014 21:34   

Perełka i Cyrkonia od tygodnia u mnie. Na razie dały się poznać jako pełne życia, miziaste pluszaki :) Szczególnie Perełka jest bardzo proludzka, za każdym razem, gdy postanawia zasnąć, musi się to dziać na kolanach jednego z domowników :) Cyrkonia jest bardziej ruchliwa i ciekawska, wszędzie jej pełno, zaczepia też wciąż Pucisława (ku jego zadowoleniu) ;D Oba kociaki mają śliczne, okrągłe brzuszki, które przypominają mięciusie, wypchane piłeczki o milusiej fakturze :) Puciak systematycznie wczuwa się w matczyną rolę i uczy maluszki higieny, więc przez większość czasu pełzają mokre :D
Ogółem mega kochane kociaki :)
 
 
smellxoxo 

Wiek: 29
Dołączyła: 28 Paź 2013
Posty: 220
Skąd: Yeżyce
Wysłany: Nie 15 Cze, 2014 22:46   

filmik z Cyrkonią i Pućkiem :
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
:tan:

I foto -
Perełka:
Cyrkonia:


Ostatnio zmieniony przez marinella Czw 26 Cze, 2014 22:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sabatek 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 202
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014 21:06   

Kilka zdjęć Muszelki i Szafirka
- Szafirek

- Muszelka

Pierwsze spotkanie z kartonem :P


edit brynia: podmieniłam linki zdjęć
Ostatnio zmieniony przez brynia Pon 16 Cze, 2014 23:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sabatek 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 202
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 20 Cze, 2014 18:35   

Kolejne dni maluchów to ciągle swawole i podgryzanie wszystkiego co sie rusza i nie rusza! W tym siebie oczywiscie! Rezydentki moje się z nimi oswajają a maluchy już wchodzą i buszują po pokoju: ) upodobały sobie duży drapak i budkę, w której śpią. Jedzą za trzech!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]