Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Pon 10 Lis, 2014 08:31
Huba
Autor Wiadomość
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17285
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 24 Paź, 2014 12:47   

Wczoraj dość wcześnie poszłam spać, co zdarza mi się niezmiernie rzadko, więc w odróżnieniu od innych poranków, dziś obudziłam się bez problemu - Huba spał z głową przy mojej twarzy, resztą ciała wciśnięty pod moją pachę, wzdłuż boku :) Mruczał jak traktor :love: Piszę o tym, bo dziś to zauważyłam, ale możliwe, że często tak bywa, tylko jestem zbyt nieprzytomna po przebudzeniu, żeby to odnotować :oops: :oops: :oops:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Pią 24 Paź, 2014 16:45   

Ciekawe czy dogadał by się z Rudą i szarym złem... czytać - chcę traktorka ;)
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17285
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 24 Paź, 2014 17:00   

kikin napisał/a:
ej, jakie nie lubi :lol: ze zdjęć wynika coś innego :lol: :lol: :lol:
schował :lol:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17285
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 24 Paź, 2014 17:05   

KASIAIKRZYS napisał/a:
Ciekawe czy dogadał by się z Rudą i szarym złem... czytać - chcę traktorka ;)
a to zależy... Huba generalnie dobrze się czuł w grupie max 5 kotów, ale najlepiej chyba było mu, gdy były 4 (tak, tak, przez dwa dni tak było). Czyli im mniej, tym lepiej ;) Mniej jak 4 nie będzie, bo mam 3 rezydentów ;) Jeśli koty są ugodowe i dadzą się zachęcić do zabawy, powinno być dobrze. U mnie jest taki problem, że jedna z moich rezydentek nie lubi, gdy ktoś z "obcych" przytula się do jej człowieka - potrafi być wredna. Między nią a Hubą jest więc konflikt - nie otwarta wojna, ale drobne złośliwości. Jestem prawie pewna, że to Luna zaczęła, bo zdarzało jej się to wcześniej. Z kocurem-rezydentem co jakiś czas próbuje konkurować wchodząc na JEGO szafę - tam z reguły pacną się łapą, ale najczęściej walczą na spojrzenia i warki (co nie przeszkadza im później się bawić).
Do człowieka kot idealny - nie mogę się nachwalić. Uwielbiam go i wiem, że on uwielbia ludzi :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17285
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 24 Paź, 2014 17:08   

Aha, z pozostałymi kotami, Huba dogaduje się dobrze w kontekście wspólnych zabaw - i na pewno będzie inne koty do tego zachęcał :) Namolnie :cool:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
marinella 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 9176
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 24 Paź, 2014 17:08   

Morri napisał/a:
Do człowieka kot idealny - nie mogę się nachwalić. Uwielbiam go i wiem, że on uwielbia ludzi :)



Czyli do Mani i Psoty jak znalazl :: :twisted:
_________________
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17285
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 29 Paź, 2014 20:00   

Huba właśnie przyszedł na kolana :love: O ile przyjdzie sam, wtuli się w człowieka, jak do spania i będzie sobie tak drzemał mrucząc :)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 29 Paź, 2014 20:23   

:aniolek: brawo Huba :D
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Sro 29 Paź, 2014 20:56   

Huba jest prześliczny... Już jakiś czas temu zwróciłam na niego uwagę... Ciągle sprawdzam czy jest jeszcze w Fundacji... Ale wciąż brakuje tego "impulsu" aby go adoptować ... Obawa czy aby nie za wcześnie na kolejne dokocenie bo niestety Mańka i Psotka wciąż drą koty :-) jakby coraz mniej...hmmmm...

Boję się jak obie zareagują na kolejnego koteczka a zwłaszcza Psota która jest dominująca...

A Hubuś to taki wrażliwy kotek...

Może ktoś coś doradzi...

Pozdrawiam Kasia...
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17285
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 29 Paź, 2014 21:09   

Huba jest wrażliwy jeśli chodzi o relacje z człowiekiem. W stosunku do innych kotów potrafi być dominujący. Zdecydowanie nie da sobie wejść na głowę. W domu tymczasowym odnosi się do starszych od siebie kotek raczej z szacunkiem i schodzi im z drogi, mimo że od jednej nieraz oberwie po uszach.
Nie liczyłabym w Waszej sytuacji na nawiązanie kocio-kocich przyjaźni, choć na pewno Huba będzie się domagał wspólnej zabawy. Pytanie, jak zareagują na to rezydentki. Nie sądzę jednak, że stałaby mu się krzywda, gdyby miał tylko to, czego potrzebuje - w moim odczuciu - najbardziej: uwagę człowieka. Jeśli Mania i Psota nie są pieszczochami, to nie powinno być problemu i większych zgrzytów. Na początku koty na pewno będą na siebie fukały, choć Huba przyjaźnie wita każdego nowego tymczasa.

Pytanie podstawowe brzmi więc: czego oczekujecie od trzeciego kota? :)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17285
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 04 Lis, 2014 02:01   

Powiemy to bardzo cichutko, żeby nie zapeszyć... :) Hubi szykuje się na PA... :) :) :)


Wyglądam wystarczająco dobrze? :roll:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Wto 04 Lis, 2014 02:12   

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - po prostu BOMBA:))))))
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9091
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Wto 04 Lis, 2014 07:31   

Morri napisał/a:
Hubi szykuje się na PA...


kciukasy :!: :rotfl2:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 04 Lis, 2014 08:07   

wygląda FANTASTYCZNIE!!!!

tym bardziej jak przypomnę sobie bidkę po przygarnięciu :D
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 04 Lis, 2014 09:13   

trzymamy kciuki :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]