Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Czw 14 Cze, 2018 23:46
Kwiatowe Maluchy
Autor Wiadomość
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17285
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 25 Paź, 2014 19:52   

kiniek napisał/a:
Morri napisał/a:
Udało mi się przyłapać Stokrotkę na rezerwowaniu miseczki :)
https://www.facebook.com/...&type=2&theater
Można tu też usłyszeć jej charakterystyczny skrzeczący głosik :love:


jak trzeszczące drzwiczki do szafki :lol:
no, tak demonicznie trochę ;)
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 25 Paź, 2014 20:01   

Morri napisał/a:
kikin napisał/a:
Morri napisał/a:
Udało mi się przyłapać Stokrotkę na rezerwowaniu miseczki :)
https://www.facebook.com/...&type=2&theater
Można tu też usłyszeć jej charakterystyczny skrzeczący głosik :love:


:shock: :shock: wow, ale one jest niesamowita [url=http://cosgan.de/ima...025.gif]Obrazek[/url] :: :: ::

zdjęcia kompletnie nie oddają jej charakteru, prawda? :)


prawda, zdjęcia choć ładne, to zdecydowanie jej uroku nie oddają :D
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17285
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 29 Paź, 2014 21:58   

Stokrotka zaprzyjaźniła się z moją Sarą i z... Rivią . Sarę akurat lubią wszystkie koty, Rivia też cieszy się sympatią, ale Stokrotka na samym początku wyjątkowo osykiwała czarnulkę :loco: Dość długo nie mogłą się do niej przekonać. Później zaś stała się jej ulubionym kompanem zabaw :cool: i z czasem ta relacja coraz bardziej się rozwija :) Jak to nie warto sugerować się początkowymi antypatiami :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17285
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 04 Lis, 2014 01:09   

Brakująca dowodówka do wcześniejszego posta ;)



Stokrotka nie pogardzi poduszką w postaci innego futra ;)

Mała lubi też trawę - nie tylko zajadać ;) Lubi w niej przesiadywać, doszczętnie niszcząc moją przepiękną hodowlę ;)
Ostatnio zmieniony przez Morri Wto 04 Lis, 2014 08:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 04 Lis, 2014 08:15   

bardzo ładnie jej w zielonym ::
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 10 Lis, 2014 02:11   

A moje "maluchy" ponoć duże wyrosły :hm: nie wiem czemu tak jest, ale faktycznie są większe od Stokrotki, co jest dziwne, bo wzięłam dwie najmniejsze siostrzyczki. Jak na 7 miesięcy może waga 3400 to faktycznie trochę sporo :marudzi: ale przysięgam, że nie są wcale grube, Morri może zaświadczyć bo była oglądać :) Może ja mam coś w wodzie, że te koty mi tak rosą... :hmm:



Róża definitywnie jawi się jako kot wysokopienny, lubi zaczajać się na wysokościach i polować na siostrę albo na rezydenta Tymona, zawsze najwyższa półka lub najwyższy krążek na drapaku jest zajęty przez nią, co wprawia w niesmak moją rezydentkę Cassandrę, bo do tej pory należały do niej.




za to Prymusek ćwiczy z zapałem swoje możliwości wokalne, bo wokal ma jak wilk na puszczy. Żeby ją wpuścić do pokoju, to wydaje pod drzwiami sypialni odgłosy jak jeleń na rykowisku. Przed chwilą się uśmialiśmy z TŻtem, bo słyszę pod drzwiami ryk Prymulki, wstaje z łóżka, wpuszczam do środka, zamykam drzwi z komentarzem, że "mogę założyć się, że za 10 minut usłyszymy pod drzwiami cichutkie pipipi Różyczki" nastawiłam minutnik i faktycznie, po 10 minutach i 22 sekundach, słyszę cichuteńkie pipipi pod drzwiami :: bo przecież jedna nie może spać bez drugiej i już obie siostry wraz z rezydentem są usadowione na noc w naszych zgięciach kolanowych :wink: wiem, że o 5 rano czeka mnie pobudka na wypuszczenie dziewczyn z sypialni, właściwie to o 6 rano, bo dziewczyny się budzą ciągle o tej samej porze tylko czas się na zimowy przestawił :twisted:

Śpiący Prymsik czyli rzadkie chwile odpoczynku dla domowników :diabel:




kupiłam jakiś czas temu pufę w Bodzio, specjalnie do drapania przez koty, pomyślałam sobie, że może w ten sposób uratuję swoją nową kanapę z salonu przed zniszczeniem i muszę powiedzieć, że było to najlepiej wydane 25 zł w moim życiu, koty nie tylko w nią drapią, ale również uwielbiają się na niej bawić, najczęściej uczęszczany drapak w moim domu, polecam i uznałam, że powinnam się tym podzielić z podczytywaczami wątku :) :!:

oto ona (zdjęcie jeszcze z sierpnia):

_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17285
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 12 Lis, 2014 22:40   

Delikatna i zwiewna Stokrotka postanowiła wziąć sprawy swej przyszłości we własne łapki podczas spotkania przedadopcyjnego Dorotki. Tak się przymilała, tak wdzięczyła, a nawet udawała surykatkę, że podbiła serce Pani odwiedzającej koleżankę :) W nowym domu Stokrotka zamieszka więc z Dorotką, z którą bardzo lubi się bawić :)
Ostatnio zmieniony przez Morri Pią 28 Lis, 2014 15:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
m_adzik 

Dołączyła: 16 Paź 2014
Posty: 323
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 12 Lis, 2014 23:19   

Morri napisał/a:
Delikatna i zwiewna Stokrotka postanowiła wziąć sprawy swej przyszłości we własne łapki podczas spotkania przedadopcyjnego Dorotki. Tak się przymilała, tak wdzięczyła, a nawet udawała sukrykatkę, że podbiła serce Pani odwiedzającej koleżankę :) W nowym domu Stokrotka zamieszka więc z Dorotką, z którą bardzo lubi się bawić :)



jak pieknie!!! Stokrotka skradla mi serce, kiedy przyszlam na pierwsze spotkanie do Ciebie :jump: :jump: :jump:
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Czw 13 Lis, 2014 08:52   

Dzielna Stokrotka :brawo: :ok:
_________________
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Lis, 2014 10:45   

:aniolek:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Kurciak 

Dołączyła: 30 Kwi 2014
Posty: 1532
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Lis, 2014 22:01   

Pięknie!!! dziewczyny stwierdziły, że niemogą się się rozstać :: :: ::
_________________
"friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly"
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1296
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 16 Lis, 2014 21:39   

Super! Ale się cieszę :aniolek:

Kochana Stokrotka :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17285
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 17 Lis, 2014 01:28   

Stokrotkowanie...



...nabiera sensu w szerszym kontekście ;)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Pon 17 Lis, 2014 18:57   

Morri napisał/a:
Stokrotkowanie...

Jaką ona ma Superstopę ::
_________________
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 18 Lis, 2014 22:42   

brynia napisał/a:
Morri napisał/a:
Stokrotkowanie...
Obrazek

Jaką ona ma Superstopę ::


To samo chciałam powiedzieć, a jaka kolorystyka! :love:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]