Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Czw 14 Cze, 2018 23:46
Kwiatowe Maluchy
Autor Wiadomość
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 05 Lip, 2014 23:11   

No ale ja mam koktajlowe :wink:

A moj facet robi takie naturalne drapaczki, za odpowiednia kwotę wszystko da sie zrobic :twisted:
_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
 
 
kiniek 

Wiek: 37
Dołączyła: 01 Sie 2007
Posty: 3501
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 05 Lip, 2014 23:14   

hanna napisał/a:
moorland napisał/a:
Tam gdzie moje 25 drzewek pomidorów- na ziemi mam tez paprykę, fasolkę, dynię, tykwy, maliny, cytrynę i cały ogródek ziołowy i wszystko sie mieści i jeszcze tyleee miejsca na maluchy zostało jak widać...a jaka to radość dla takiego kotka wysiusiac sie w bazylię czy róże


Jessssssssssooo to ile ma ten balkon :?: :?: :?:
Ja mam ogród 1200 m i tylko 19 pomidorów :hm:


moorland ma mikropomidory, nie to co moje krzaczory (też koktajlowe, ale w 6 odmianach włączając w to odmianę z nieograniczonym wzrostem krzaka) ::
ale i tak balkon zaskakująco mały jak na taką ilość gatunków. Co dziwniejsze na tym mikrobalkonie zdarzało nam się kociaka zgubić w trakcie zdjęć :lol:

edit: taka ciekawostka - do mączlika i mszycy dołączyły jeszcze mrówki i jak tu mieć warzywa na własnej piersi wychodowane? :zly2:
_________________
"Pies: karmią mnie, kochają, troszczą się o mnie - są bogami!
Kot: karmią mnie, kochają, troszczą się o mnie - jestem bogiem!"
Ostatnio zmieniony przez kiniek Sob 05 Lip, 2014 23:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hanna 
Sara & Momoko & Bacuś

Wiek: 61
Dołączyła: 11 Paź 2013
Posty: 860
Skąd: Poznań,Kiekrz
Wysłany: Sob 05 Lip, 2014 23:16   

Moorland zapraszam wiosną na mój ogród :lol:
_________________
Sara
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 05 Lip, 2014 23:31   

Oj tam mikro balkon, ma ponad 6 m długości to nie taki znowu mikro. Taki metraz to dla kilogramowego kwiatka prawie jak jungla. Swoją droga, na prawdę sie dziwie, ze te kwiatki nie zrobiły sobie krzywdy na ulicy. Wlasnie je niancze w tej chwili, bo Monika wyjechała ma weekend i jeden siedzi w misce z woda (Irys ) bo wpadł i stwierdził, ze chyba mu sie tak podoba, Prymula buja sie na praniu, na suszarce, Stokrotka chodzi na ramie od obrazu, a Różyczka utknęła w pudle od maszyny do szycia i walczy dzielnie, bo wstrętna maszyna trzyma jej pupkę, dam jej jeszcze szanse, zeby sie wycofać a nie cisnął do przodu :roll: moze wpadnie sama na to. Brakuje piątego zeby zwisal z lampy... Ja nie wiem jak my sobie radziliśmy z piątka Hobbitow :twisted:
_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1296
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014 18:08   

Kwiatowe Maluchy mają się bardzo dobrze. Są jak elektrownia, wszędzie jest Ich pełno, także codziennie obserwuję ten "tupot małych stóp". Irysek, puchata kulka odkrył już nową zabawę- biegi wyścigowe przez wszystkie pokoje mieszkania. Jest zadziorny i ciekawski, wydaje się, że Jego minka mówi: "To co siostry, co będziemy robić teraz?". Prymulka zawsze lubiła się przytulać, ale teraz zrobił się z Niej miziak nad miziaki. Uważajcie jednak - w każdej chwili może opuścić kolana po to, aby dołączyć do harców z siostrami i bratem. Zadziorna Róża polubiła ostatnio dwukolorowy tunel- nie dość, że można wchodzić do środka, to jeszcze szeleści- czego więcej potrzeba do szczęścia? Stokrotka natomiast, jak na damę przystało, właśnie wygrzewa się w promieniach popołudniowego słońca.

Maluchy zostały dziś odwiedzone przez ciocię kat, po kilku sekundach od poznania ruszyły do zabawy, czym skradły serce cioci :)
 
 
Kri 
Hip-hop, nigdy bęc!!!

Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 4243
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014 18:27   

Foty! Foty!! Foty!!!
_________________
:)
Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą,
a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą.

Robert A. Heinlein

http://www.ezopoznan.pl/
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 13 Lip, 2014 13:13   

To prawda - Maluchy są boskie!!! :P
A Prymulka to jest naprawdę miziak nad miziaki.
Po 10 sekundach od mojego przyjścia już się do mnie przytulała :)
 
 
Asia_B 

Wiek: 52
Dołączyła: 02 Sty 2013
Posty: 2924
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 13 Lip, 2014 13:36   

Jestem przeszczęśliwa, że tak rosną pod wspaniałą opieką :)
Dzięki serdeczne :jebanewalentynki:
_________________
Do zobaczenia Aniele
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014 00:22   

nowe zdjęcia małych kwiatuszków, aż wstyd je tu wstawiać po sesji cioci Kingi, ale jak mus to mus, w sumie maluchy się nie zmieniły, może przybyło im tylko ze 100-200 gram i + 1000 na bieżniku :twisted: bo energiczne są niesamowicie, ale ogólnie należą do najgrzeczniejszych kociaków, które miałyśmy pod opieką, zawsze kuwetkują, nawet się czasem słuchają, a jak już się potrząśnie workiem z suchą karmą, to są totalnie spacyfikowane i od razu przy nodze :: Dzisiaj były pierwszy raz zaszczepione, bo już raczej dobiły tego zacnego wieku 8 tygodni.

Ale mają jeszcze tylko tydzień żeby się sobą nacieszyć w tym gronie, maluch są na tyle duże, że zostaną odłączone od kociej mamy i rozparcelowane po docelowych domach tymczasowych.







_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
 
 
monka 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 2230
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014 00:26   

Boże, jakie one są cudowne :love: Napatrzeć się nie można.... Irys to jest naprawdę jeden z najpiękniejszych czarnych kotów, które widziałam!
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014 00:32   

no to jest taki nasz ulubieniec :wink: rodzynek. Charakter też ma chyba najfajniejszy z całej czwórki, dziewczynom oczywiście też niczego nie brakuje, ale on jest przebojowy ponad miarę
_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014 07:30   

piękne Maluchy :love:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Asia_B 

Wiek: 52
Dołączyła: 02 Sty 2013
Posty: 2924
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014 07:45   

Są ĆLICZNE :)

I że jak?? nie ma kolejki zakochanych chętnych??
_________________
Do zobaczenia Aniele
 
 
Kri 
Hip-hop, nigdy bęc!!!

Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 4243
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014 10:04   

Fajoskie, do kogo pojadą?
_________________
:)
Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą,
a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą.

Robert A. Heinlein

http://www.ezopoznan.pl/
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014 10:51   

Kri napisał/a:
Fajoskie, do kogo pojadą?


do Ciebie, nie wiesz jeszcze? ::
_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]