Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Czw 14 Cze, 2018 23:46
Kwiatowe Maluchy
Autor Wiadomość
Kri 
Hip-hop, nigdy bęc!!!

Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 4243
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014 10:57   

Ciemność, ciemność widzę. Jakieś zakłócenia. Ekran mi strasznie miga, nic nie mogę przeczytać. :P
_________________
:)
Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą,
a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą.

Robert A. Heinlein

http://www.ezopoznan.pl/
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4702
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014 10:58   

Kri napisał/a:
Ciemność, ciemność widzę. Jakieś zakłócenia. Ekran mi strasznie miga, nic nie mogę przeczytać. :P


pewnie w tunel wjechałaś ;)
 
 
Katka 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Sie 2007
Posty: 2229
Skąd: Poznań/ Swarzędz
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014 11:13   

:love: :love: cudaaaaa
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 14 Sie, 2014 15:01   

U mnie zamieszkały dwa kwiatuszki- Prymulka i Różyczka. Małe zaaklimatyziwały się błyskawicznie, pokochały moich rezydentów, niestety bez większej wzajemności jak na razie :roll: jedynie mój kocurek włącza się czasem do wspólnej gonitwy, a moje dwie kotki raczej traktują dziewczynki jak natrętne muchy, szczególnie, że Różyczka ma tendencje do ciągłej próby barankowania moich kotek, co czasem kończy się łapoczynem. Upodobały sobie natomiast gnębienie Tymona, non stop polują mu na ogon, może dlatego, że ma białą końcówkę :) Dziewczynki mają zupełnie inne osobowości. Prymulka wyrosła na małego brojusa i gadułę, ja już nawet rozpoznaje je po samym zachowaniu, jak ktoś zrzuci coś ze stołu to Prymulka, jak ktoś wisi mi na nogawce to Prymulka, jak ktoś spada z impetem z szafy to też na pewno Prymulka. Przysparza nam dużo atrakcji i radości :twisted: Natomiast Różyczka najchętniej by ze mnie nie schodziła, cały czas mruczy (w sumie Prymulka też) i jest straszną przylepą, non stop by chciała się tulić i być na rękach, często wykonuje ze mną różne prace domowe jak na przykład zmywanie naczyń, czy przyrządzanie obiadu, siedzi mi wtedy do połowy pod bluzką a jej główka i przednie łapy wychodzą z mojego dekoltu, może tak ze mną chodzić po domu bardzo długo.

Po mimo różnych charakterów są ze sobą niesamowicie zżyte, śpią razem, myją się, bawią, jak jedna nie widzi drugiej dłuższy czas to drze się wniebogłosy i nawołuje siostrę, bardzo by mi zależało na tym, żeby znalazły dom w dwupaku, bo się super uzupełniają.

spanie symultaniczne



polowanie na Tymonowy ogon



Różyczka





Prymulka



_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
Ostatnio zmieniony przez moorland Czw 14 Sie, 2014 15:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4702
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 14 Sie, 2014 15:03   

ślicznoty.... kocham :serce:
 
 
Nosferatu 

Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 515
Skąd: Liban
Wysłany: Czw 14 Sie, 2014 18:19   

Bosssskie :)
_________________
"Teraz prędko, zanim do nas dotrze, że to bez sensu" Król Julian :)
 
 
Asia_B 

Wiek: 52
Dołączyła: 02 Sty 2013
Posty: 2924
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 14 Sie, 2014 19:55   

śliczne panny :)
jestem PRZESZCZĘŚLIWA, że Maluszki tak radośnie rosną :)
_________________
Do zobaczenia Aniele
 
 
hanna 
Sara & Momoko & Bacuś

Wiek: 61
Dołączyła: 11 Paź 2013
Posty: 860
Skąd: Poznań,Kiekrz
Wysłany: Pią 15 Sie, 2014 21:15   

Atrakcyjne panny :lol: i nikt jeszcze nie pytał :?: :cry:
_________________
Sara
 
 
Katka 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Sie 2007
Posty: 2229
Skąd: Poznań/ Swarzędz
Wysłany: Sob 16 Sie, 2014 22:23   

kocham te kolorki :oops:
 
 
Ania Z 

Wiek: 56
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 3855
Skąd: Lwia Ziemia ;)
Wysłany: Sob 16 Sie, 2014 22:31   

Śliczne maluchy :love:

A tak na marginesie Prymulka i Rozyczka mają się dobrze (zdjecia-material dowodowy)
A co u Stokrotki i Iryska ? Przyszedł olbrzym i je porwał, gdzie inf i fotki rodzynka kwiatowego
Śliczny jest :love:
_________________
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 16 Sie, 2014 22:50   

Rodzynek jest czarnym kocurkiem i dokumentacja zdjęciowa jest troszkę rozmyta ;) Maluchy zjechały do mnie we wtorek o 22 :roll: Duże koty nie były specjalnie zachwycone, ale sytuacja już opanowana ;)
Maluchy od pierwszego wejrzenia kochają nowych ludzi - wszystkich bez wyjątku :love: wystarczy się do nich odezwać i już uruchamiają traktorek :) Kiedy wołam je z drugiego końca mieszkania, lecą na złamanie karku i chętnie przyjmują pieszczoty :)
Irysek jest śmielszy od siostry :) Już bryka z dorosłymi kocurami, opanował szczyt drapaka i nawet niespecjalnie boi się odkurzacza :)
Stokrotka jest troszkę delikatniejsza, ale również bardzo towarzyska :) Dla niej ulubionym kompanem zabaw jest Irys, przytulania zaś - człowiek :)
Spanie od samego początku obowiązkowo w łóżku ;)

Dla spragnionych dowodów wszechobecnego luzu i radości życia:
https://www.facebook.com/...&type=2&theater
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 16 Sie, 2014 23:09   

Stokrotka to chodzący wdzięk :) Często przybiega ni z tego, ni z owego, gulgocząc i mrucząc - szybko okazuje się, że przypomniała sobie, że dawno się nie przytulała ;)
W ogóle dzieciaki są rozkoszne - nawet zajęte zabawą, zaczynają mruczeć, gdy tylko się ich dotknie :)
 
 
Katka 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Sie 2007
Posty: 2229
Skąd: Poznań/ Swarzędz
Wysłany: Sob 16 Sie, 2014 23:59   

ommmomomom jest najlepsze :D
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 17 Sie, 2014 00:26   

taaa, moje mi robią takie ommmommm non stop, szczególnie Prymulka, chyba weszły w fazę obgryzania paluchów, świetną miała minę wczoraj jak przyprawiałam gulasz gruziński pieprzem cayenne i mnie chapnęła w palec potem, przez 5 minut siedziała w osłupieniu i kontemplowała co się stało, przez pół dnia miałam spokój z podgryzaniem mnie
_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 17 Sie, 2014 01:18   

Stokrotka :)




_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]