Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sro 26 Lis, 2014 23:42
Koka
Autor Wiadomość
sabatek 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 202
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 20 Sie, 2014 16:22   

Ulubionym miejscem Koki od jakiegos czasu jest łóżko i to najlepiej w nogach. Wczoraj nafukała na Ottona jak chciał zająć jej miejsce :D . Poza tym wszystko u niej w porządku, rosnie jak na drożdżach, z mniej fajnych wiadomości w oczyskach pojawiły się zielone śpiochy. Mała dostała krople i wyglada to zdecydowanie lepiej. Jak wszystko dobrze pójdzie to jedziemy w przyszłym tygodniu na szczepienie.
 
 
sabatek 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 202
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 30 Sie, 2014 16:53   

Z oczkami już wszystko w porządku. W czwartek byliśmy na szczepieniu co się Koce wybitnie nie podobało. Dawała o tym znać głośno i wyraźnie. Dziewczyna robi się coraz bardziej charakterna ostatnio oberwało mi się za obcięcie pazurów :twisted: i chyba jednak będę to robić jak będzie spała. O normalnym położeniu się do łóżka to możemy już zapomnieć i trzeba walczyć o swoje miejsce :P
 
 
monka 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 2230
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 30 Sie, 2014 17:09   

sabatek napisał/a:
O normalnym położeniu się do łóżka to możemy już zapomnieć i trzeba walczyć o swoje miejsce :P



Haha rozłożyło mnie to, szczególnie jeśliby to sobie wyobrazić :D :lol: :rotfl:
 
 
sabatek 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 202
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 30 Sie, 2014 18:31   

Tak wygląda nasze łóżko ::



Koka i Otton
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sob 30 Sie, 2014 18:34   

to Koka?
 
 
sabatek 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 202
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 30 Sie, 2014 18:37   

Tak :)
I jeszcze jej cudne łapki
 
 
sabatek 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 202
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Wrz, 2014 01:07   

U Koki na razie bez zmian. Ostatnio jej ulubioną zabawą jest podgryzanie mojego nosa. Pakuje się na biurko i przeszkadza w pisaniu pracy. Poza tym jest bardzo oczytanym kotem, zdążyła się zapoznać z dużą ilością artykułów :) I starannie pomaga je selekcjonować roznosząc po całym pokoju :eee: A gdy znudzi jej się praca naukowa to zawsze może poganiać za kocią trójcą i też jest wesoło ::
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Wrz, 2014 10:18   

sabatek napisał/a:
U Koki na razie bez zmian. Ostatnio jej ulubioną zabawą jest podgryzanie mojego nosa. Pakuje się na biurko i przeszkadza w pisaniu pracy. Poza tym jest bardzo oczytanym kotem, zdążyła się zapoznać z dużą ilością artykułów :) I starannie pomaga je selekcjonować roznosząc po całym pokoju :eee: A gdy znudzi jej się praca naukowa to zawsze może poganiać za kocią trójcą i też jest wesoło ::


:wink:
 
 
sabatek 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 202
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 25 Wrz, 2014 23:20   

Koka robi się coraz bardziej miziasta. Nawet częściej zamienia swoje miejsce w nogach na moją klatkę piersiową i domaga się miziania za uchem :D . Jak na małego kociaka przystało przetacza się jak mały huragan po mieszkaniu. Ze zdrowiem wszystko w porządku chociaż ostatnio pojawiły się robale i trzeba było odrobaczyć gromadkę.


 
 
sabatek 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 202
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Paź, 2014 17:14   

U Koki też bez zmian, chociaż ostatnio zaczęła się lepiej dogadywać z rezydentkami i już tak na nią nie furczą :) Mała to wulkan energii i z każdym dniem staje coraz bardziej domagającym się pieszczot miziakiem :P
 
 
sabatek 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 202
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 21 Paź, 2014 13:03   

Misiuna jest nadal kochana więc co mam się uzewnętrzniać.
 
 
sabatek 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 202
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 21 Paź, 2014 18:51   

Powiedziałabym, że bardzo kochana zwłaszcza jej ulubionym sposobem na okazywanie uczuć ludziowi jest podgryzanie go w place u stóp :) Koka rośnie nam na śliczną kocicę, jeszcze trochę to wybierzemy się z nią do weta bo skończyła już 6 miesięcy. Właśnie patrzy się na mnie swoimi zielonymi ślepkami i grzeje zadek na kaloryferze.
 
 
sabatek 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 202
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 24 Paź, 2014 21:22   

Kilka zdjęć księżniczki


 
 
sabatek 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 202
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Lis, 2014 17:32   

Aktualne zdjęcia naszej słodkiej pumy :)



Księżniczka ostatnio przesiaduje często na parapecie i wyłapuje ciepłe promienie słońca, obyło się bez kłótni i dzieli parapet z naszą rezydentka :) Paskuda zasmakowała ostatnio w spaghetti i musiałam ja ganiać bo podkradała mi makaron :twisted:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Lis, 2014 20:03   

Zdjęcie z łapka w stylu "żadnych zdjęć" :twisted: jest rewelacyjne :cool:
Nie mogę się nadziwić dlaczego jeszcze nikt nie wziął tak wspaniałych dwupaków :?:
Jakbym chciała przestać tymczasować od razu brałabym, może nawet dwa czarne :: :aniolek:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]