Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sob 15 Lis, 2014 13:29
Yoko i Szogun
Autor Wiadomość
marinella 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 9176
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 29 Paź, 2014 22:52   

Relacja z domu Szogunka
spłakałam się ze smiechu
Cytat:
Dzień dobry,

W końcu udało mi się znaleźć 10 minut, żeby opisać sytuację u nas po wprowadzeniu się Szoguna :)

W załączniku oczywiście kilka zdjęć, a na końcu linki do dwóch filmów z udziałem Szoguna i Gacusia - już jest między nimi pełna (na tyle co widać) zgoda :)

W niedzielę było ciężko dla wszystkich, zarówno obu kocurków jak i dla nas. Gacuś nastroszony i na krok nie odstępował Szoguna. Syczał, warczał, chodził za nim jak cień. Szogun na szczęście okazał się bardzo ugodowy i ustępował, więc krew się nie polała :) Gacuś nie zgotował mu najlepszego przywitania - nie dość, że zmiana otoczenia to jeszcze jakiś sykacz, który nie wiadomo co od niego chce.

Od poniedziałku od rana już jakoś poszło i jest coraz lepiej. Wczoraj zdarzały się jeszcze jakieś syki podczas zapasów, ale dzisiaj już nie słyszeliśmy. Są już akcje ze stykaniem się noskami, nawet było jakieś lizanie głowy, ale to chyba na razie bardziej przypadek niż zorganizowana inicjatywa ;) Korzystają razem z jednej kuwety, razem jedzą, jeszcze razem nie spały. W kuwecie mają jakiś taki dziwny nawyk, że jak jeden się załatwi to zaraz drugi po nim. Nie wiem czy to kwestia, że ja muszę być ostatni i będzie na moim albo takie są po prostu kocie zachowania. Wydaje nam się nawet, że Gacuś zaczął więcej pić wody, ponieważ Szogun więcej pije - też pewnie jakaś chora rywalizacja ;) Wyglądają trochę jak starszy i młodszy brat. Oczywiście Gacuś to ten młodszy, bardziej upierdliwy i zaczepiający ;) Szogun jest zazwyczaj tym gonionym podczas ucieczek po domu. Dogadują się coraz lepiej, więc myślę, że naprawdę nie mamy na co narzekać jeżeli chodzi o ich integrację :)

Jeżeli chodzi o samego Szoguna to jest to zupełnie inny kocur niż Gacuś. Sam potrafi się sobą zająć, wystarczy mu zabawka. Niestety doprowadziło to już do zniszczenia jednego kwiatka :/ Czasami łapie się za firany, ale syczymy na niego i na szczęście odpuszcza. Jest z niego bardzo dobry koci piłkarz ;) Dzisiaj w nocy doświadczyliśmy od niego pierwszych miłości :) Przyszedł do nas do głów, mruczał, kładł się, lizał po głowach :) Szkoda, że wszystko działo się o 3:30 :D

Podsumowując: myślę, iż się zżyjemy i będzie nam dobrze razem :)


_________________
 
 
monka 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 2230
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 29 Paź, 2014 23:10   

A gdzie filmiki??? :D
 
 
marinella 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 9176
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 29 Paź, 2014 23:19   

https://www.facebook.com/...152793803654323
_________________
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17284
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 30 Paź, 2014 11:23   

Super :brawo: dokocenie idealne ::
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17284
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 30 Paź, 2014 11:28   

Nadira napisał/a:
Jeszcze link do filmiku z Yoczynką: https://www.youtube.com/w...TqAehnx&index=1
piękne promo :brawo:
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 30 Paź, 2014 18:12   

Morri napisał/a:
Nadira napisał/a:
Jeszcze link do filmiku z Yoczynką: https://www.youtube.com/w...TqAehnx&index=1
piękne promo :brawo:


Dziękuję!
Tylko aparat muszę sobie sprawić jakiś lepszy, bo jakość kicha xD
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 30 Paź, 2014 21:23   

aleś talentna :brawo:
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 04 Lis, 2014 20:02   

Ponieważ ostatnio złapałam się na tym, że w ogłoszeniu Yoko palnęłam babola z "różowym noskiem", spieszę udokumentować "różową bródkę" - żeby nie było wątpliwości, co mnie tak zachwyca, kiedy dziewczyna śpi na drapaku:



"Na co się gapisz?"


"A jak leżę, to taka jestem słodka."


Yoko jest zdecydowanie kotem nakolankowym.


Niestety, jak pozuje do zdjęć, to robi głupie miny... :D



Od razu śpieszę poinformować, że na razie nie miała z nową tymczaską, Szarotką, jeszcze okazji się pobawić. Na razie Yoko mam wrażenie... boi się nowej :roll: Może obawia się, że będzie miała konkurencję do kolan Ciotki? ;)
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 04 Lis, 2014 20:05   

jest PRZEPIĘKNA :love:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Essi 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 810
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 04 Lis, 2014 20:24   

Cudna kicia! A różowa bródka rozczulająca :love:
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Lis, 2014 11:45   

Yoko i Szarotka postanowiły dzisiaj przełamać lody i o piątej nad ranem obudził mnie tupot małych łapek, ganiających po mieszkaniu w tę i z powrotem... Są takie chwile, kiedy przeklinam panele podłogowe ;)
Poza tym u dziewczyny bez zmian - przychodzi na miziakowanie, śpi z Ciocią w łóżku (najchętniej NA Cioci) i zręcznie podkrada jedzenie z miski Pana Kota XD Mimo to zupełnie nie widać po niej tych skłonności do obżarstwa - wręcz przeciwnie, jest piękna, smukła i zgrabna, jak długonoga modelka ;)
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 15 Lis, 2014 11:46   

Dla niektórych nie będzie to już niespodzianką - Yoko znalazła sobie dom stały u nas :3 Doszliśmy z Małżem do wniosku, że nie będziemy potrafili się z nią rozstać, więc... zostaje.
Na pociechę parę zdjęć:
Integracyjne z Szarotką:


Stołówka:


Gimnastyka przy żaluzjach:


No i to spojrzenie, w którym utonęliśmy :)


Yoko pozdrawia ze swoich ulubionych kolan (moich), gdzie dochodzi do siebie po wczorajszej sterylce ;)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sob 15 Lis, 2014 11:49   

:serce:
dla Niej i dla Was :tan:
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 15 Lis, 2014 22:32   

super :) trikolorki mają w sobie to coś ;)
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 16 Lis, 2014 15:11   

bardzo się cieszę, że Yoko znalazła taki cudowny dom :tan: :tan: :tan:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]