Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sro 17 Cze, 2015 08:56
Arnika - koteczka z ogrodu botanicznego
Autor Wiadomość
felinity 
felinity

Dołączyła: 29 Mar 2013
Posty: 1165
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 01 Kwi, 2015 20:43   

To teraz tylko podrasować ogłoszenie i trzymamy kciuki za jakiś fajny DS. :D
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 01 Kwi, 2015 20:50   

Zaraz wychodzimy, ale jutro prześle świeże foteczki Arni z pierwszych chwil w nowym DT :)
 
 
Leo 

Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 18
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 02 Kwi, 2015 09:55   

Heeeeja :D

Arni pierwszego wieczora mega się przystosowała do nowego miejsca, widać że zwiedza, przeszukuje i zagląda wszędzie ale nie ma się co dziwić po takim wieczorze jak wczoraj ;)
Apetyt ma, orbituje w około lodówki jak tylko się do niej podejdzie, chodzi za nami wszędzie i pilnuje jak się oddalimy z pola widzenia.
No i co ważne, już zaadaptowała się na łóżku, większość nocy przespała albo między nami albo leżąc bezpośrednio na nas :D Pomijam fakt, że gdzieś koło 3 w nocy upatrzyła sobie mój klapek jako idealne źródło zabawy :P
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4702
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 02 Kwi, 2015 10:20   

Leo napisał/a:
Heeeeja :D

Arni pierwszego wieczora mega się przystosowała do nowego miejsca, widać że zwiedza, przeszukuje i zagląda wszędzie ale nie ma się co dziwić po takim wieczorze jak wczoraj ;)
Apetyt ma, orbituje w około lodówki jak tylko się do niej podejdzie, chodzi za nami wszędzie i pilnuje jak się oddalimy z pola widzenia.
No i co ważne, już zaadaptowała się na łóżku, większość nocy przespała albo między nami albo leżąc bezpośrednio na nas :D Pomijam fakt, że gdzieś koło 3 w nocy upatrzyła sobie mój klapek jako idealne źródło zabawy :P


lepszy klapek niż palec u stopy ;)
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9091
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Czw 02 Kwi, 2015 10:20   

:) dobre wiadomości :ok:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 02 Kwi, 2015 14:43   

:brawo: Arni :)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 02 Kwi, 2015 17:20   

Pierwszy wieczór Arni i oczywiście łóżko jako niezbędna rzecz do egzystencji - oczywiście musi być z człowiekiem :: puste tak nie działa :P



Wieczorna toaleta :) Kicia jest niezwykłym czyściochem :D

 
 
m_adzik 

Dołączyła: 16 Paź 2014
Posty: 323
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 02 Kwi, 2015 17:48   

urosła ::
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 02 Kwi, 2015 18:53   

Nadal jest na Taste Of The Wild tyle, że tym z rybą - ona od zawsze uwielbiała wszystko co pachnie i jest rybką :: I faktycznie wygląda okazale, zwłaszcza w porównaniu do tego jak trafiła na sterylkę.
Futerko pięknie się błyszczy, jest gładkie i delikatne, kicia też nie gubi już aż tak sierści jak kiedyś i ogólnie fizycznie wygląda bardzo dobrze :)
Nawet nie wiecie jak się o nią martwiłam :serce: , jak dobrze że tak szybko się odnajduje :good:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 09 Kwi, 2015 23:12   

Arni w tempie ekspresowym odnalazła się w nowym miejscu :)
Widać, że służy jej większa przestrzeń, możliwość wskakiwania na szafy i częstszy dostęp do człowieków :love: ::
Koteczka ma się też bardzo dobrze jeżeli chodzi o psychikę, choć tego się najbardziej obawiałam.
Myślę, że wspaniałe podejście nowych opiekunów dużo jej dało :kwiatek: no i oczywiście obróżka feromonowa :wink:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 15 Kwi, 2015 16:24   

Arnika jest troszkę rozchwiana emocjonalnie i zdarza jej się podgryzać opiekunów bez żadnego widocznego powodu :roll: Na szczęście DT jest cierpliwy i daje koteczce czas :serce: , bo wie, że sporo przeszła w ostatnim czasie :pociesza:
Miejmy nadzieję, że Arni dojdzie do siebie i dogada się w 100% z opiekunami :aniolek: bo koteczka ma ogromny potencjał, tylko potrzebuje czasu, spokoju, bezpieczeństwa i mniej zmian :wink:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 21 Kwi, 2015 22:14   

Byliśmy wczoraj w odwiedzinach u Arniki :)
Koteczka wygląda cudnie, piękna lśniąca sierść, idealna figura, tylko zazdrościć! :D
Opiekunowie rozpieszczają koteczkę, na każdym kroku ::
Trawkę zasiali, ale jej nie zainteresowała, smakołyki je tylko takie jakie sama wybierze, wzgardziła również suszonymi szprotkami :P
Oczywiście nie wzgardzi szyneczką, dobrą paróweczką czy innym ludzkim smakołykiem :jesc:
Zdarza jej się jeszcze atakować i trochę podgryzać, ale przykróciłam jej pazurki (co bardzo się jej nie podobało :twisted: ) także na jakiś czas opiekunowie powinni czuć się trochę bezpieczniej ;)
nowe fotki wrzucę na dniach :cool:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 30 Kwi, 2015 19:19   

Arnika dziś odbyła swoją kolejną podróż samochodem, tym razem 6cio godzinną :shock: :)
Zniosła ją bardzo dobrze, bez żadnych niespodzianek :wink:
DT nie miał problemów z włożeniem jej do transporterka, choć kicia bardzo nie lubi tego momentu :twisted:
Oczywiście po dotarciu na miejsce, zaczęła zwiedzać teren jak pani na włościach :king: :cool:
Cynamony oraz jej obecny DT jesteśmy ogromnie z niej dumni :serce: :kiss:
 
 
Niara 
Kocia Mama

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Paź 2014
Posty: 174
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 30 Kwi, 2015 21:40   

Awww jak super :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]