Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: marinella
Pią 24 Paź, 2014 21:55
Dakota
Autor Wiadomość
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Paź, 2014 13:44   

dziś Panny moje ocierały się na wyścigi o moje nogi w oczekiwaniu na śniadanie :love:
mruczenie z jednoczesnym ugniataniem jest ich cechą charakterystyczną

Dakota jest większa nieco od Alaski, z przepiękną okrąglutką główką, ogonki im się wywijają w różne strony, Dakocie w stronę grzbietu, Alasce w drugą (jeszcze takiego ogonka u kota nie widziałam :: )

mają mięciuchne futerko i są bardzo słodkie

Dakota jest rezolutną kotką, nie boi się innym kotom wyjadać z miski :lol: , niezastąpionymi zabawkami jest piórko i wędka, dzieci i pies jej nie straszne :D
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 08 Paź, 2014 08:58   

Dakota, wczoraj wieczorem, urządziła dzikie harce z Peetą i ... wcale nie wiadomo kto był bardziej nakręcony :lol:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 08 Paź, 2014 19:52   

ja wiem, że nie mogę dziewczyn na barfa przestawić, ale nie mogłam się oprzeć, żeby im małej przyjemności nie zafundować :: kolacja
 
 
marinella 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 9176
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 08 Paź, 2014 20:34   

ale radość ::
_________________
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 09 Paź, 2014 08:30   

Dakotę, po tym czasie mieszkania u mnie określam mianem miziaka niezależnego, a co to znaczy? a znaczy to to, że Dakota bardzo lubi być głaskana, ale poczuła się na tyle pewnie, że to ona rozporządza swoim czasem, a nie tylko czeka, żeby człowiek się nią zajął, uwielbia zabawy w tunelu, piórkami, wędkami, gonitwy z Peetą i Lilką, głaskanie owszem, ale branie na ręce i wsadzanie na kolana niekoniecznie (nakłonimy kotka do zmiany zdania :diabel: ) - wyrywa się i pędzi do zabawy
oceniam ja jako kotkę zdecydowaną, pewną siebie, przebojową, pozytywnie nastawioną do otaczającego ją świata, lubiącą ludzi, tych małych również, potrzebującą kociego towarzystwa do szaleństw
taka fajna, silna, miła babka z niej rośnie ::
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 11 Paź, 2014 21:02   

jeszcze się mieszczę pod szafą na drzemkę ::



przyczajony tygrys, ukryty smok :diabel:



siostry razem :love: obie cudne, każda inna, mimo, że Ksero ::

 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 13 Paź, 2014 10:09   

Mogę zupełnie spokojnie powiedzieć, iż dziewczęta moje - Alaska i Dakota - zaaklimatyzowały się w domu zupełnie i całkowicie zasymilowały z moim stadem. Wieczornym harcom, we czwórkę nie ma końca. Rano posłusznie meldujemy się na śniadanie.
Poruszamy się swobodnie po domu między dziećmi i psem. Pięknie reagują na swoje imiona. Nie sprawiają absolutnie żadnego problemu. Radość w czystej postaci :D Jestem pod ogromnym wrażeniem absolutnie doskonałej figury Dakoty - symetryczna okrąglutka główka, raczej krępe prostokątne ciałko, ruda bródka i tylna łapunia. No śliczna jest. Piękna kocica z niej wyrośnie.
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4702
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 13 Paź, 2014 10:33   

:)
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 15 Paź, 2014 08:06   

Dakota też lubi łóżko, ale ona zdecydowanie jest bardziej niezależna niż Alaska, lubi głaski i to bardzo, ale jak ma dość, idzie się położyć gdzie indziej, szaleje z moimi dzieciakami do upadłego :lol: i jak to zauważył mój mąż - ciężkawa się zrobiła :: przy podnoszeniu z ziemi już czuć, że to kawałek kotka ::
 
 
Lunix 
The Pasiuczers

Dołączyła: 26 Lis 2012
Posty: 879
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 15 Paź, 2014 08:08   

ooo :love: na moim wikcie tak nie przytyła :P a pomyśleć że skoro u Ciebie ma ruch to nie powinno jej tak w boczki pójść jak podczas siedzenia w klateczce :diabel:
_________________
if you want the best seat in the house... move the cat.
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 16 Paź, 2014 08:21   

Dakota i Alaska zostały nazwane przez męża "małe czarne" :: ::

co rano słyszę pytanie: "gdzie są małe czarne?" przy składaniu łóżek, żeby przypadkiem, którejś w tapczanie nie zamknąć :lol:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 16 Paź, 2014 15:19   

na zdjęciach może tego nie widać, ale Dakota ma na główce znaczek, który mi kojarzy sie za znakiem Zorro, a innym ze znaczkiem Harrego Pottera ::
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 16 Paź, 2014 21:49   

:: Tymczasem na Ratajach wylądowało UFO ::
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4702
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 17 Paź, 2014 09:49   

kikin napisał/a:
:: Tymczasem na Ratajach wylądowało UFO ::


:rotfl:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 17 Paź, 2014 11:35   

misiosoft napisał/a:
kikin napisał/a:
:: Tymczasem na Ratajach wylądowało UFO ::


:rotfl:
:turla:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]