Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: marinella
Pią 24 Paź, 2014 20:55
Alaska
Autor Wiadomość
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 04 Paź, 2014 07:11   Alaska

Mam ogromną przyjemność przedstawić kolejną z Sióstr Ksero :D
oto :love: ALASKA :love:




Alaska to jedna z Sióstr Ksero. Pochodzi z dużego stada oswojonych kotów żyjących w pobliżu bardzo ruchliwej i niebezpiecznej ulicy. Trafiła do Fundacji na sterylizację i miała to szczęście, że zwolniło się miejsce w DT. Tym samym kotka może spokojnie czekać na swojego człowieka. Alaska, podobnie jak jej siostry, jest niezwykle sympatyczna, spragniona kontaktu z człowiekiem. Głaskana cały czas mruczy, ugniata i barankuje. Jest przyzwyczajona do towarzystwa innych kotów.

Alaska na Picasie i youtube
Ostatnio zmieniony przez brynia Sob 01 Lis, 2014 22:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 04 Paź, 2014 07:18   

Alaska spędziła noc na zwiedzaniu pokoju :: nad ranem miaukała mocno, wygłaskana została więc przeze mnie i mojego syna (dzieci jej nie straszne :: ) - mruczeniu, barankom i rowerkowi nie było końca :love: :love: :love: :love:
jest jak Dakota - przecudnie miziasto -barankująco - mrucząca
kot stworzony do kochania :love:

dziś podwoje otwarte, nastąpiło nawet zapoznanie z psem >D baaardzo spokojne wszystko jak należy :good:

relacje obiecuję na bieżąco ::
ale pewnie będę pisać to samo bo PANNY SĄ CUDNE!!! :jebanewalentynki: :jebanewalentynki: :jebanewalentynki:

edit - był baranek o psi nos :banan:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 05 Paź, 2014 08:07   

Jestem Miziakiem :: :: ::



taka jestem ŚLICZNA :love: :love: :love:







prawie norweski profil :wink: >D

 
 
Kurciak 

Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 1532
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 05 Paź, 2014 09:42   

mega jest:) dobrze jej na tych kolankach :: :: :: ::
_________________
"friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly"
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Paź, 2014 12:26   

Alaska wczoraj rano znalazła tajemną skrytkę :twisted: rano tak się zamelinowała, że szukaliśmy jej chyba z pół godziny :twisted: wiedziałam, że musi być w tapczanie bo tam ją widziałam jak szła spać po śniadaniu
szukamy, szukamy nic :diabel: myślę no musi być gdzieś w tym tapczanie, a Panna znalazła przerwę w materiale i weszła zupełnie do środka między materiał a sprężyny
już chciałam tapczan ciąć, żeby kotka wyjąć :diabel: no ja rozumiem, że tam się fajnie by spało, ale bez przesady
panna miziana, mrucząc wyszła z dziura sama
co się naszukałam to moje :: nawet w niewielkim mieszkaniu można zgubić kota :lol:

dziś Panny moje ocierały się na wyścigi o moje nogi w oczekiwaniu na śniadanie :love:
mruczenie z jednoczesnym ugniataniem jest ich cechą charakterystyczną

Alaska musi nabrać ciałka, jest wyraźnie chudsza i smuklejsza od Dakoty i ogonki im się wywijają w różne strony, Dakocie w stronę grzbietu, Alasce w drugą (jeszcze takiego ogonka u kota nie widziałam :: )

mają mięciuchne futerko i są bardzo słodkie
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Paź, 2014 16:55   

Alaska już po szczepieniu, nieco zdenerwowana, ale bardzo grzeczna :D
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 07 Paź, 2014 12:18   

Alaska mizia się o wszystko :: o nogi, ręce, meble, podłogę, inne koty, psa, dzieci

taki z niej miziak z Miziakowa ::
 
 
Lunix 
The Pasiuczers

Dołączyła: 26 Lis 2012
Posty: 879
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 07 Paź, 2014 12:24   

kikin napisał/a:
miziak z Miziakowa


:king:
_________________
if you want the best seat in the house... move the cat.
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 08 Paź, 2014 18:50   

ja wiem, że nie mogę dziewczyn na barfa przestawić, ale nie mogłam się oprzeć, żeby im małej przyjemności nie zafundować :: kolacja
Alaska rzuciła się na zdobycz, jak na prawdziwego drapieżnika przystało ::
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 08 Paź, 2014 20:30   

No wiesz kikin, żeby tak biedne koteczki glodzić! ;)
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 09 Paź, 2014 07:23   

dzisiaj rano Alaska też wybrała kurczaka, pałkę ogołociła do kości ::

Alaska, muszę to powtórzyć, to miziak nad miaziaki, lela się nawet o psa, pokazuje brzuszek i nadstawia łepek, dzieci są ok, przecież mogą głaskać grzbiecik i drapać łepek ::

jest bardzo proludzka :D bardzo lubi też inne koty, na razie mając do wyboru człowieka lub kota, wybiera człowieka ::
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 11 Paź, 2014 20:05   

mięsożerna Alaska ::



taka jestem piękna :love:





 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 11 Paź, 2014 20:14   

Cudowna ta kreska na nosie, schrupać można ;)
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 13 Paź, 2014 09:05   

Mogę zupełnie spokojnie powiedzieć, iż dziewczęta moje - Alaska i Dakota - zaaklimatyzowały się w domu zupełnie i całkowicie zasymilowały z moim stadem. Wieczornym harcom, we czwórkę nie ma końca. Rano posłusznie meldujemy się na śniadanie.
Poruszamy się swobodnie po domu między dziećmi i psem. Alaska to ta bardzie miziająco - barankująca. Jeszcze nie nakolankowa (dłużej wytrzyma noszenie na rękach niż Dakota), choć zdecydowanie lubi być blisko człowieka. Bardzo blisko. Panny pięknie reagują na swoje imiona. Nie sprawiają absolutnie żadnego problemu. Radość w czystej postaci :D Alaska jest delikatna i smukła. Sama dobroć i miłość. Tylko na zdjęciach jej spojrzenie bywa przeszywające :D
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 15 Paź, 2014 07:02   

Alaska oficjalnie została kotem łóżkowym :: na początku ona, jak i jej siostra były raczej naziemne, teraz wreszcie zrozumiały gdzie śpi prawdziwy kot :: Mizia się cały czas nieustająco, nigdy nie ma dość
okno, balkon - w ogóle jej nie interesuje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]