Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Czw 15 Sty, 2015 18:38
Yumiko
Autor Wiadomość
m_adzik 

Dołączyła: 16 Paź 2014
Posty: 323
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 01 Gru, 2014 08:10   

Razem z Yumi miałyśmy w ten weekend gości. Dziewczyna była wystrachana tylko przez pierwsze 10 minut, potem obwąchała wszystko i przeszła do zabawy z najmłodszym z nich - moim sześcioletnim siostrzeńcem. Po kilku godzinach podstawiała już wszystkim po kolei główkę do miziania. Jak widać - z małej, przestraszonej kulki zrobiła się mała, odważna kulka :: ::

Ja dziś wieczorem wylatuję za granicę, mój TŻ przejmuje opiekę nad futrami. Pewnie skrobniemy coś tutaj w okolicach środy, zobaczymy, jak koty zareagują na moją chwilową nieobecność.

Podsumowując: wszystko jest jak należy, czekamy tylko, kiedy wreszcie ktoś zainteresuje się tą cudowną krówką.
 
 
m_adzik 

Dołączyła: 16 Paź 2014
Posty: 323
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 06 Gru, 2014 16:39   

Jutro wracam do moich futer. Chyba dobrze to zniosly, przeniolsy sie calkowicie na tryb zimowy, czyli spanie all day all night. Z rezydentem milosc kwitnie, Yumiko zamecza go pietnastominutowym lizaniem futra. Stesknilam sie za nimi!! :hug2:

"I przypominam, jaka jestem piekna" :)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Nie 07 Gru, 2014 09:33   

:jebanewalentynki:
 
 
m_adzik 

Dołączyła: 16 Paź 2014
Posty: 323
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 11 Gru, 2014 13:45   

Znów napiszę to samo: u nas wszystko dobrze :)

No może poza tym, że koty przeszły na ten etap znajomości, kiedy zaczynają im przychodzić do głowy wspólne, głupie pomysły. Gonitwy w środku nocy, przewracanie kosza i butelek, zrzucanie głośnika z metrowej półki na ziemię - to już norma. I oczywiście najlepiej robić to kiedy jest cicho i ciemno, żeby głupia Pani nie wiedziała rano na kogo krzyczeć, że nie mogła spać :twisted: :twisted:

Ostatnio przerzuciliśmy się na jedzenie surowizny z kurczaka i koty są taaaaak zajarane, że nie da się tego opisać.

Być może w ten weekend przyjadą do Yumi Państwo na odwiedziny, zobaczymy, jak mała do nich podejdzie i jak oni do niej, bo pomimo tego, że przy mnie, TŻ i rezydencie czuje się bardzo swobodnie, to obcych traktuje nadwyraz na dystans. Niby się tu u nas rozhulała, ale odkurzacz, pralka, gwałtowne ruchy wywołują ciągle u niej awersje i chowanie się za szafki.

A to już u Nas codzienność (-:
 
 
m_adzik 

Dołączyła: 16 Paź 2014
Posty: 323
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 14 Gru, 2014 22:11   

Poniżej kilka fotek od nas (-:

zdjęcie profilowe


Yumi lubi leżeć na drogich poduszkach ::


uwaga: zdjęcie zawiera lokowanie produktu (ulubione miejsce spania obu kotów)
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 15 Gru, 2014 08:35   

o tak, pudełko po pizzy to najlepsze legowisko. ciekawe co się wtedy kotkom śni :)
 
 
hanna 
Sara & Momoko & Bacuś

Wiek: 61
Dołączyła: 11 Paź 2013
Posty: 860
Skąd: Poznań,Kiekrz
Wysłany: Pon 15 Gru, 2014 21:22   

misiosoft napisał/a:
o tak, pudełko po pizzy to najlepsze legowisko. ciekawe co się wtedy kotkom śni


wszystko zjedli, a z nami się nie podzielili
_________________
Sara
 
 
m_adzik 

Dołączyła: 16 Paź 2014
Posty: 323
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 20 Gru, 2014 15:33   

pczas o sobie przypomnieć: chlamydia rezydenta opanowana, wyciszamy cholerstwo antybiotykiem, Yumiko na szczescie nic nie zlapala, wiec jestesmy szczesliwi. razem, w czworke, tworzymy sobie calkiem fajna i zgrana rodzinke :: zzywamy sie z kazdym dniem coraz bardziej z ta krowa.. ktora z kazdym dniem rozsmiesza nas swoimi wywrotkami (to jest medalistka gapowatosci we wszystkich kategoriach), ktora z kazdym dniem jest cooooraz smielsza i przepieknie sie to wszystko obserwuje.

Yumi chyba troche przybrala na wadze, ale nie jest tak zle, bo ciocia kotekmamrotek powiedziala na wizycie, ze futro trzyma linie. po prostu kobitka wie, ze jak sie kot nazre, to potem trzeba troche pohasac, zeby sie nie odlozylo.. moze i ja sie w koncu tego naucze od niej ::
 
 
m_adzik 

Dołączyła: 16 Paź 2014
Posty: 323
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 24 Gru, 2014 10:14   

Z okazji pierwszych fundacyjnych świąt - moich i Yumiko - ślemy wierszowane życzenia(-:

Świąteczny czas
tak blisko nas
nie zapominaj -
dla niektórych na ulicy zima

Lecz nie od święta
dostają pomoc zwierzęta
od tej fundacji
pełnej dobrych racji

Z radosnym miaukiem
szczęśliwa całkiem
czarno-biała Yumi
z rezydentem się tuli

Dziękując szczerze
za pierwszą prawdziwą wieczerzę
w ciepłym, tymczasowym domku
szukając nowego początku

I niech pamiętają poznańskie koty
nie zostaniecie bez pomocy

:serce: :serce: :serce:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17284
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 28 Gru, 2014 05:34   

:serce:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
m_adzik 

Dołączyła: 16 Paź 2014
Posty: 323
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 30 Gru, 2014 23:45   

Yumiko podarowała mi cudowny prezent noworoczny. Wlazła na mnie. Potem na moje kolana. Rozmruczana. Z brzuszem w górze. Zasnęła :love: :love: tak długo na to czekałam achh

Dziewczyna zaczyna coraz głośniej piszczeć. Bo - nie wiem czy wspominałam - ona w ogóle nie miauczy!

Zakochani jesteśmy z TŻ w niej. I reszta mojej rodziny. Zaczyna się robić niebezpiecznie :: :: ::
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9091
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Czw 01 Sty, 2015 22:38   

m_adzik napisał/a:
Zaczyna się robić niebezpiecznie


:rotfl2:

:ok:

:lol:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
m_adzik 

Dołączyła: 16 Paź 2014
Posty: 323
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 03 Sty, 2015 13:37   

"Piękna ze mnie kota, pamiętacie?"



 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 04 Sty, 2015 11:15   

cudna!! :)
 
 
m_adzik 

Dołączyła: 16 Paź 2014
Posty: 323
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 05 Sty, 2015 13:24   

stuknęły nam dwa miesiące jako dom tymczasowy!


Yumiko ma pokłady energii jak reaktor atomowy! Naprawdę momentami nie jesteśmy w stanie za nią nadążyć. Ostatnio koteczka zaczęła szaleć z gumkami do włosów. Żadna się przed nią nie ukryje. :: najbardziej lubi hasać z nią w buzi, podrzucać sobie tu i tam, a na koniec przynosi człowiekowi, żeby jej porzucać. Ona aportuje na potęgę. Ledwo otworzę oczy a w nogach lub przed twarzą leży gumka a za nią Yumi. Spróbuj nie wstać! Zaraz dostaniesz zęby w łapę albo stopę :turla: I może biegać w tę i wew tę w nieskończoność, w nieskończoność, w nieskończoność.. i jeszcze trochę.

Ale wiadomo - każdy ma coś czego PANICZNIE się boi. U naszej krówki jest to odkurzacz. Wystarczy, że usłyszy, że TŻ wyciąga go z szafy, już paraliżuje ją strach. Wyciąga rurę podkula ogon i ucieka do kuchni. Odkurzacz w pokoju = Yumi za szafkami w kuchni. I nie ma kota. Godzinę, dwie lekko. No i druga rzecz. Nie weźmiesz tego kociaka na ręce. Mała może być rozmruczana, rozanielona i wszystko inne roz-.. ale jeżeli będziesz chciał ją potrzymać od razu ucieka. Podejrzewamy, że ktoś kiedyś mógł jej zrobić krzywdę :( bo przed zbliżeniem człowieczej twarzy do mordki też panicznie ucieka.. Dlatego optymalną wersją jest położenie się zaraz obok siedzącego człowieka tak, by opierać się o niego futerkiem i żeby mógł wymiziać każdą jego część. ::

Aha, jeszcze jedno! Yumi pozazdrościłam innym kotom zdjęć z telefonu, więc my też pokazujemy jeden z odcinków z serii "Z komórką wśród zwierząt"


kota sprawdza, czy jak będzie niegrzeczna to nada się na parę butów :diabel: :diabel:


zwykle o miejsce na krześle są bitwy, jednak czasem dochodzi do porozumienia


ale później i tak najlepszym miejscem do spania okazuje się łóżko. ale przede wszystkim w duecie :love:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]