Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Nie 20 Wrz, 2015 19:09
Jagienka
Autor Wiadomość
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 07 Lut, 2015 22:13   

kikin, ona jest przecudna :serce: no i nawet jak filo, ją drażniła to ona się tak ślicznie gniewa :love: chwyci ząbkami ale delikatnie a jak już dla niej za wiele, to ucieka po czym po chwili, nawet nie minucie już łasi się i barankuje :aniolek:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 14 Lut, 2015 15:16   

Koteczka 11.02. otrzymała drugie odrobaczenie i za jakiś czas będziemy się wybierać na szczepienie :)
Kicia uwielbia przesiadywać u góry na szafie, ale oczywiście przychodzi ładnie po głaski, przy czym jest bardzo delikatna i się nie narzuca :aniolek: a jak człowiek nie ma czasu to grzecznie odchodzi :cool:
Lubi też kimać w łóżku ale tylko wtedy, gdy śpię sama :twisted:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 14 Lut, 2015 15:34   

:love:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 14 Lut, 2015 15:57   

Cynamon napisał/a:

Lubi też kimać w łóżku ale tylko wtedy, gdy śpię sama :twisted:


musi mieć godne warunku przecie, nie ma tak prosto :P
pomiziaj ją ode mnie!
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 15 Lut, 2015 12:41   

einfach, oczywiście, że pomiziam! ::
Kicia wczoraj przeżyła pierwszą naszą imprezkę i nalot 14 osób w mieszkaniu.
Wszyscy się niej zakochali :serce: Chyba każdy miał ją na rękach, co już później słabo jej się podobało i obserwowała :pijaki: towarzystwo z góry :cool:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 23 Lut, 2015 20:08   

O ciekawym sposobie picia wody przez Jagienkę (przez nas nazywaną Kuleczką :) )
Czytam książkę/lub głosuję na Karmela, nagle słyszę chlapanie wodą, obracam się i widzę tylko odchodzącą od miseczki Kulcię. Oglądam z niepokojem kicię, bo myślałam, że może napiła się niechcący wody noskiem i te chlapanie to próba udrożnienia noska z wody. Kuluś spogląda na mnie z miną: czego ty chcesz człowieku?? Mija kilka dni, w miedzy czasie chlapanie wodą kilka razy się powtarza, jednak nie jestem w stanie zobaczyć samego aktu a widzę jedynie ślady po.
I wreszcie przychodzi ten dzień, jakże długo przeze mnie wyczekiwany :cool:
Patrzę i oczom nie wierzę :shock: Jagienka podchodzi do miseczki, wkłada prawą łapkę do wody i w ten oto sposób zaczyna pić, po czym przez chwilę obserwuje świat przez okno a następnie wyciąga i otrząsa łapkę. A ja siedzę zamurowana :...:
Tak oto został wyjaśniony fakt szybko znikającej wody z miseczki i chlapania :D
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 24 Lut, 2015 07:37   

:lol:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17281
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 24 Lut, 2015 09:56   

Czyżby tak jak Tosia trzymała taflę wody podczas picia? ;)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 24 Lut, 2015 11:08   

Morri, możliwe :wink: choć Jagienka nie robi tak za każdym razem :: dlatego trudno było mi to uchwycić :cool:
I już przerażona :shock: różne wizje miałam: a może się zachłysnęła ? A że podejrzanie dużo pije tej wody i czy wszystko jest w porządku :hm:
To gdy zobaczyłam ją z tą łapeczką w miseczce odetchnęłam z ulgą i jednoczesnym rozbawieniem :lol:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 27 Lut, 2015 20:44   

Jagienka w trakcie wylegiwania często miewa delikatny jakby uśmiech :love:



Często tak się kręci i gramoli na oparciu, że na końcu spada :P



A tu pełna prezentacja wewnętrznego dziecka Jagienki:

 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pią 27 Lut, 2015 22:00   

ale ma fajowe kropy na brzuchu:)
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Lut, 2015 07:44   

co przechodzę obok krzaków przy moim bloku, gdzie bidna siedziała, to sobie myślę, jak teraz ma dobrze, że grzeje tyłek na kanapie u Cynamonów ::
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 02 Mar, 2015 20:03   

kotekmamrotek, cała jest fajowa :love: boję się, że skradnie moje serce :serce:
kikin, nie może być inaczej, musi mieć dobrze! ::
Ostatnio gdy kimała koło mnie, jak tak ją głaskałam, to w głowie mi się nie mogło zmieścić jak ktoś mógł się pozbyć tak cudownej koteczki :neutral: Bo ciężko mi w to uwierzyć, żeby nie miała domu ... lub że tak cudowny kotuś mógł tyle siedzieć w zimie na ulicy :?
Dlatego teraz jej to wynagradzamy :kiss:

 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 02 Mar, 2015 21:36   

:love: leloch ::
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 10 Mar, 2015 17:18   

Nie było mnie trochę w mieszkaniu i Jagusia była większą cześć czasu niż zwykle sama.
Zniosła to bardzo dobrze a gdy wróciłam przywitała mnie wywalonym brzusiem do głaskania, mruczeniem i ugniataniem :serce:
Jest przecudowna :kiss:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]