Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Nie 20 Wrz, 2015 18:09
Jagienka
Autor Wiadomość
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 29 Maj, 2015 10:46   

:serce: :serce: :serce: :serce:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 03 Cze, 2015 17:50   

Jagusia już po wizycie u weta, pani dr nic nie znalazła, co wskazuje, że koteczka była już wysterylizowana.
Malutka ma już delikatnie przycięte uszko, więc już nikt nie będzie jej ponownie otwierał.
Kicia powoli dochodzi do siebie :pociesza:
Była bardzo grzeczna :serce: , głaskałam ją aż do momentu gdy usnęła :aniolek:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 03 Cze, 2015 17:52   

:heya2:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Cze, 2015 00:05   

Cynamon napisał/a:
Jagusia już po wizycie u weta, pani dr nic nie znalazła, co wskazuje, że koteczka była już wysterylizowana.
Malutka ma już delikatnie przycięte uszko, więc już nikt nie będzie jej ponownie otwierał [...]


Ale po co to przycięcie ucha, skoro Ona nie będzie wypuszczona? :shock:
Przecież będzie wpis w książeczce, że jest wysterylizowana...
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Cze, 2015 05:36   

kat, nie musisz mi tego mówić ... :marudzi:
Nie wiem dlaczego jej przycięła ... mówiłam, że jest do adopcji, bo była też od razu czipowana :roll:
Na szczęście nie jest to jakoś strasznie widoczne i teraz ma symetrycznie na każdym uchu mały uszczerbek.
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 17 Cze, 2015 21:26   

Jagulec po ściągnięciu szwów ::
U weta byłą bardzo grzeczna i ładnie współpracowała :aniolek:
Wszystko pięknie się zagoiło :good: ale koteczka musi zacząć dbać o linię, bo troszkę za gruba jest :roll:
W poczekalni koteczka była bardzo rozmowna i jak się nie włożyło do niej palca przez kratki to cały czas domagała się uwagi :D A jak pojawił się pies to w ogoóe nie zrobiło na niej żadnego wrażenia :P jedynie przestała miauczeć :cool:
Kicia jest najmniej problemowym kotem z jakim miałam do czynienia :love: no i jest przeogromnym demotywatorem. Dziś znowu zamiast czytać zasnęłam :evil: , gdy Jagusia przyszła i zaczęła mnie udeptywać i układać się do snu :twisted: ::
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 24 Cze, 2015 21:25   

Jagienka i jej ulubione miejsce do monitoringu, najlepiej jak oczywiście okno jest szeroko otwarte :D
Siedzi i z zaciekawieniem obserwuje, a siatka wcale jej nie interesuje :: :
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 25 Cze, 2015 07:12   

Cynamon napisał/a:
Jagienka i jej ulubione miejsce do monitoringu, najlepiej jak oczywiście okno jest szeroko otwarte :D
Siedzi i z zaciekawieniem obserwuje, a siatka wcale jej nie interesuje :: :
Obrazek


po tym co się w krzakach nasiedziała, to się nie dziwię, że siatka jej nie interesuje i tylko looka na zewnątrz :: :: ::
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 03 Lip, 2015 13:38   

Mam już normalny Internet :hura: :hura: :hura:
I szybko nadrabiam zaległości :wink:

Jagienka toleruje młode na zasadzie:
"no jak już są to trudno :roll: , ale lepiej niech się do mnie nie zbliżają za blisko :twisted: , bo będę bić :axe: "
Do tego "słodko" burczy i co jakiś czas posykuje, jak któryś przekroczy jej najbliższą strefę :P

Ale jest znacznie lepiej niż z Królikiem :good: ,
zdecydowanie mniej się obawia maluchów i nawet niekiedy się z nimi goni, niby w formie zabawy :wink: choć zdarzyło jej się też podgryzać w szyjkę :evil: np dziś Miaukina.
Oczywiście jak jestem to zaraz reaguję i wystarczy, że powiem odpowiednim tonem hasło: Kulex i od razy przestaje ::
Bo Kulexem lub Kuluś ją nazywamy z wiadomego powodu :jesc: :turla:

Zdjęcia prześlę dziś wieczorem :cool:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015 20:08   

Burasek mały i duży :D

Czego nam przeszkadzasz w spaniu ? :twisted:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015 06:47   

:jebanewalentynki:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2732
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015 06:58   

Atak klonów :lol:
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015 08:41   

:wink:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 24 Lip, 2015 21:24   

Dawno nie było nic o Jagience, jesteśmy już po sesji i szybko nadrabiamy zaległości :wink:
Kicia gdy ma ochotę nawet pobawi się z młodymi ale nadal najbardziej lubi obserwować rozbrykane towarzystwo z góry :cool:
Troszkę też kicię pilnujemy z wagą, bo zaczęła podjadać karmę młodych, jest przy tym bardzo sprytna i jak tylko się powie "Kuleks" to szybko ucieka od nie swojej miseczki :twisted:
A kolejnym postępem jest fakt, że teraz zdarza jej się monitorować osiedlę na parapecie z Chodu ::
Natomiast z Miaukinem leżała już u nas w łóżku :brawo:

A tu coś od Królowy z wysokości :king:



I na koniec najlepsze :serce: :love:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 25 Lip, 2015 08:01   

:love: :love: :love: :love: :love: :love:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]