Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Nie 20 Wrz, 2015 19:09
Jagienka
Autor Wiadomość
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 31 Lip, 2015 17:00   

Jednym z najważniejszych problemów Jagienki (oczywiście po za faktem, że ma młodych towarzyszy :P ) jest fakt, że kociaki zawładnęły każdym jej ulubionym miejscem poza szafą :cool: i są bardzo często blisko koło człowieka ::
A oto jak Jagienka radzi sobie z jej egzystencjalnymi problemami :diabel:

"Cholera :zly: znowu młody zajął mi moją miejscówkę :scold:

"HA, wreszcie udało mi się pierwszej tu położyć :jezyk: "

"No w sumie to one nie są takie najgorsze :hm: ale jak nie są za blisko :marudzi: "
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 06 Sie, 2015 07:07   

Jagusia postanowiła się zjednoczyć z młodym towarzystwem ale jedynie w kwestii konsystencji kupy :twisted: :P Chyba zazdrościła im tego, że dostają kurczaka :jesc:
Młodzieńcy rosną jak na drożdżach i Jaga czuje się coraz bardziej niepewnie :?
Tragedii nie ma, ale niestety większość czasu spędza na szafie obserwując wszystko z góry :cool: Jednak potrzeba głasków przełamuje jej lęki :: i nadal przychodzi do łóżka czy jak coś robimy przy kompie, żeby się poocierać o nogi i tym samym dać do zrozumienia, że należy jej się porcja czułości :kiss:

Jagienka to kot najbardziej bezproblemowy z jakim miałam do czynienia :aniolek: , jest cudowna :serce:
Grzeczna, nie ładuje się do talerzy gdy jedzą ludzie.
Jak przychodzą goście siada obok nich totalnie wyluzowana i daje brzucho do głaskania :love:

Nie pojmuję, dlaczego jeszcze nikt nie pokochał jej oprócz Cynamonów :twisted:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 12 Sie, 2015 13:02   

Jagienka kocha dzieci a dzieci kochają ją ogromnie! :serce:
Oczywiście o ile dziecko nie robi jej krzywdy :twisted: tylko delikatnie głaska ::
Można ją wtedy nawet całować po pyszczku :love:
Wszelkie podchody mojej siostrzeniczki znosi ze stoickim spokojem :aniolek:
 
 
kiniek 

Wiek: 37
Dołączyła: 01 Sie 2007
Posty: 3501
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 14 Sie, 2015 23:07   

Jagna dziś wyłudzała mizianki na PA chłopaków :lol:
Rozsiadła się wygodnie koło gości i próbowała skraść show ::


przyszły nowe człowieki to trzeba było skorzystać i się poprzymilać trochę :wink:
_________________
"Pies: karmią mnie, kochają, troszczą się o mnie - są bogami!
Kot: karmią mnie, kochają, troszczą się o mnie - jestem bogiem!"
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 15 Sie, 2015 05:38   

kiniek, jeszcze raz dziękujemy, że mimo takiej upalnej pogody byłaś z nami :kiss:
Przede wszystkim dzięki za cudowne zdjęcia, masz dziewczyno dar do fotografowania kotów! :bow: :bow:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 22 Sie, 2015 13:22   

Jagienka jest typową jedynaczką i kwestii tej nie da się już raczej zmienić :P
Próbowałam ją dokocić Królikiem mającym ponad pół roku, a następnie kociakami, które jak do nas trafiły miały około 2,5 m-ca. Kicia nie jest typem agresora ale widać,że nie jest jej dobrze z innymi kotami :roll:
Jest niezwyke kochana, bezprobemowa i uwielbia człowieka, oczywiście na swoich zasadach :wink:

Cudowny kot dla osoby, która chciałaby mieć jednego kota :: bez opcji dokocenia :twisted:

 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 31 Sie, 2015 09:57   

Kicia od kilku dni jest jedyną samozwańczą władczynią kociej przestrzeni i nas ::
Kociaki pojechały do domku stałego i jedynie Jagienka tryskała radością jak wróciliśmy po odwiezieniu Miaukina i Chodu :jezyk:
A nam się tak trochę smutno zrobiło, bo nie lata już po nas ta szczurkowata, rozszalała i rozmruczana szarańcza :(
Widząc przemianę Jagi wiem,że nie mogło być inaczej i każdy kolejny dzień z młodzieżą by ją stresował.
Teraz kicia przychodzi do nas, zagaduje, oczywiście kula się i daje brzucho do głaskania ::
Biega jak młodzieniaszek z szalonym błyskiem w oczach, nawet chętnie się bawi no i co ją wezmę na ręce to ona znowu cudownie mruczy tak jak przed pojawieniem się chłopców :love: :love: :love:
Wróciła też do ugniatania :hura: oczywiście w szczególności Marcina lub jego części łóżka :wink: ale np mi przed chwilą wskoczyła też na kolana.

Teraz kota już prawie wcale nie siedzi na szafie :cool:


I wreszcie po tak długim czasie wróciła na swój fotel :king:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 31 Sie, 2015 09:58   

:serce:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2015 09:29   

Jagienka jest zachwycona brakiem obecności kociego towarzystwa :banan:
Znowy przychodzi do nas do łózka, udeptuje na zmianę mnie lub Marcina z namaszczeniem :love:
nawet wskakuje na kolana ::
Mrauka, biega za zabawkami, no nie ten sam kot co jak byli chłopcy :P
Ale zauważyłam, że szybko się denerwuje i jak coś jej się nie podoba to łapie zębami lub pacnie łapką.
Nie jest to groźne, tak jak to było w przypadku Arniki :twisted:
Jednak charakterek swój ma i demonstracyjnie go pokazuje :cool:
Walczymy teraz z wagą, bo kicia jak byli młodzi trochę nam urosła :shock:
Nie jest to łatwe, bo jak tylko mnie widzi to myśli, że idzie jedzenie :jesc:

Taka jestem słodka :serce:


Mój parapet:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 12 Wrz, 2015 10:41   

To już pewne na 100%, że Jagienka przeprowadza się pod koniec września do swojego własnego DS :hura:
Smutno mi już niemiłosiernie, bo przywiązałam się do tej cudownej acz charakternej koteczki :serce:
Ale wiem,że będzie miała bardzo dobrze ::
Teraz tylko jej nowa Pani zabezpieczy okno, dokupi karmę w preferencjach Jagi i po pewnym czasie jak dobrze pójdzie, Kuleks dołączy do grona szczęśliwych kotów na żywieniu BARF ::
Jest też kolejna dobra wiadomość, przede wszystkim dla nas DT, że Jaga w sowim domku stałym będzie nazywana jak u nas, bo już na to reaguje a i Pani przypadła do gustu nasza ksywka: Kuleksa, bo oddaje w 100% osobowość koty :)
Bardzo nas to cieszy, bo Arnika również została ze swoją nazwą i w DS nazywają ją: Arni lub Arnoldem :twisted: ::
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 12 Wrz, 2015 14:45   

Cynamon :kiss:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 12 Wrz, 2015 14:53   

kikin, Tobie się należą buziaki :serce: bo gdybyś jej nie wypatrzyła to nie wiadomo, czy kota jeszcze by żyła. Wszak nie obawiała się ludzi i jakby trafiła na złego człowieka, to mógłby jej zrobić krzywdę :? A tak kicia dostała szansę na dobre życie u boku człowieka, który będzie o nią dbał i rozpieszczał :: :heya2:
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 12 Wrz, 2015 15:52   

cudne wieści :)
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 20 Wrz, 2015 18:23   

Jagienka dziś przeprowadza się do swojego własnego domku :)

W ostatnim czasie kicia tak odżyła, po przeprowadzce Miaukina i Chodu, że nawet się nie zorientowała, że w międzyczasie mieliśmy na stanie tydzień dziką kotkę po sterylce :D
Jako, że źle znosi nowe towarzystwo :twisted: czarną dwójkę, która już czeka na miejsce po niej obecnie trzymamy na korytarzu :cool: co by naszej księżnej :king: nie denerwować dodatkowo przed przeprowadzką :wink:

Będę za nią tęsknić :placz:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 16 Gru, 2015 06:01   

Kulsonowa pozdrawia ze swojego własnego, wspaniałego domku stałego ::
Kicia jest na barfie, czyli tym co kocha nad życie! :jesc: :love:
Dalej kula się i daje brzucho do głaskania, przebierając przy tym łapkami w powietrzu :serce:
a oto dowód w postaci filmiku:

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]