Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Czw 04 Cze, 2015 00:41
Farciarz
Autor Wiadomość
Kurciak 

Dołączyła: 30 Kwi 2014
Posty: 1532
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 10 Maj, 2015 18:22   

Kurczę...fajny jest ten mały szkrab... chodzące ADHD ale takie niesamowicie pozytywne. 3godziny biegania a później pada...spi...mija 5 minut a on dalej śpi...mija 7 minut a on śpi... mija 10ta minuta a Farciarz budzi się wyspany z nowymi pokładami energii... mimo początkowego stresu przed innymi kotami, później był nimi zafascynowany :D
_________________
"friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly"
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9091
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Nie 10 Maj, 2015 18:25   

Kurciak napisał/a:
...mija 5 minut a on dalej śpi...mija 7 minut a on śpi... mija 10ta minuta a Farciarz budzi się wyspany z nowymi pokładami energii


:rotfl: :rotfl: :brawo:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
agnieszkaMLD 

Wiek: 38
Dołączyła: 25 Mar 2015
Posty: 35
Skąd: Malta
Wysłany: Pon 11 Maj, 2015 21:52   Farciarz w doku

Mały powitał dom miłym mruczeniem. Rozglądał się uważnie, obszedł wszystkie kąty i od razu zaczął się bawić. Humor mu dopisuje! Mam wrażenie, że znów trochę urósł.

Tak wyglądał jeszcze tydzień temu:

 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 14 Maj, 2015 10:17   

ale cudo :)
 
 
agnieszkaMLD 

Wiek: 38
Dołączyła: 25 Mar 2015
Posty: 35
Skąd: Malta
Wysłany: Pią 22 Maj, 2015 23:06   Farciarz rośnie

Farciarz rośnie jak na drożdżach. Wizyty u weterynarza zmniejszyły częstotliwość. Ewidentnie maluchowi się to podoba.

Broi intensywnie. Jego ulubioną zabawką są kulki z juty związane ze sobą sznurkiem. Potrafi biegać za nimi do upadłego.
Niesamowite, jak szybko potrafi zmienić się z drapieżcy w mruczącego słodziaka. Jest świetnym towarzyszem komputerowca. Znajduje idealne miejsce pomiędzy monitorem a klawiaturą i zwija się w kulkę. :)
 
 
agnieszkaMLD 

Wiek: 38
Dołączyła: 25 Mar 2015
Posty: 35
Skąd: Malta
Wysłany: Sro 10 Cze, 2015 21:21   

Farciarz od tygodnia jest już kotem zaadoptowanym. Niesamowite jak bardzo urósł i zmężniał od momentu, gdy pojawił się w domu tymczasowym. Jak każdy kot uwielbia nowe zabawki, większość nudzi mu się po jakimś czasie i trzeba kombinować aby znaleźć coś nowego. Wyjątkiem jest mała myszka, którą Farciarz dostał od swojej pierwszej opiekunki ze Swarzędzia. Nadal potrafi bawić się nią bez opamiętania aż wpadnie pod jakiś mebel.

Tak Farciarz wygląda obecnie:


 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9091
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Sro 10 Cze, 2015 22:52   

Jezusmariamatkoboska kocham go :love:
Pomyslnosci Kochani :serce:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
agnieszkaMLD 

Wiek: 38
Dołączyła: 25 Mar 2015
Posty: 35
Skąd: Malta
Wysłany: Sro 10 Cze, 2015 22:55   

Zapomniałam dodać że uwielbia pozowac do zdjęć, ale to widać :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17285
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 10 Cze, 2015 23:07   

:serce:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 11 Cze, 2015 08:14   

Jaki piękny :)
Jak mnie cieszą takie wieści!
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 11 Cze, 2015 08:36   

super wieści :)
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9091
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015 08:32   

Farciarz przyjechał wczoraj do cioci Evy na krótkie wakacje :)

pierwsza obserwacja: maleńki kotek z wielkim charakterkiem ;) wiem, ze miał już okazję spędzać kilka dni z Pixi i Dixi i troszku rozstawiał dziewczyny po kątach ;) bylyśmy więc ciekawi, jak zareaguje na trójkę rezydentów.
Kocim wolontariuszem okazała się być Verona, która niewiele zrobiła sobie z nowego mieszkańca, traktując go jako naturalny element przestrzeni. Niestety element nie był skory do przyjaźni i łapoczyny poszły w ruch :twisted: Perła jest wyraźnie zaskoczona nowym mieszkańcem, Zeus natomiast jest wyraźnie niezadowolony.
Farciarz jako buńczuczny młodzieniec jodłuje intensywnie na widok każdego innego futra, także tego, które widzi w odbiciu lustra czy piekarnika :: przy człowieku wycisza się natychmiast, widać, że ludź daje mu bezpieczeństwo.
pierwsza noc spędzona w łazience, dziś na dzień Kawaler przemeldowany do sypialni na nieco większą przestrzeń, łazienka natomiast udostępniona do obwąchania dla rezydentów.
zobaczymy, jak się odwiedziny dalej potoczą, kciukam żeby Farciarz wyraził chęć zapoznania się z kuzynami bez stroszenia się w irokeza od nosa po czubek ogona ;)
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9091
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015 15:39   





_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
agnieszkaMLD 

Wiek: 38
Dołączyła: 25 Mar 2015
Posty: 35
Skąd: Malta
Wysłany: Wto 14 Lip, 2015 22:03   

Nie mogę! Ale z was zuchy!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]