Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sro 27 Sty, 2016 19:55
Czarka
Autor Wiadomość
Essi 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 810
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 30 Gru, 2015 22:35   

Czarunia od poniedziałku mieszka u nas, a ja zachodzę w głowę: jak to możliwe, że tak grzeczny, kochany, ujmujący kot, nie znalazł jeszcze Człowieka na zawsze? :hm:
Czarka jest przepiękna, ma śliczne oczy i magiczne spojrzenie, mięciusie, aksamitne futerełko, takie sam raz do wtulania się w nie... Ujęła za serce nawet moją koleżankę, która normalnie niezbyt przepada za kotami ;)
Zwykły-niezwykły kot. Jutro postaram się trochę obfocić naszą czarną piękność. Czarka - :love:
 
 
Essi 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 810
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 05 Sty, 2016 18:46   

Po serii początkowych syków i wzajemnego buczenia na siebie, Czarka i reszta mojej ferajny uznały, że nic tak nie zbliża i nie jednoczy, jak wspólne proszenie o jedzenie ::
Czarunia to specjalistka w uroczym, acz stanowczym wymiaukiwaniu sobie żarełka :jesc:
Bardzo z niej grzeczny i bezproblemowy kotek. No dobrze, problemem w jej wypadku jest zrobienie jej dobrej fotki, takiej, na której nie będzie rozmazanej czarnej plamy ;)
Acz próbowałam, efekty poniżej.


 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 05 Sty, 2016 23:41   

Czarunia, cudowności wdzięczna i wspaniała :love: :love: :love:
 
 
Essi 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 810
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 16 Sty, 2016 12:28   

Czarunia nie dość, że śliczna, kochana i bezproblemowa, to do tego - dobrze wychowana :aniolek:
Kitka, jak wiadomo, jest wielką miłośniczką jedzenia, na dźwięk otwieranej puszeczki/krojonego mięska błyskawicznie materializuje się w kuchni i pięknie prosi o jedzonko. Gdy czarkowa miska jest opróżniona - Czarka oblizuje pyszczek i niespiesznie... oddala się :shock: Dziwi mnie to bardzo, bowiem przyzwyczaiłam się, zwłaszcza w przypadku bywającej u mnie szarańczy kociakowej, że gdy kocie bebzunki się napchają, bystre oczęta już rozglądają się za wolniej jedzącymi osobnikami, aby niecnie przejąć ich porcje. A Czarka nigdy się do tego nie zniżyła :love:
Czarka bywa niesforna tylko wtedy, gdy zobaczy wolnożyjący patyczek do uszu (często sama przyczynia się do ich uwolnienia ;) ) - wówczas patyczki znajdowane są przez nas w różnych dziwnych miejscach... Ale gdy widzi się, ile Czarka ma radochy z zabawy patyczkiem- wybacza jej się tę jej małą słabość :)
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 16 Sty, 2016 12:40   

a jak relacje Delcikowo - Czaruniowe? ::
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]