Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sro 27 Sty, 2016 19:55
Czarka
Autor Wiadomość
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 30 Paź, 2015 17:18   

Żeby dalej nie spamować w wątku, zainteresowanych tematem zapraszam: http://forum.kocipazur.or...p=146277#146277

:D

Czarka jest cała zachwycona, na tę okazję zajęła nawet fotel przed komputerem i nie chciała go opuścić (pewnie czyta komentarze na fejsie jak nie patrzę :D )
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 07 Lis, 2015 11:40   

Nowy poziom umiejętności odblokowany: Czarka nauczyła się wywracać kosz w łazience :roll: najchętniej podchodzi do tej destrukcyjnej czynności o piątej nad ranem, wybitnie w dniach, kiedy Ludź ma wolne. Zaczyna się niewinnym szelestem folii, wystającej z kubła a po kilku chwilach nagle... ŁUP i wszystko ląduje na podłodze. Ponieważ nie odstrasza jej nawet odór zmywacza do paznokci (sprawdzone poprzez strategiczne rozmieszczenie zużytych wacików), od czasu do czasu Panna Demolka otrzymuje w darze jeden (nieuzywany) patyczek do zabawy.
Tych skoków i zachwytów ludzkie słowo nie opisze - mało co sprawia Czarce tak wiele radości jak patyczek do uszu :D
My zaś znajdujemy je potem w najdziwniejszych miejscach...
 
 
jaggal 

Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 5507
Skąd: Poznań, Winogrady
Wysłany: Sob 07 Lis, 2015 12:31   

Nieużywany? Łee tam, to mało wymagająca :D
_________________
A kim to jesteś, rzekł dumny lord, że muszę ci się kłaniać?
Jedynie kotem innej maści, takiego jestem zdania!
W płaszczu czerwonym albo złotym, lew zawsze ma pazury
Lecz moje równie ostre są i sięgną twojej skóry.
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 14 Lis, 2015 11:29   

Jak już wiemy, Czarka dałaby się pokroić za naleśniki, a ponieważ ostatnio z upodobaniem jadam naleśniki na śniadanie, to mam w niej wiernego obserwatora i czułego mruczacza. (Po prawdzie to reszta stada też mnie nie odstępuje, ale gdzie im tam do słodkich Czarczynych oczu :D
Ponieważ obróżka średnio się sprawowała w poprawianiu Czarkowych relacji z Silaną, za radą weta przeszliśmy na "poprawiacz nastroju". Cudowna ta substancja musi być wielce smaczna, bo kota nigdy nie zauważa jej obecności w papu. A może to kwestia miłości do papu ;) Na razie czekamy na efekty!
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 18 Lis, 2015 16:44   

Zgadnijcie, kto mi dzisiaj próbował ukradkiem zabrać kanapkę spomiędzy zębów :D
 
 
jaggal 

Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 5507
Skąd: Poznań, Winogrady
Wysłany: Sro 18 Lis, 2015 17:58   

wszystko zrozumiem, ale żeby spomiędzy zębów?.. no wiesz, straszny ten Twój TŻ! :shock:
_________________
A kim to jesteś, rzekł dumny lord, że muszę ci się kłaniać?
Jedynie kotem innej maści, takiego jestem zdania!
W płaszczu czerwonym albo złotym, lew zawsze ma pazury
Lecz moje równie ostre są i sięgną twojej skóry.
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 18 Lis, 2015 20:27   

jaggal napisał/a:
wszystko zrozumiem, ale żeby spomiędzy zębów?.. no wiesz, straszny ten Twój TŻ! :shock:


Byłaby zgroza, ale... Odpowiedź nieprawidłowa! Ktoś jeszcze? ;)
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2738
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 18 Lis, 2015 21:35   

Mając na uwadze, że zazwyczaj nagrodą w quizie jest koteczek - bladego pojęcia nie mam :wink:
Nawet jeżeli kanapka była z szynką :twisted:
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 18 Lis, 2015 22:43   

Kanapka była z pasztetem :D
A złoczyńca tutaj:


Porażająco piękna :D

Czarka w ogóle się jakaś zrobiła chętniejsza do towarzyszenia (albo sobie wmawiam). Jakiś czas temu na przykład, pomagała mi obfotografować butelki:

Myślę, że najbardziej kuszące było oparcie krzesła, na którym leży na zdjęciu, ona bardzo lubi te krzesła :D

Bardzo lubi też fotel komputerowy i Yoko:

Zdjęcie troszkę nijakie, bo robione po ciemku (dziewczyny ucięły sobie drzemkę przed kolacją), a fotel jest w stanie, w jakim jest przez... moją działalność destrukcyjną. Nie pytajcie.

Taką mam refleksję, że gdyby Yoko była na wydaniu, to sparowałabym je w dwupak, tak się ładnie dogadują. Myślę też sobie, że Czarunia świetnie odnalazłaby się w domu z kotką w podobnym do swojego wieku (ok. 2 lat), z którą mogłaby się nawzajem bawić i wylizywać :3

Jacyś chętni...?
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2738
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 19 Lis, 2015 00:01   

Nigdy bym nie zgadła, że to Czarunia- przecież to aniołeczek grzeczny.
Ma piękne futerko. I w ogóle cała jest cudna ::
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 02 Gru, 2015 19:39   

Cudna Czarka sama z siebie przyszła spać na sofie obok mnie (ostatnio raczej unika naszego bliskiego towarzystwa) i nie zrezygnowała nawet wtedy, gdy obok niej położyła się Silana :D Drzemiemy tak sobie we trzy w ten grudniowy wieczór i wygląda na to, że wszystkie jesteśmy wcale szczęśliwe ;)
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 08 Gru, 2015 23:22   

Czaruni zdecydowanie poprawił się humor, co obserwujemy poprzez brak potrzeby prania tego czy owego. Gdybyż jeszcze chciała dogadać się z Silaną :roll: Mimo naszych starań niewiele między nimi pozytywnych interakcji - Czarka zwykle stara się małej unikać, najczęściej przesiadując na swoim ulubionym parapecie w czytelni, gdzie przez okno może obserwować ptaki i... pracujący dźwig. Jego ramię wyjątkowo ją fascynuje ;)
Utwierdzam się w przekonaniu, że najlepszym towarzystwem dla Czarencji byłyby jeden, dwa dorosłe, spokojne koty, które nie próbowałyby bez przerwy zachęcać jej do wspólnej zabawy (aczkolwiek trzeba podkreślić, że Czarka bardzo lubi bawić się w berka z Yoko - natomiast zwykle wtedy, kiedy to ona zabawę inicjuje).
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 16 Gru, 2015 22:48   

Dzieją się, drodzy Państwo, rzeczy co najmniej dziwne. Czarka ostatnio bawiła się... prawie z Silaną. Czemu prawie? Ponieważ zabawa polegała na pacaniu kuleczki z papieru, którą jakiś Ludź nieopatrznie upuścił na ziemię. Tak sobie siedziały naprzeciwko siebie i pacały - raz Czarka do Dziecka, raz Dziecko do Czarki... Koniec końców Silana podeszła ciut za blisko i Czarka zwiała z nieco rozpaczliwym prychnięciem, ale... robimy postępy :)
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2738
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 16 Gru, 2015 23:14   

:good: Oby tak dalej. Może się okaże, że nie takie Dziecko straszne :wink:
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 28 Gru, 2015 22:47   

No niestety, kochani, wiemy już, że Czarka zwyczajnie nie przepada za rozbieganymi kociętami. Parę ostatnich dni było dla niej cokolwiek nerwowe, jako że przyłączył się do nas Zgrywus i błyskawicznie zaczął rozrabiać. Na szczęście nie trwało to długo - Zgrywus przyjechał do nas bowiem w ramach przemeldowania i dzisiaj to Czarka wyjechała do nowego dt, gdzie za towarzystwo będzie miała tylko dorosłe koty ;) Będziemy za nią ogromnie tęsknić...
Za oczekiwaniem na szynkę, spadającą ze stołu:


Tudzież inne żarełko:

"Wszystko DAJ."

Oraz dzikie tańce z patyczkami do uszu:


Powodzenia, moja czarna piękności... :love:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]