Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Wto 02 Cze, 2015 22:37
Precel
Autor Wiadomość
OurdaTi 

Wiek: 34
Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 01 Sie, 2015 12:07   

Odchudzanie idzie średnio :p to znaczy glodny kot bardzo do.Aga się jedzenia a Precel jest głodny z charakteru :v ale już wydzielam mu karmę a nie daje tak żeby miał zawsze pełno bo jak się przekonałam nie umie dobrze tym gospodarowac. :D gorsze wyzwanie czeka mnie teraz tj. malowanie kuchni po tym jak kot zniszczył tapetę. i za bardzo nie mam pomysłu gdzie go na te parę dni umieścić. bedziemy myśleć ;)
 
 
OurdaTi 

Wiek: 34
Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 12 Sie, 2015 07:34   

Czy jak Precel się porzygal to to jest normalne ? Nic mu się nie dzieje ? :/
 
 
takarzyna 

Dołączyła: 09 Kwi 2015
Posty: 249
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 12 Sie, 2015 08:16   

A czym zwymiotował?
 
 
OurdaTi 

Wiek: 34
Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 12 Sie, 2015 10:56   

Karma. może to proces odklaczania? zastanawiam się czy mu nie kupić pasty albo trawy dla kotów....
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9091
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Sro 12 Sie, 2015 14:06   

czy to jest normalne: -tak, jeżeli dzieje się sporadycznie i nie jest połączone z żadnym innym objawem. to właśnie odkłaczanie. albo się nażarł zwyczajnie ;)
trawa dla kotów jak najbardziej :ok:
z droższych ale dobrych rozwiązań polecam bezopet, do kupienia u weta, tubka ok. 50 zł. na długo wystarcza.
nie polecam past sklepowych, słabo działają.
z rozwiązań ekonomicznych: płynna parafina z apteki, raz na kilka dni podana na łyżeczce do wylizania, koty to lubią :ok:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2739
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 12 Sie, 2015 14:17   

Bonifacji powiedz, że koty lubią parafinę :diabel2: trochę miałam gimnastyki...
Też podejrzewam, że się przejadł albo kłaczki. Trawa raczej nie zaszkodzi :)
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
OurdaTi 

Wiek: 34
Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Sie, 2015 18:18   

No to mnie uspokoilyscie. :P już się bałam. kotu zdarzyło się to pierwszy raz i żadnych innych objawów czegoś niepokojącego nie przejawial. więc chyba wszystko po kociemu :) dziś kupiłam mu szelki bo chcę go zabrać u siebie na podwórko. Podarlam jednak kartonik zanim przyjrzalam się jak szelki są założone i tetaz oczywiście nie wiem która część kota w którą część szelek włożyć :oops: :P Ale mi nawet składanie kartonika z Ikei nie.wychodzi ::
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Sie, 2015 19:10   

OurdaTi napisał/a:
No to mnie uspokoilyscie. :P już się bałam. kotu zdarzyło się to pierwszy raz i żadnych innych objawów czegoś niepokojącego nie przejawial. więc chyba wszystko po kociemu :) dziś kupiłam mu szelki bo chcę go zabrać u siebie na podwórko. Podarlam jednak kartonik zanim przyjrzalam się jak szelki są założone i tetaz oczywiście nie wiem która część kota w którą część szelek włożyć :oops: :P Ale mi nawet składanie kartonika z Ikei nie.wychodzi ::


powinno być w internecie jak się wyszuka szelki + nazwa produktu :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 16 Sie, 2015 23:38   

pamiętajcie tylko, że jeśli raz przyzwyczaicie kota do wychodzenia w szelkach, będzie się tego domagał jak pies :) codziennie :cool:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]