Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Pon 07 Mar, 2016 07:24
Nina
Autor Wiadomość
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 17 Lip, 2015 00:09   

Ha! Nina znów weszła mi na kolana! :banan: i to bez żadnych rujkowych podtekstów :tan: a teraz bawi się pluszową myszą :banan:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 17 Lip, 2015 09:22   

SUPER! Trzymałam kciuki, żeby to nie była rujka!
:brawo: :brawo:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 22 Lip, 2015 00:01   

Nosek Niny ostatnio zrobił furorę na facebooku :) Nosek, jak nosek, ale ta piegowatość! ;)


Oczywiście mamy rujkę :cry3: A już byłam umówiona na sterylkę :( Nic, trzeba poczekać, ech. Także na dalsze relacje z postępów, bo teraz nic nie jest prawdziwe :/

Poza urodą Niny oczywiście ;) A także jej absolutną łagodnością :love:
Nina mieszka w jednym pokoju ze Skadi i choć relacje wyglądają najczęściej tak:


rujkowe zawodzenie Niny denerwuje Skadi do tego stopnia, że Nina obrywa łapą po nosie. Nic sobie z tego nie robi. W stosunku do innych futer jest wcieleniem pokory i uległości :)

A tu cukiereczek :love:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 01 Sie, 2015 00:14   

Od jakiegoś tygodnia Nina domaga się wypuszczenia z pokoju, w którym do tej pory mieszkała na krótką inspekcję mieszkania. Już wcześniej była ciekawa, co tam kryje się za drzwiami. Brałam ją więc na ręce i obdnosiłam po innych pomieszczeniach, pokazywałam z bliska inne koty. Od wczoraj na pełnym luzie dokazuje z zabawkami po całym mieszkaniu :banan:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 01 Sie, 2015 08:06   

:brawo:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 12 Sie, 2015 10:02   

Potwierdziło się, że Nina jest kotem absolutnie bezkonfliktowym, świetnie odnajdującym się w grupie innych futer :) Dogada się z każdym bez względu na płeć, wiek, wielkość i charakter :) Coraz częściej też objawia się jako kot wielce pogodny i rozrywkowy - coraz częściej się wygłupia, bawi sama zabawką lub zachęca do zabawy inne koty :) Szczególnie upodobała sobie towarzystwo Pana Pinkersa, z którym dziś rano bawiła się do upadłego :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 20 Sie, 2015 11:32   

Nina skrywa w sobie wesołego kociaka :) Co prawda ciągle jeszcze potrzeba czasu, by całkowicie się otworzyła i zapomniała te straszne rzeczy, które sprawiły, że jeszcze czasem spogląda wzrokiem zbitego psa, ale już nawet pozwala sobie na spanie na widoku :)

Zabawy z czarnuszkami :)


Polecam zwłaszcza 19 s filmiku ;)

edit: podmieniłam link do filmiku
Ostatnio zmieniony przez Morri Pon 12 Paź, 2015 10:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 20 Sie, 2015 12:11   

:serce:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 07 Wrz, 2015 01:42   

Nina coraz pewniej czuje się w mieszkaniu :) Coraz rzadziej chowa się po kątach, jak to miała w zwyczaju jeszcze całkiem niedawno. Czasem sypia nawet w betach ;) Pod warunkiem, że człowieka nie ma zbyt blisko ;)
Nina jest skomplikowaną osobowością. Niewątpliwie skrywa jakąś tajemnicę. Można ją bez problemu brać na ręce, nie ucieka nawet ze specjalnym przekonaniem. Pozwala przy sobie zrobić wszystko, co trzeba. Jest pełna takiej wewnętrznej pokory i pogodzenia z losem... Ale ciągle widać, że dotyk człowieka nie sprawia jej specjalnej przyjemności :( Nigdy nie słyszałam jeszcze, jak mruczy :( Kiedy wydaje mi się, że głaskanie było dla niej choć odrobinę miłe, przy kolejnej próbie zbliżenia się do niej, bierze nogi za pas, pamiętając, czym to się poprzednio skończyło :(
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 12 Wrz, 2015 10:53   

Nina w środę pojechała na sterylizację :) Przy okazji miała bardzo ładnie oczyszczone ząbki. Pobrano też krew na podstawowe badania (morfologia i biochemia), bo zapach z pyszczka powalał i rodziło się podejrzenie, czy to nie jakaś sprawa nerkowa. Na szczęście jednak wszystkie wyniki w normie, a oczyszczenie pysia usunęło niepokojące zapaszki ;)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 12 Wrz, 2015 23:34   

Jejku, jaki ona ma cudownie puchaty pycholek... :love:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 13 Wrz, 2015 00:22   

A w ogóle Nina jest dość mała. Waży ledwie 3 kg :)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
jaggal 

Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 5507
Skąd: Poznań, Winogrady
Wysłany: Nie 13 Wrz, 2015 12:10   

taka malusia?! :shock: 3 kg to niewiele więcej niż waży Pasiuk, a on przecież ma niecałe siedem miesięcy..!
_________________
A kim to jesteś, rzekł dumny lord, że muszę ci się kłaniać?
Jedynie kotem innej maści, takiego jestem zdania!
W płaszczu czerwonym albo złotym, lew zawsze ma pazury
Lecz moje równie ostre są i sięgną twojej skóry.
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 20 Wrz, 2015 23:08   

Nina z własnej nieprzymuszonej woli weszła na spanie pod kołdrę do mojego TŻ i zamelinowała się między kolanami :shock: ostatnio też przychodzi się witać z nami, kiedy wracamy do domu :good:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015 02:46   

Nina prezentuje tę formę kociej mądrości, która pozwala jej bez szwanku funkcjonować w sporej grupie kotów. Nikogo nie zaczepia, ale nie pozwoli sobie wejść na głowę. Cieszy się ogólnym szacunkiem i sympatią pozostałych futer. Odnosi się wrażenie, że to prawdziwa babka z klasą :cool:
Szczególna więź łączy ją w dalszym ciągu z Alfą - codziennie przynajmniej raz czarnulka zgłasza się do Niny na mycie głowy ;)

W relacjach z człowiekiem ciągle naprzód, choć obserwuję, że mój TŻ cieszy się większymi względami niż ja - ostatecznie jednak on jest od przyjemności: nie przycina pazurków, nie kąpie, nie grzebie w uszach... Nina coraz częściej potrafi przyjść do niego po kilka głasków :)

Balkonowo :)


_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]