Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Czw 10 Wrz, 2015 08:24
Bardotka i Denevka
Autor Wiadomość
KrisButton 

Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 3643
Skąd: Luboń
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015 07:50   

No Gwiazdy wszechstronne z nich, Denevka nawet akrobatyczny talent posiada :-)
_________________
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
Synuś, Dziczek,Maksima,Gacuś i Kajtuś P w moim sercu i pamięci, na zawsze.
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015 10:09   

A Bardocia odkrywa więcej talentów tulenia się :: W weekend spała ze mną 2 razy! I nawet przytuliła się do dłoni. Będą z nich jeszcze stuprocentowe miziaki :cool:
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Sie, 2015 20:27   

Dziewczyny ciężko znoszą upały, rozlewając się po podłodze w co bardziej zacienionych miejscach. Denevka jednak jest cały czas najbardziej aktywną z domowników i uracza mnie właśnie głośnym nawoływaniem do zabawy, a poza zabawie zapewne pośpiewa aby ją pogłaskać :kwiatek:
Poza tym nic się nie zmienia, co z jednej strony jest dobre - dziewczyny są zdrowe i cudne. Z drugiej oznacza to też, że nikt o maludy nie pyta :(

Standardowa pozycja Bardoci:



Czy ja słyszałam piórka??



i poważna buzia Denevci:



Swoją drogą, to jej ulubiona pozycja. Siedzę lub leżę na kanapie, robię coś, a ona się instaluje na oparciu, idealnie w zasięgu mojej ręki, a nuż skapnie trochę mizanka :cool:
zdjęcie ma już trochę czasu i widać jeszcze trochę chore oczko. Dziś już po zapaleniu nie ma na szczęście śladu :)
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Sie, 2015 20:29   

Tu jeszcze Bardocia z kumplem Dyńkiem, który leży jej na łapkach ::

 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 16 Sie, 2015 06:09   

Nie wiem czy wspominałam, ale mało jest rzeczy, które Bardocia lubi bardziej od gryzienia.
Mała gryzie wszystkie zabawki, Denevkę, dywanik, karton, Rezydentkę, sznurki... no wszystko. Poza człowiekami. Właściwie często nawet nie jest to gryzienie, a niszczycielska siła - już pożegnaliśmy się z co delikatniejszymi myszkami, nie wspominając o piłeczkach gąbkowych. Na szczęście mała nie zjada kawałków, tylko wypluwa je obok. Dlatego czasami jak wstaję rano cały pokój jest w kawałkach gąbki...

Kiedy więc położyłam kotom papier z przesyłki (fajny taki, grubszy, można łatwo się z nimi bawić chowając pod spodem wędkę z piórkami i wystawiając po kawałku na różnych brzegach - polują jak szalone), co innego mogła kota zrobić? Trzeba było przetestować przydatność produktu ;)

https://www.youtube.com/watch?v=M_ZKHYfgJVo
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 16 Sie, 2015 21:03   

Właśnie siedzę sobie z karmicielską wizytą u dziewczyn i Denevka raczy mnie swoimi pieszczotami :3 cud-miziak! :D
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 27 Sie, 2015 17:24   

Denevka stała się straaasznie miziasta ::
Nie przychodzi na kolana, ale chętnie kładzie się obok, każdy ranek i każdy wieczór musowo muszą być sesje głaskania, a najlepiej ze dwie jeszcze w środku dnia :turla:
Mała lubi być koło mnie, dużo zagaduje, w ogóle rozszerzyła swoje zdolności wokalne i dziś nawet szczekała na niegrzeczną muchę, która podleciała za wysoko :)

Oczywiście Bardocia też potrzebuje coraz więcej kontaktu, towarzyszy mi częściej, siada sobie koło biurka przy którym pracuje, albo pod stolikiem kiedy czytam na kanapie. A nawet nie ucieka tak szybko kiedy ktoś do nas przychodzi.
Właśnie - dziewczyny wczoraj miały przemiłą wizytę :: Prosimy o trzymanie kciuków ::
a Denevka to nawet się pobawiła z najmłodszymi goścmi, bo przecież zabawa to zabawa, nie można odpuścić ;)

Mizianki na kanapie:



 
 
KrisButton 

Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 3643
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 27 Sie, 2015 17:40   

:ok: :ok: :ok: no to kciuki trzymane są.
_________________
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
Synuś, Dziczek,Maksima,Gacuś i Kajtuś P w moim sercu i pamięci, na zawsze.
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 27 Sie, 2015 17:49   

Dziękujemy i jutro damy znać :kwiatek:
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 27 Sie, 2015 21:58   

:ok: :ok: :ok:
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2015 13:31   

Dziewczynki na dniach przeprowadzają się do swojego domu :)
Tydzień mnie nie było, więc te ostatanie kilka dni razem spędzamy dosłownie cały czas ze sobą - maludy nie odstępują mnie na krok, zaczepiają i zagajają. Denevka hasa jak szalona, skacze i robi fikołki, a potem przybiega się pogłaskać i dalej w zabawowe tany :: a Bardocia za to spokojnie, śpi sobie gdzieś obok mnie, a jak idę do drugiego pomieszczenia, to tylko patrzy i truchta za mną żeby popatrzeć co robię ::
są tak strasznie kochane :love:
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 09 Wrz, 2015 20:52   

Dziewczyny dziś przeprowadziły się do nowego domku... Rezydentka nie mogła by być szczęśliwsza, nikt już jej nie nagabuje bez końca :devil:

a dziewczyny, jak to dziewczyny - znalazły sobie bezpieczne schowanko pod łóżkiem (ale wcale nie nagłębiej gdzie mogły!) i postanowiły przeczekać to całe zamieszanie. Teraz my czekamy na wieści kiedy postanowią zwiedzić włości ::
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2733
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 09 Wrz, 2015 21:22   

Trzymam kciuki za dziewczyny ::
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 09 Wrz, 2015 23:09   

Kciukamy całym stadem :aniolek:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 11 Wrz, 2015 12:07   

Dziewczyny pierwszej nocy wyszły, pojadły, zwiedziły calutkie mieszkanie, powłaziły nawet powąchac ludziów na łożku (jaka ja byłam zaskoczona!)... i nie omieszkały narobić na nowiutką kanapę Państwa :twisted: chyba chciały zaznaczyć, że to ich :twisted: Pani się nie przejeła, wyczyściła i tyle.

A dzis dostałam jeszcze lepszą wiadomość i z zaproszeniem na wizytę nawet :love:

Witam Panią,
Koteczki tylko pierwszej nocy załatwiły się na kanapie, teraz już robią do kuwety i mam nadzieję, że tak zostanie. Na wszelki wypadek zamykamy salon na noc i kiedy wychodzimy z domu.
Denewka dobrze się zaklimatyzowała już u nas, co prawda zachowuje jeszcze bezpieczną odległość, ale sama już przychodzi na głaskanie. Wychodzi z kryjówki w ciągu dnia i sobie zwiedza. Boi się jeszcze trochę jak przechodzimy koło niej, myślę, że to przez naszą skrzypiącą podłogę, ucieka wtedy do swojej mamy pod łóżko. Bo Bardotka praktycznie nie wychodzi stamtąd (choć mężowi 2 razy dała się pogłaskać). Bardotka wychodzi w zasadzie tylko w nocy kiedy urządza z Denevką nocne harce.
Czy one u Pani też tak w nocy szalały? Czy to kwestia tego, że w dzień raczej się nie bawią i odbijają sobie w nocy?
Moje córki bawią się już z Denevką wędką i są super szczęśliwe, mam nadzieję, że Bardotka też wkrótce dołączy do nich.
Zapraszam Panią do nas, jeśli ma Pani ochotę kotki zobaczyć w przyszłym tygodniu w jakiś dzień który by Pani pasował.

Pozdrawiam Wioletta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]