Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Czw 10 Wrz, 2015 08:24
Bardotka i Denevka
Autor Wiadomość
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pią 11 Wrz, 2015 13:02   

::
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 11 Wrz, 2015 13:04   

Jestem bardzo mile zaskoczona, że dziewczęta nie siedziały pod łożkiem przynajmniej tydzień ::
Oby tak dalej, maluszki :aniolek:
 
 
Essi 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 810
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 11 Wrz, 2015 15:11   

Ale dobre wiesci, bardzo sie ciesze! :)
 
 
KrisButton 

Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 3643
Skąd: Luboń
Wysłany: Pią 11 Wrz, 2015 20:41   

Moje Gwiazdy mają swój dom, o rany ale mam tyły. Bardzo cieszę się, po pobycie u Ciebie Natalio, na pewno za chwilę obie Gwiazdeczki będą czuć się tak jak powinny, u siebie :P
_________________
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
Synuś, Dziczek,Maksima,Gacuś i Kajtuś P w moim sercu i pamięci, na zawsze.
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 11 Wrz, 2015 20:57   

KrisButton napisał/a:
Moje Gwiazdy mają swój dom, o rany ale mam tyły. Bardzo cieszę się, po pobycie u Ciebie Natalio, na pewno za chwilę obie Gwiazdeczki będą czuć się tak jak powinny, u siebie :P


Tak szybko znalazły domek, że aż nie zdążyłeś odwiedzić :P :turla:
Postaram się im zrobić duużo foteczek w nowym domku, żebyście zobaczyli jak mają fajnie ::
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Wrz, 2015 10:52   

Dziś pod wieczór odwiedzam dziewczyny, a poniżej zdjęcia, które dostałam od nowej rodzinki :: z komentarzem "Super koty nam się trafiły" :love:





Bardocia jest małym miziakiem!! :serce: :serce:



 
 
tess 

Wiek: 34
Dołączyła: 01 Maj 2015
Posty: 371
Skąd: Września
Wysłany: Czw 17 Wrz, 2015 14:25   

Jakie radosne krówki :)
_________________
Kocia mama Jaime'ego, Brienne i Odyna, wirtualna Astor (szczęśliwie wyadoptowanej) i Cody'ego :)
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Wrz, 2015 14:29   

*pingwinki ::
 
 
tess 

Wiek: 34
Dołączyła: 01 Maj 2015
Posty: 371
Skąd: Września
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2015 06:33   

Jest czarne, jest białe - ergo dla mnie łapią się na krówki :D Od razu je w wyobraźni dopasowuję do mojego stada :) :) :)
_________________
Kocia mama Jaime'ego, Brienne i Odyna, wirtualna Astor (szczęśliwie wyadoptowanej) i Cody'ego :)
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 11 Paź, 2015 10:38   

Jakie mam cudne wieści od rodzinki dziewczyn!!

Cytat:
Witam,
nie miałam chwili żeby się zebrać wcześniej i napisać.

Koty super, jedyny błąd jaki zrobiliśmy to, to że wzięliśmy kotki dopiero teraz, mogliśmy przygarnąć je wcześniej - zwierzaki są super. A Bardi i Deni, bo tak je teraz nazywamy są wyjątkowe.

Nie siedzą już w zasadzie pod łóżkiem, chyba, że odkurzamy, albo mają nas dosyć, bo dzieciaki lubią je głaskać, bawić się itp., łażą za nimi non stop, a koty czasem potrzebują pobyć same.

Wolą teraz spać na miękkim łóżku zamiast pod nim lub na nie poskładanym świeżo wysuszonym praniu. Zwiewają jeszcze czasem przed nami, ale już coraz rzadziej.

Denevka biega jak szalona, zwłaszcza rano, gania za piłką skacze za piórkami na wędce, jest bardzo aktywna. Bardotki ulubionym zajęciem jest gryzienie kartonów - które ma zawsze przygotowane do tej zabawy oraz lubi ganiać za laserkiem. Lubią się też bawić razem, biegają wtedy obie po mieszkaniu i się kulają.

Obie polubiły chyba najbardziej moją starszą córkę (ona głaszcze je tylko wtedy kiedy koty chcą, karmi je, sprząta nawet kuwetę i codziennie zamiata strzępy kartonów po Bardotce). Co wieczór tylko czekają, aż się położy i wtedy układają się z nią w łóżku, śpią sobie razem, a córka wstaje czasem w nocy by je pogłaskać, mruczą wtedy bardzo głośno.

Myślę, że mają też terapeutyczny wpływ na moje dziecko, z młodszą córką jeszcze leżę gdy usypia, a starsza już usypia sama i szybko, przestała spać z nami (ze względu na młodsze rodzeństwo) - teraz ma koty, które zastępują jej w jakiś sposób nas. Nie wiem też, czy to, że w szkole w tym roku jest dużo bardziej otwarta i odważna to nie jest też zasługa kotów. Zaprasza też koleżanki do domu, żeby pokazać im kotki.

Dopiero w zeszłym tygodniu mieliśmy wizytę moich teściów z psem. Pies mieszkał przez większość życia z kotem z którym się dogadywał więc koty nie zrobiły na nim wrażenia. A Bardi i Denia wlazły pod łóżko i tam przeczekały wizytę "potwora". Denevka oczywiście wychodziła spod łóżka i zaglądała, a pierwsze spotkanie z psem wyglądało tak, że Deni zrobiła koci grzbiet i ogon jak u wiewiórki napuszyła - wyglądała śmiesznie.

Pozdrawiam Wioletta R.


:serce: :serce: :serce: :serce: :serce:
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Nie 11 Paź, 2015 13:30   

no jestem w szoku:)
koci terapeuci - powinniśmy tego maila wydrukować, opublikować - no nie wiem - w każdym razie przekazać rodzinom z dziećmi!
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 08 Mar, 2016 16:38   

Nowe wiadomości od Dziewczyn ::

Cytat:
Witam,
miałam już dawno pisać, ale ciągle nie mogę się zabrać za sczytanie zdjęć z telefonu, więc napiszę tylko krótko o kocicach a zdjęcia doślę, jak tylko się uporam ze sczytaniem.

Kocice mają się dobrze są zdrowe i w pełni już u nas zadomowione, świadczy o tym fakt, że zaczęły drapać kanapę i coraz bardziej szaleją.

Uwielbiają się bawić z dziewczynkami. Przychodzą na głaski.
Są kochane, Denewkę, można bez problemu brać na ręce. Budzą mnie codziennie o 5 lub 6 rani, nie muszę używać budzika.

Dziewczynki je kochają i się nimi pięknie opiekują. Emma zbudowała im domek z kartonu i tylko tam chcą teraz spać. Ida ćwiczy z nimi skoki za myszką na wędce. Dostały na walentynki przysmaczki w kształcie serc, a na początku marca dziewczyny wyprawiły Bardotce urodziny. Codziennie dziewczynki je wyczesują, a my nauczyliśmy się z mężem obcinać im pazurki. Witają nas zwykle w drzwiach, kiedy wracamy. Denevkę, można głaskać po brzuszku i ona to bardzo lubi, Bardunia potrafi pacnąć czasem, ale już się nauczyliśmy, że jak już leży na plecach z łapkami u góry to lepiej jej nie głaskać, chociaż mi pozwala się głaskać po mięciutkim brzusiu, dużo mruczy i domaga się głasków. Bardzo się cieszę, że je mamy. I dziękuję, za odchowanie ich.

Córki mówią, że nasze kocice nigdzie by nie miały lepiej jak u nas i mają chyba mają rację, chociaż potem dodają no ale za to u Pani Natalii miały Dyńka.


hihi ::
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 08 Mar, 2016 16:43   

:lol: :lol: :lol:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Wto 08 Mar, 2016 16:47   

ale super wieści:)))))))
 
 
Essi 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 810
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 08 Mar, 2016 17:36   

Fantastyczne wieści! Uwielbiam czytać takie relacje z ds :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]