Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Czw 16 Lip, 2015 22:09
Kocia rodzinka z Chrobrego
Autor Wiadomość
Leo 

Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 18
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Cze, 2015 08:45   

No i gdzie nowe fotki maluchów? Czekamy! :D
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Cze, 2015 09:35   

Nowe już są na Picassie, jeszcze nowsze będą wieczorem, bo wczoraj dosyłałam :D
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Cze, 2015 10:20   

Porcja słodkości z zeszłego tygodnia :oops:

SZUSZU - koteczka bardzo spokojna, mogłabym powiedzieć, że nieco nieogarnięta, ale z zabawkami jest najbardziej do przodu, ma naprzemiennie tryby "spokojna/dzikie zabawy". Bardzo lubi też bawić się ze mną, szczególnie z moją ręką i stopą :shock:



CLYDE - malutki egoista jak ja to mówię, zawsze musi być po jego myśli, jest najsilniejszy jeśli chodzi o bójki, jednakowo najbardziej tchórzliwy w nowych sytuacjach :twisted: Bardzo dzielnie znosi mizianie!



BORSUK - do niedawna najodważniejszy, teraz wyprzedza go Bonnie :wink: Jest bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem, lubi ukrywać się na kolanach i obserwować rodzeństwo, przeważnie ucieka od bójek - woli atakować niezauważony! Jest najmniejszy z kociaków, ale dzielnie stara się w postępach gonić rodzeństwo!



BONNIE - największa agentka w domu, wszędzie jest pierwsza i żadne wysokości nie są jej straszne :) Jest bardzo inteligentną koteczką, zawsze poczeka na swoją kolej w miseczce - okrutnie często chowa się pod tapczan, bo wie, że stamtąd jej nie wyciągnę tak łatwo i będzie mogła sobie spokojnie spać :roll:



Maluszki ładnie korzystają już z kuwetki i same jedzą :hura:
 
 
m_adzik 

Dołączyła: 16 Paź 2014
Posty: 323
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Cze, 2015 12:28   

:love: :love: o mamoooo
 
 
felinity 
felinity

Dołączyła: 29 Mar 2013
Posty: 1165
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Cze, 2015 12:38   

Kiedy Dzieciaki będą gotowe na nowe domy?
 
 
Leo 

Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 18
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Cze, 2015 13:02   

Czekam większymi fotkami, Szuszu to jest mistrzostwo umaszczenia koteła <3 :D
Kiedy właśnie będą się nadawały do adopcji? Zostają u Was póki co czy będziecie je rozdzielać i szukać DT? ;)
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Cze, 2015 13:41   

Piękna ta mamunia :love:



I kociaczki za nią oczywiście też :: :serce:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Cze, 2015 19:11   

BONNIE I CLYDE :D
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Cze, 2015 20:56   

Kociaki kończą 5 tydzień teraz, do adopcji najwcześniej mogą pójść w 10 tygodniu życia :) I one i mamusia do samego końca będą u mnie :oops:

Mamusia piękna, ale zadziorna, ciekawe czy jest w niej potencjał do oswojenia czy nie ;)
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 10 Cze, 2015 10:31   



Wyżej Borsuczek - malutki rozrabiaka ;) Jest już zarezerwowany!





A oto Bonnie - mi się zawsze wydaje, że ona lubi pozować do zdjęć :)



Clyde - goni Bonnie wagowo łobuz!



I nieuchwytna w trakcie zdjęć Szuszu, która także została zarezerwowana :)
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 15 Cze, 2015 18:00   

Maleństwa z dnia na dzień są większe, sprytniejsze, bardziej rozrabiające i jednocześnie bardziej kochane :oops:

BONNIE
Malutka jest wspaniała, każdy kto do mnie przychodzi zakochuje się w niej - ze względu na charakter, jest wspaniałą kotką, uwielbia głaski, tak głęboko patrzy człowiekowi w oczka! Poszukuje dalej swojego człowieka i mam nadzieję, że znajdzie wspaniały dom, bo na niego zasługuje!

CLYDE
Nastąpiła zmiana - teraz to on jest najcięższy i przejął funkcję szefa mafii jak ja to mówię ;) Jednocześnie jest największym łowcą, żadnego piórka nie odpuści.

SZUSZU
Szuszu jest kocią damą, nigdy się nie ośmiesza dziwnymi minami ani nieudanymi skokami - jest idealną koteczką. I uwielbia wygrzewać się na słońcu ze swoim czarnym futerkiem!

BORSUK
Rodzinne dziecko - uwielbia spać na kolanach, przychodzi na mizianie, chowa się w kapciach, jako jedynego widzę go jeszcze przy mamie ssącego mleko.

Maluchy mają 6 tygodni - zaczynają Nam się odbarwiać oczy - wstępnie wszystkie żółtookie. Pięknie korzystają z kuwetki aczkolwiek zdarzają się wpadki ;) Nad życie uwielbiają się wspinać, chować, jeść, bić się i gonić człowiecze stopy. Nie lubią za to firanek - ewidentnie im przeszkadzają :twisted:
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 16 Cze, 2015 19:01   

A teraz trochę zdjęć ::

Bonnie


Szuszu


Clyde


Borsuk


 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 17 Cze, 2015 00:13   

Dzieciaki są przesłodkie i zaprawdę powiadam, rozpiera ka kocięta energia xD wszędzie ich pełno, kłębią się zawodowo pod stopami, no Ale cóż, dzieciom wolno :3 z przyjemnością jeszcze wpadnę do nich z wizytą, jeśli tylko będzie trzeba :love:
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 27 Cze, 2015 18:38   

Jutro będą nowe fociszki :D Smyki strasznie szybko rosną i widać już, że wyglądają jak kocie nastolatki, a nie kocie dzieci :oops:

Dzisiaj odbyliśmy pierwszą wizytę u weterynarza, wszystkie kociaki zaszczepione i zaczipowane, za tydzień odrobaczamy po raz drugi troszkę lepszą dawką :) Zniosły wzorowo wizytę, oczywiście musiały trochę gadać po drodze, potem troszkę pospały, ale generalnie teraz harcują po pokoju :twisted:

Aktualizacja charakterków kocich niezbyt duża, bo ostatnia relacja dalej się utrzymuje. Kociaki stają się z dnia na dzień bardziej milusińskie i oczywiście bardziej ciekawskie - zasada im wyżej tym lepiej obowiązuje.

Bonnie i Clyde mają jutro PA, trzymajcie kciuki :rotfl2:
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Lip, 2015 17:00   

Niestety, ale pani zainteresowana Bonnie i Clyde'm się nie odezwała, kociaki nadal szukają swojego kochającego domku :nie:


Nasza malutka Bonnie - cudowna kocia dama, przylepka, naprawdę da swojemu człowiekowi ogrom miłości i kociej piękności :oops:



Nasz rudziaszek Clyde - przywódca stada, taki mały z niego opiekun :D Zawsze dzielnie stoi przy mojej nodze i czeka na miseczkę z jedzonkiem. Naprawdę miziasty kompan :oops:


Borsuk - oczekując na nowy domek razem z Szuszu pokazuje, że jest najszybszy, najzwinniejszy i najtrudniej uchwycić go na zdjęciach :cool: Jest jednocześnie kochanym, przytulaśnym kociakiem, a z drugiej strony zaczepnym malutkim odważniakiem!

Szuszu - nasza damulka, kociczka jest bardzo kochana i nigdy nie naraża się na żadne "fopa", nade wszystko uwielbia swoją zabawkę mysię :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]