Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Pią 03 Sie, 2018 14:43
Kori
Autor Wiadomość
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 27 Lut, 2016 22:09   

Korinko - GRATULACJE!!!!!! :D :D :D
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 27 Lut, 2016 22:21   

Ktoś tu nas uprzedził... ::
Nie będziemy więc się rozwodzić i owijać w bawełnę - Korinka, w całej swojej słodkości, zostaje w naszym domu tymczasowym, który tym samym staje się jej domem stałym :love:



Swoją drogą, od kiedy podjęliśmy decyzję o adopcji Korinki, mała dzień w dzień (a raczej noc w noc :: ) śpi na moich udach, wywalając brzuch do góry i mrucząc. Nigdy wcześniej jej się to nie zdarzało, czasami spała obok - pewnie, ale na mnie? nigdy wcześniej. I jak tu powiedzieć, że koty nie czują, co się dzieje... ;)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Nie 28 Lut, 2016 10:03   

jasne, że czują - przecie to wiadome:)))))
Strasznie się ciesze, że ten mały strachulec znalazł chałupkę - i to taką, a przy tym dokonała się w Niej taka przemiana - GRATULACJE:)))))
 
 
tess 

Wiek: 34
Dołączyła: 01 Maj 2015
Posty: 371
Skąd: Września
Wysłany: Pon 29 Lut, 2016 00:06   

Jaka słodziula :) Bosko wygląda na tym różowym kocyku :) I kociarstwo zdecydowanie czuje, to mądre zwierza są :)
_________________
Kocia mama Jaime'ego, Brienne i Odyna, wirtualna Astor (szczęśliwie wyadoptowanej) i Cody'ego :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 29 Lut, 2016 00:45   

cieszymy się :tan:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 29 Lut, 2016 09:47   

Morri napisał/a:
cieszymy się :tan:


O tak :banan: :banan: :banan:
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 29 Lut, 2016 11:18   

ja nic nie chcę mówić, ale ktoś tu zaczął dokazywać... :marudzi:
mała się tak rozgadała, że aż dziś musiałam wstać wcześniej, maruda jedna. Stoi to takie mi na brzuchu i miauka, bo już widziała, że się raz przekręciłam nad ranem, więc NA PEWNO JUŻ WSTAJĘ ::
pomijam te nocne serie skoków, gonitw i innych piruetów, okraszonych zaciekłymi dyskusjami (przecież Dyniutek też nigdy cichym kotem nie był)
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 02 Cze, 2016 18:07   

Dawno nie było wieści od naszej Burasi... 4 miesiące później mogę powiedzieć, że no cóż, Korinka ma się całkiem super ::
Wesoła z niej koteczka (o czym najlepiej wie odbijająca się piłeczka), ale także bardzo spokojna, opiekuńcza - z Tosinką nawzajem się sobą opiekują, pocieszają, a czasami ganiają jak kociaki. Najważniejszą cechą Korinki jest jednak, nie wiem jak to inaczej nazwać, ale - bycie tak zwanym "sępem miłości" :lol:
co oznacza w skrócie to, że każda wolna ręka Pańci i Pana jest dobra, o każdej porze dnia i nocy, także do brzuchola :D a barankowanie jest stopniowo wzmacniane dopóki jakiś głask się nie zadzieje :D







I jeszcze trochę relaksu na słońcu:











 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 02 Cze, 2016 18:28   

sama słodycz :)
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 02 Cze, 2016 20:37   

Jaki szczęśliwy kot :)
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016 11:20   

kat napisał/a:
Jaki szczęśliwy kot :)


Tak sobie właśnie o niej myślę :) że wygląda na bardzo szczęśliwą koteczkę ::
a przy okazji rozczula wszystkich, którzy ją poznają na tyle, że już przed nimi nie ucieka. Jest super słodka, pocieszna i śmiesznie się bawi - najbardziej się śmiejemy jak próbuje złapać sznurek w górze, machając najszybciej jak może obiema łapkami w górze, a potem zębami chce złapać i znów łapki... ::
a przy tym chwilami naprawdę nie obchodzi jej, że masz coś do robienia - barankuje do skutku, aż nie dostanie trochę miłości :love: dziś np. o 6 rano przyszła na łóżko i wlazła mi pod rękę, aż mi się miło zrobiło jak sobie zdałam sprawę, jak dużym zaufaniem mnie obdarzyła po tym wszystkim, co przeszła :serce:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016 11:21   

:love:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 04 Cze, 2016 08:59   

einfach, coś wspaniałego :serce:
Przypomina mi Jagienke z tym glaskaniem po brzuchu :D
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016 00:46   

einfach napisał/a:
aż mi się miło zrobiło jak sobie zdałam sprawę, jak dużym zaufaniem mnie obdarzyła po tym wszystkim, co przeszła :serce:
:serce:
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Czw 16 Cze, 2016 21:57   

Proszę pamiętać o ograniczeniach dotyczących zdjęć. :patyk:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]