Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Pon 11 Sty, 2016 08:23
Czabek
Autor Wiadomość
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 30 Lip, 2015 22:11   

Super wieści :brawo:
Gdy zauważysz, że coś go płoszy, spróbuj go zainteresować zabawą :) W ten sposób, z czasem, wyzbędzie się strachu :)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 30 Lip, 2015 22:21   

Puchacz witam Cię wśród DT :good: nawet nie wiesz jak się cieszę, że się zdecydowałaś :hura:
Tak jak mówiłam Ci przez tel, teraz już nie będziesz mogła żyć bez kota/ów w swoim otoczeniu :love:
Przesyłam głaski dla Czabka :kiss:
 
 
Puchacz 

Dołączyła: 19 Lip 2015
Posty: 63
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 31 Lip, 2015 11:09   

Morri napisał/a:
Super wieści :brawo:
Gdy zauważysz, że coś go płoszy, spróbuj go zainteresować zabawą :) W ten sposób, z czasem, wyzbędzie się strachu :)


Tak wlasnie robie :) Dzieki
 
 
Puchacz 

Dołączyła: 19 Lip 2015
Posty: 63
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 31 Lip, 2015 11:09   

Cynamon napisał/a:
Puchacz witam Cię wśród DT :good: nawet nie wiesz jak się cieszę, że się zdecydowałaś :hura:
Tak jak mówiłam Ci przez tel, teraz już nie będziesz mogła żyć bez kota/ów w swoim otoczeniu :love:
Przesyłam głaski dla Czabka :kiss:


Hej :) Dzieki! Glaski przekaze - sa bardzo pozadane :) ;)
 
 
Puchacz 

Dołączyła: 19 Lip 2015
Posty: 63
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015 20:23   


Czabek już zdecydowanie się zaaklimatyzował. Urządza dzikie galopady po mieszkaniu za piłką, a nawet i bez piłki:) Na kolana co prawda nie przychodzi, ale jak ma nastrój na mizianki to wskakuje na szyję, owija się jak wąż boa i mruczy :) :love: Trochę gorąco, ale kto by się oparł takiemu słodziakowi???
W piątek jedziemy do weta na badanie moczu. Wygląda jak okaz zdrowia więc trzymajcie kciuki, żeby wyniki były dobre:)
 
 
Puchacz 

Dołączyła: 19 Lip 2015
Posty: 63
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Sie, 2015 22:27   

Dobre wiadomości po wizycie u pani doktor :) Czabek ma się lepiej, o wiele lepsze niż poprzednio wyniki moczu :banan: Trzeba teraz poczekać czy to na stałe czy po antybiotyku tylko. Być może będzie nawet mógł przejść na normalną karmę. :) Byłoby super, bo chłopak im lepiej się czuje, tym ma lepszy apetyt :aniolek:
 
 
Puchacz 

Dołączyła: 19 Lip 2015
Posty: 63
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Sie, 2015 21:07   

Czabek czuje się świetnie i okazał się być niezmiernie energetycznym młodzieńcem :) Nawet nieznośny gorąc nie zniechęca go do szaleństw, galopad i gonitw za piłką, misiem, myszką czy też rolką papieru toaletowego :D Tylko na mizianki trochę za gorąco w ciągu dnia. W ciągu dnia kocisko wybiera najchłodniejsze miejsce w mieszkaniu czyli panele. Dopiero wieczorem i w nocy nabiera ochoty na bliższe kontakty. Już bez strachu wskakuje do łóżka i szuka strategicznej pozycji w okolicach szyi człowieka. Zdecydowanie lubi ludzi. Chętnie wita się z gośćmi. Nie czai się, tylko wybiega na spotkanie i spokojnie obwąchuje nowoprzybyłych. Także małe dzieci :aniolek: No i jest naprawdę przystojnym młodym kotem, jak widać zresztą :)



 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 13 Sie, 2015 21:10   

a jak kwestie zdrowotne? w sensie - czy musi mieć karmę specjalistyczną?
 
 
Puchacz 

Dołączyła: 19 Lip 2015
Posty: 63
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Sie, 2015 21:14   

Tak. Na razie tylko karma specjalistyczna do kolejnego badania moczu za około miesiąc. Ale Pani doktor Całujek była dobrej myśli i jest szansa, że będzie mógł normalnie jeść.
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9091
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Czw 13 Sie, 2015 21:40   

Poza na tle storczyka piękna :love: :love:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Puchacz 

Dołączyła: 19 Lip 2015
Posty: 63
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 18 Sie, 2015 20:10   





Czabek cieszy się bardzo z ochłodzenia :) Wstąpiły w niego nowe siły witalne i ciągle chce się bawić, szaleje po całym mieszkaniu i domaga się zabawy z ulubioną myszką :)
 
 
Puchacz 

Dołączyła: 19 Lip 2015
Posty: 63
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 30 Sie, 2015 18:58   




Czabek jest w doskonałej kondycji. Mógłby wstępować w reklamie baterii, bo ma niespożyte pokłady energii :) :) Próbujemy je rozładować za pomocą nowej wędki, która bardzo przypadła kocurowi do gustu, bo na końcu ma kawałki skóry. Za każdym razem Czabek bardzo cieszy się z upolowanej zdobyczy i jak prawdziwy drapieżnik próbuje zaciągnąć ją do legowiska :) :)
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 30 Sie, 2015 22:12   

Co to za zabawka na tym środkowym zdjęciu? Przez moment miałam takie wrażenie, jakby Czabek trzymał w łapkach obrazek swojego autorstwa, ponieważ minę ma pt. "prawda, że ładnie stworzyłem?" :D
 
 
Puchacz 

Dołączyła: 19 Lip 2015
Posty: 63
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 30 Sie, 2015 22:43   

Rzeczywiście tak trochę wygląda :D Zabawka to samoróbka z kawałka kartonu i wstążki :)
 
 
Puchacz 

Dołączyła: 19 Lip 2015
Posty: 63
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2015 10:47   






W tym tygodniu Czabka czeka kontrola u weterynarza. Mam nadzieję, że potwierdzi się, że jego pęcherz jest w tak samo dobrej formie jak cała reszta Czabka :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]