Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sob 13 Lut, 2016 21:52
Arya i Oreo
Autor Wiadomość
Zofia Ka 

Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 60
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 23 Sie, 2015 19:25   

Jak uda mi się zrobić jakieś zadowalające,nierozmazane zdj. to wrzucę jak najprędzej :)
 
 
Zofia Ka 

Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 60
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 27 Sie, 2015 20:28   

Arya i Oreo to mega pieszczochy!Już się przyzwyczaiły :) Do mnie przychodzą ot tak sobie, natomiast mojego Arka się już prawie nie boją, a na Gosię reagują...hmm...całkiem poprawnie :)

Generalnie weszliśmy na kolejny level i otworzyliśmy przed nimi korytarz, łazienkę i kuchnię - tj. maluchy bardzo i to bardzo były ciekawe,co znajduje się za drzwiami od pokoju, więc od wczoraj mogą w ciągu dnia- gdy jesteśmy w domu - chodzić praktycznie po całym domu :) Sypialnia nadal pozostanie dla nich nieosiągalna ;) Przy czym gdy wychodzimy z domu, to Arya i Oreo trafiają do pokoju,zaś na noc jeszcze do klatki ( co ich totalnie nie raduje i oznajmiają to 10-min pomiaukiwaniem). Na razie szkód brak ,kwiaty są zaczepiane, gazety również, kilka spinek zniknęło mi ze stołu + Oreo próbował wyjadać pozostałość obiadu naszej Gosi ( czyt. fasolkę i brokuły) - ale generalnie są bardzo grzeczne. I reagują na swoje imiona :) Myślę,że klatka niedługo trafi z powrotem do siedziby dla innego kotka :)

Z Aryi jest niezły łowca - rozprawiła się z zabawką piórkowo-latającą (ta ze sznurkiem) w 5 min!Tj. podskoczyła na meblościankę ze stołu i się poczęstowała zabawką!Piórka po całym pokoju. Natomiast z Orea jest niezły akrobata, po meblach i innych rzeczach stojących w pokoju przedostaje się coraz wyżej, tylko po to by "pozaczepiać" kwiatka :)

Na razie to tyle - myślę,że są powoli gotowe na nowy dom, gdyby ktokolwiek o nie pytał :)

No i zaległe zdjęcia sprzd 2 dni. Wpierw Oreo:






i Arya:

 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 27 Sie, 2015 20:32   

boską ma tę bródkę:))))
 
 
Zofia Ka 

Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 60
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 27 Sie, 2015 20:36   

no Arya jest śliczna, w ogóle jest bardziej filigranowa od Orea, ale apetyt ma przeogromny :)
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 27 Sie, 2015 20:42   

jakie fajne krówko-nietoperze! te wielkie uszyyy, no nie mogę ::
Jak tu się oprzeć takiej słodyczy? :love:
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 27 Sie, 2015 20:48   

a przede wszystkim - jaki postęp:))))))))))) :brawo:
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9091
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Czw 27 Sie, 2015 22:15   

:serce: :serce:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 27 Sie, 2015 22:52   

Wow! :tan:
 
 
Zofia Ka 

Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 60
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 30 Sie, 2015 22:43   

:) Oreo jest totalnie lepszym modelem jeśli chodzi o zdjęcia ! A filmików niestety nie ogarniam na razie,bo wpierw się pośmieję z tego jak wariują a dopiero po chwili łapię się na tym,że mogę przecież to nagrać, a wtedy wnet maluchy kończą zabawę i wymyslają coś innego lub też biegają jak tajfuny :P dlatego wszystkie zdjęcia na razie są po wymęczeniu zabawą i przed drzemką/spankiem ;) ;) Ba!Próbowałam złapać je na drapaku,to niestety drapak był jedynym nierozmazanym elementem zdjęcia :D :D
https://lh3.googleusercontent.com/-Cb208VzOpTc/VeBF2y-5JII/AAAAAAABRBY/Z5aLcIpIosI/s128-Ic42/IMG_3319.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-FH9qV9UJ69k/VeBF2RA9cTI/AAAAAAABRBY/phgUPyAt_k0/s128-Ic42/IMG_3310.JPG

 
 
Zofia Ka 

Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 60
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 30 Sie, 2015 22:44   

Oj!Zapomniałąm pozmieniać cyferek w URL :(
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9091
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Nie 30 Sie, 2015 22:51   

Oreo jest totalnie lepszym modelem jeśli chodzi o zdjęcia ! A filmików niestety nie ogarniam na razie,bo wpierw się pośmieję z tego jak wariują a dopiero po chwili łapię się na tym,że mogę przecież to nagrać, a wtedy wnet maluchy kończą zabawę i wymyslają coś innego lub też biegają jak tajfuny :P dlatego wszystkie zdjęcia na razie są po wymęczeniu zabawą i przed drzemką/spankiem ;) ;) Ba!Próbowałam złapać je na drapaku,to niestety drapak był jedynym nierozmazanym elementem zdjęcia :D :D



_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9091
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Nie 30 Sie, 2015 22:59   

Zofia Ka napisał/a:
Oj!Zapomniałąm pozmieniać cyferek w URL :(


fotki wstawiaj przez [img] :ok:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Nie 30 Sie, 2015 23:08   

a jak Ich socjalizacja? Na fotkach wygląda jakby fotograf stał baaaardzo blisko....
 
 
Zofia Ka 

Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 60
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 31 Sie, 2015 21:27   

Socjalizacja - bardzo dobrze,Oreo właśnie mruczy i chodzi po mnie,gdy piszę tę wiadomość ;) Choć ani jedno ani drugie nie wysiedzi mi jeszcze na kolanach przy mizianiu ;) Mruczą , mruczą,ale wolą być głaskane na podłodze :) Uważam,że postęp jest nieziemski - maluchy przyzwyczaiły się do mnie,przychodzą gdy je wołam, dają się głaskać, łapać etc :) ale do zdjęć naprawdę nie ma siły - na razie nie pozują ;)
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9091
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pon 31 Sie, 2015 21:30   

Zofia Ka napisał/a:
Socjalizacja - bardzo dobrze,Oreo właśnie mruczy i chodzi po mnie,gdy piszę tę wiadomość ;) Choć ani jedno ani drugie nie wysiedzi mi jeszcze na kolanach przy mizianiu ;) Mruczą , mruczą,ale wolą być głaskane na podłodze :) Uważam,że postęp jest nieziemski - maluchy przyzwyczaiły się do mnie,przychodzą gdy je wołam, dają się głaskać, łapać etc :) ale do zdjęć naprawdę nie ma siły - na razie nie pozują ;)


matko z córką Zosiu ależ to są dobre wiadomości :kwiatek:

może możnaby umówić dzieciaki na sesję foto?
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]