Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sob 13 Lut, 2016 21:52
Arya i Oreo
Autor Wiadomość
Zofia Ka 

Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 60
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 31 Sie, 2015 21:34   

myślę ,że bez problemu :) jakby udało się coś zgrać pomiędzy 5-14.09 to ekstra :) do kogóż się odezwać,poprosić, pomęczyć ? :twisted:
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pon 31 Sie, 2015 22:19   

Zofia Ka napisał/a:
myślę ,że bez problemu :) jakby udało się coś zgrać pomiędzy 5-14.09 to ekstra :) do kogóż się odezwać,poprosić, pomęczyć ? :twisted:


Z takimi prośbami najlepiej do kiniek :ok: ja oczywiscie wespre transportem jemsli potrzeba.
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Zofia Ka 

Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 60
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 02 Wrz, 2015 20:57   

Arya dziś po raz pierwszy zauważyła jak fajne jest mizianko na kolanach i w ciągu dnia oczekiwała,że będą ją głaskać,więc wskoczyła na moje białe spodnie i mrucząc zostawiła pełno sierści :D i teraz wieczorem mnie molestowała :D Wciska główkę w moją rękę i chce być głaskana :D
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sro 02 Wrz, 2015 21:04   

Zofia Ka napisał/a:
Arya dziś po raz pierwszy zauważyła jak fajne jest mizianko na kolanach i w ciągu dnia oczekiwała,że będą ją głaskać,więc wskoczyła na moje białe spodnie i mrucząc zostawiła pełno sierści :D i teraz wieczorem mnie molestowała :D Wciska główkę w moją rękę i chce być głaskana :D


co za dzikun ::
 
 
Zofia Ka 

Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 60
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 02 Wrz, 2015 21:08   

zaczyna się :D zobaczymy jak jutro będę się zachowywały na pierwszej wycieczce ze mną do weta :D
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 02 Wrz, 2015 21:16   

Zofia Ka napisał/a:
Arya dziś po raz pierwszy zauważyła jak fajne jest mizianko na kolanach i w ciągu dnia oczekiwała,że będą ją głaskać,więc wskoczyła na moje białe spodnie i mrucząc zostawiła pełno sierści :D i teraz wieczorem mnie molestowała :D Wciska główkę w moją rękę i chce być głaskana :D
wspaniale :banan:
 
 
Zofia Ka 

Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 60
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2015 13:58   

Otóż wizytę u weta przeżyły całkiem w porządku. Były co prawda wystraszone - chyba myślały,że znów czeka je przeprowadzka :( W gabinecie dały się zbadać i pozwoliły na zmierzenie temp. + szczepienie. Przy czym na koniec, Oreo zaczął tak zawodzić :D że wet stwierdziła,że to on powinien nazywać się Arya :D :D hehehe
Jak tylko przyjechaliśmy do domu, to koty odetchnęły z ulgą i polazły w swoje strony.
Maluchy wg pani doktor miały wzdęte brzuchy,więc od jutra odrobaczenie przez 4 dni + w pt kontrola. Dodatkowo obecnie są na kurczaku ,bo zarówno i animonda i bonzita powodują biegunkę u Orea. Arya łagodniej to przechodzi,ale skoro karmię je razem to musi być solidarność, dlatego oboje mają wspólny jadłospis :)

A propos postępów to jestem zachwycona Arya!Mała jest taką pieszczochą, że czasem nawet zaczyna łasić się do naszej 1,5-rocznej córki, gdy ta jest nieruchomo i się nie odzywa ;) a Oreo jakby się wycofał..Tak jak na początku był bardziej otwarty i bardziej ufny, tak teraz jakby chciał chodzić własnymi ścieżkami, chce się ze mną bawić gryząc mnie i generalnie ucieka częściej niż się łasi :/
 
 
Zofia Ka 

Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 60
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 26 Wrz, 2015 14:53   

Po 2 tygodniowej nieobecności i wieściach od znajomego, że maluchy baaardzo się boją- stwierdziam definitywnie, że Arya i Oreo być może i boją się z początku kogoś obcego, ale na mój głos zareagowały radośnie i od razu wyszły z ukrycia!:) Brakowało im miziania,głaskania, pieszczot, nie odstępowały mnie na krok. Pokój-demolka, więc zanim usiadłam i posprzątałam po ich zabawach, trochę czasu minęło i wtedy mogliśmy poświęcić sobie czas. Maluchy są przekochaniutkie, żądają głaskania, reagują na swoje imiona. Podczas naszej nieobecności bez problemu trafiały do kuwety :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2015 00:02   

Czasem dobrze jest zatęsknić ;)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Zofia Ka 

Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 60
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2015 11:48   

Oj tak!:) Teraz to są takie przytulaki <3
 
 
Zofia Ka 

Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 60
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2015 20:27   

Pełen relaks :)
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2015 20:52   

ooooooooooooooo :love: :love: :love:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
kiniek 

Wiek: 37
Dołączyła: 01 Sie 2007
Posty: 3501
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 04 Paź, 2015 17:54   

byłam dziś u dzieciaków w odwiedzinach. Oczywiście na początku byłam dla nich czymś strasznym z czymś innym strasznym w rękach (aparat). Początek sesji zdjęciowej zatem polegał na znalezieniu kotecków :lol:
Na szczęście okazało się, że nie gryzę, a aparat nie wysysa kocich duszyczek więc efekty sesji są nawet ładne :)
Przy próbie zdjęć prapetowych Oreo tak się rozkręcił, że trzeba mu było dupencję trzymać bo z tych mizianek by spadł ::











reszta fotek powędrowała na fundacyjnego maila i niebawem pewnie będzie na picassie.
_________________
"Pies: karmią mnie, kochają, troszczą się o mnie - są bogami!
Kot: karmią mnie, kochają, troszczą się o mnie - jestem bogiem!"
 
 
Zofia Ka 

Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 60
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 04 Paź, 2015 19:53   

:) :) :)
 
 
Zofia Ka 

Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 60
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015 18:43   

Kinia!Śliczne zdjęcia!

Arya ma takie piękne oczy!<3

a Oreo to jednak model :D





 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]