Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Sob 22 Gru, 2018 08:27
Gorka
Autor Wiadomość
Essi 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 810
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016 22:19   

Gorkę spotkała dziś wielka przykrość, siłą i podstępem została zaciągnięta do weterynarza, gdzie pokłuli jej zgrabny-inaczej tyłeczek i kropli mokrych nalali do uszu :evil: Oj, straszny był foszek po powrocie do domu :P
Na szczęście, za miskę jedzenia Gorka jest w stanie wybaczyć wszystko ::
 
 
Essi 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 810
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 11 Maj, 2016 21:44   

Gorka, mimo całej swej nieśmiałości, to jednak twarda sztuka :twisted: W ciągu jednego dnia udało jej się osyczeć, a następnie z godnością zignorować zbytnio narzucającego się (sympatycznego skądinąd) psa w poczekalni u weta, zaś po powrocie sprzedała gonga Delcikowi, gdyż ten za bardzo bryknął jej przed nosem :P
Po wszystkim, jakby nigdy nic, poszła na parapet zarywać młodziana z dołu na swe piękne oczęta :lol:
 
 
Essi 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 810
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 17 Maj, 2016 21:49   

Poskromienie Złośnicy
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 17 Maj, 2016 21:57   

co za spojrzenie :walentynkijebane:
wąsik do góry, krawacik przeczesany, skarpetki założone...kicia gotowa do wyjścia
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 17 Maj, 2016 22:41   

ale pięknota :szok2: :love:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 18 Maj, 2016 08:20   

piękna jest STRASZNIE ::
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Sro 18 Maj, 2016 08:29   

piękna jest, ocy piękne i koralowy nosek słodki
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 19 Maj, 2016 12:11   

jestem pod nieustannym wrażeniem koloru jej oczu :serce:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Essi 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 810
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Maj, 2016 16:23   

W świetle ostatnich wydarzeń proponuję wszystkim zacząć zbierać zapasy żywności, wody, baterii i powietrza w balonach, albowiem świat się kończy - Gorka otrzymała pochwałę za towarzyskość... :shock:
Trzeba jej przyznać - w szafie siedzi już chyba tylko dlatego, że jej tam dobrze i wygodnie. Przyjście nowego tymczaska zostało zauważone, zignorowane. Przyjście gości - zauważane, najczęściej ignorowane, czasem zaszczycane podsunięciem grzbietu do głaskania. Zmienia się ta nasza Gora, oj zmienia. Jeżeli już nie tylko my to zauważamy, to znaczy, że naprawdę jest bardzo dobrze :)
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4702
Skąd: Poznań

Wysłany: Nie 29 Maj, 2016 09:09   

Essi napisał/a:
W świetle ostatnich wydarzeń proponuję wszystkim zacząć zbierać zapasy żywności, wody, baterii i powietrza w balonach, albowiem świat się kończy - Gorka otrzymała pochwałę za towarzyskość... :shock:
Trzeba jej przyznać - w szafie siedzi już chyba tylko dlatego, że jej tam dobrze i wygodnie. Przyjście nowego tymczaska zostało zauważone, zignorowane. Przyjście gości - zauważane, najczęściej ignorowane, czasem zaszczycane podsunięciem grzbietu do głaskania. Zmienia się ta nasza Gora, oj zmienia. Jeżeli już nie tylko my to zauważamy, to znaczy, że naprawdę jest bardzo dobrze :)


dobra zmiana, czy jakoś tak ;)
 
 
Essi 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 810
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 02 Cze, 2016 13:59   


Nieśpieszny czwartek vel Every day I'm lazy
 
 
Essi 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 810
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 12 Cze, 2016 20:24   

Zgodnie z powiedzeniem: "Do trzech razy sztuka", Gorka zaczyna odliczać ostanie dni spędzane w dt.
W piątek bowiem pakujemy plecaczek i ślicznota odjedzie w stronę zachodzącego słońca, tzn. w stronę stałego domku! :tan:
Jeszcze trochę ciężko mi w to uwierzyć, jako że w lipcu mijałby rok, odkąd Gorka z nami mieszka... Proszę zatem o trzymanie kciuków, aby cala procedura dt->ds zakończyła się powodzeniem!
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 12 Cze, 2016 21:54   

trzymam kciuki za koteczka ;-)
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 12 Cze, 2016 21:59   

A ja myślałam że kiedyś może uda mi się wygłaskac Goreczke a tu ona już pakuje plecaczek! :)
Asia pamiętaj kremik bo słońce mocno grzeje i czapeczka tez :)
Bardzo się ciesze ze księżniczka będzie miała swoich ludzi swoje m2 swoją kanapę i swoje kryjówki ;)
Trzymamy kciuksy i to bez mocno ;)
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 20 Cze, 2016 09:30   

Witam, chciałabym napisać kilka słów o moim kotku adoptowanym z Fundacji wczoraj.

Gorka - obecnie Lucy - zadomowiła się u nas już całkiem nieźle choć wczoraj nic na to nie wskazywało. Kiedy przyjechała była niespokojna, uciekała i chowała się za meblami. To zrozumiałe i oczywiste, że potrzebowała sporo czasu na zaakceptowanie nowego miejsca, zwłaszcza, iż jest kotem nieśmiałym i płochliwym. W nocy jednak przełamała się i wyszła zwiedzać pokój, zjeść kolację i skorzystać z kuwety. Zostawiłam na tę pierwszą noc zapalone światło aby zobaczyć co się będzie działo. Lucy obejrzała mnie dokładnie a następnie siebie w lustrze i poszła za fotel spać.

Rano postanowiłam ją zacząć brać na ręce więc odsunęłam fotel aby się dostać do małej uciekinierki i była to dobra decyzja bo Lucy jakby na to czekała, w końcu zrezygnowała z chowania się i od tego momentu już wszystko potoczyło się szybko w kierunku oswajania. Teraz gdy to piszę, Lucy śpi na fotelu po burzliwych pierwszych godzinach w nowym domu. Myślę, że będzie czuła się u mnie dobrze.

Serdecznie pozdrawiam i załączam zdjęcia Lucy.

Aleksandra
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]