Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Czw 17 Wrz, 2015 22:03
Tamira
Autor Wiadomość
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4702
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015 09:03   

super!!
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 05 Sie, 2015 21:14   

Tamira to wspaniałe kocie maleństwo, jest niesamowicie towarzyska - zdobyła serca wszystkich, którzy ją poznali... siedzę właśnie przy komputerze, a na biurku na ręce zasypia mi mrucząca Tamirka... oczywiście nie muszę mówić, że jej ułożenie się do snu jest równoznaczne z tym, że chwilę wcześniej obdarowała mnie buziakami, przytulaniem, wchodzeniem na mnie i przytulaniem do mojej twarzy z uroczym pomiaukiwaniem :love:

Jej się po prostu nie da nie kochać, jest małym kilkuset-gramowym pokładem szczęścia i bezwarunkowej kociej miłości dla człowieka...

Staram się jej poświęcać każdą wolną minutę, ale szkoda mi, że nie może mieć kociego towarzystwa, na razie gdy nie ma człowieków zaspokaja się terroryzowaniem moich świnek morskich, które chyba nic sobie z tego nie robią jak łapą po pupie dostają :loco:
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Sie, 2015 15:26   



Że ja niby się bawię?


Taka poważna i nietykalska jestem...


... eeee tam MIZIAJ :oops:


A tu poprzednio opisywana przeze mnie sytuacja :oops:
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Sie, 2015 15:31   

ależ ona jest ŁADNA! i ma taki mądry pyszczek ::
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pią 07 Sie, 2015 16:07   

o kurcze - ale szybko się blizna wygoiła - jestem w szoku!!!!!!!! :szok:
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Sie, 2015 16:27   

kotekmamrotek napisał/a:
o kurcze - ale szybko się blizna wygoiła - jestem w szoku!!!!!!!! :szok:


a ja nie, Marianek też tak miał :) )
tylko teraz zostało uważnie obserwować, co i w jakiej ilości leci z kanalika łzowego, poza tym ślicznie dziewczyna wydobrzała :) )
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1296
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 08 Sie, 2015 16:07   

Ale z niej przytulas! U mnie na sam widok człowieka zaczynała mruczeć :) ))

Kochane maleństwo i jakie dzielne! :aniolek:
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 14 Sie, 2015 10:05   

Dzień dobry wszystkim! :D
Tamira ma się świetnie, całkowicie już wydobrzała, dostała bardzo ładne futro, przybiera na wadze i pięknie je!
Jest małym łobuzem i jednocześnie kochanym, słodkim miziakiem. Codziennie kładzie się z człowiekiem do snu i oczekuje porcji głaskania. Także w dzień porzebuje dużo czułości, śpi na biurku, zaczepia łapką do zabawy i niesamowicie cieszy się na widok człowieka (wychodzi z każdej kryjówki i najgłębszego snu :wink: ).





 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 16 Sie, 2015 09:19   

Tamira uwielbia..... APORTOWANIE! :lol:
Naprawdę z wielkim oddaniem przynosi mi to do łóżka to na stół kuleczki z papieru albo zabawki myszki :)
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Nie 16 Sie, 2015 16:02   

Buziaki dla Tamiry, nochalek i bródka mnie rozwaliły :aniolek:
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 20 Sie, 2015 16:34   

Kolejna porcja słodkości! :)

Taka jestem śliczna :oops:



I tak dziwnie śpię :hm:


Tamira właśnie jest po pierwszym szczepieniu, jest walecznym maluchem, zdecydowanie nie spodobała się jej procedura. Każdego dnia poznajemy się coraz lepiej, koteczka jest dla mnie wspaniałym przyjacielem. Od momentu wejścia do domu towarzyszy mi w każdej czynności jaką wykonuję, gdy siedzę przy biurku, właśnie tam zawsze się umości i słodko mruczy. Gdy jestem na łóżku, przychodzi położyć się koło mnie albo przynosi mi zabawkę do porzucania. Utrzymujemy nadal zwyczaj, że kładziemy się spać razem, zanim zasnę muszę Tamirkę porządnie wygłaskać i dopiero wtedy wtula się w moją szyję i tak razem śpimy. Kotka nie sprawia w domu problemów, trochę terroryzuje jeszcze moje świnki morsie, uwielbia wieszać się na praniu na suszarce, jednak w większości czasu zajmuje się masą zabawek, które kulają się w każdym kącie mojego pokoju :D Bardzo często słyszę, że Tamira jest kociakiem wyjątkowym i potwierdzam to w 100%. Tyle miłości ile ona daje tego nikt nie jest w stanie zmierzyć :serce:
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 24 Sie, 2015 20:25   

Tamira dzisiaj poznała psa z mojej rodzinki, odwiedziła nas labradorka Jessie. Jessie jest dość energiczna i nie podpasowała Tamirze - uruchomiła w niej wszystkie drapieżne instynkty, syczenie, buczenie, warczenie, nastroszenie... po chwili jednak kukała spod tapczanu na wielkiego psa ::
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 30 Sie, 2015 10:16   

Tamirka z dnia na dzień jest coraz większa - nawet ja zauważam różnicę :D Wspina się już coraz wyżej, odważnie skacze i zwiedza nowe kąty. Jest wspaniałym kotem, bardzo potrzebuje towarzystwa - gdy wracam po długiej nieobecności w domu miauczy pod drzwiami i później nie odstępuje na krok oczywiście przy tym mrucząc :love:
Dziwię się, że jeszcze nikt się w niej nie zakochał... to, że nie ma jednego oczka tylko dodaje jej uroku, nie sprawia, że jest gorsza... wręcz przeciwnie każdy z moich znajomych kto mnie odwiedza zakochuje się w niej, nawet nie zauważa tego braku... chciałabym żeby znalazła kochający dom, wg mnie jest kocim ideałem i wiem już teraz, że bardzo ciężko będzie mi się rozstać z tak wspaniałym kotem :cry:
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Nie 30 Sie, 2015 12:35   

śliczna kocia :love:
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 31 Sie, 2015 13:30   

Pora na trochę słodkości i ukazania cudowności tego mojego maleństwa :serce:


Zaczynamy od tego zdjęcia :) Standardowo gdy jestem w domu maluch przychodzi i śpi mi na kolanach, nawet kiedy nie chcę jej tulić to ostentacyjnie siada przede mną na biurku, tuli się i wręcz zmusza słodkością do wzięcia na kolana.


Najbezpieczniej czujemy się na rękach człowieka :oops:


Kto nie zakocha się w tym cudownym nosku? :jebanewalentynki:


Nie przesłodźmy - Tamirka jest też małym rozrabiakiem, uwielbia biegać po pokoju i wszystko owarczeć, jest z nią niemały ubaw kiedy szaleje po pokoju :diabel:


Koteczka potrafi też dziabnąć i niczym pantera nie puszczać swojej ofiary :shock:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]