Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Czw 03 Mar, 2016 21:03
Grafit
Autor Wiadomość
catta 

Dołączyła: 09 Kwi 2015
Posty: 497
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Pią 31 Lip, 2015 14:17   

Grafit to taki pulchniejszy Figiel ;) Tylko języczka wyciągniętego brak.
Bardzo ładny kotek.
_________________


Oba, kot i pies, są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować. I o jedna cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic. [Erich Kastner]
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 31 Lip, 2015 15:42   

Szkoda, że Jagienka :diabel: nie jest taką ciocią jak Grafit wujkiem :wink:
Bo młodym, by się przydał ktoś jeszcze do zabawy, bo ile mogą być tylko pacane i osykiwane :wink:
No to dokoptować go do jakiś maluchów to i on na tym skorzysta ::
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 21 Sie, 2015 23:04   

Grafit dorobił się w końcu sesji zdjęciowej, prawie profesjonalnej, z lampą oświetleniową i białym ekranem w tle (w tej roli kocie prześcieradło).

Czeka cierpliwie na swojego człowiek, a w między czasie kradnie serca wszystkich co go odwiedzają. od kiedy pozbyliśmy się niedobrej klatki w ogóle, to Grafit zmienił się nie do poznania, wita człowieka w progu i nie można go od siebie odkleić. Jak domaga się jedzenia to na przykład potrafi iść za mną i ciumkać mi rąbek spódnicy albo podgryzać kostki tymi gumowymi dziąsłami, nie cofnie się też przed przywaleniem łapą w ostateczności, ale robi to bardzo delikatnie, czasami jak się rozochoci w zabawie to potrafi syknąć, tak jakby zbyt się spoufalił i nagle oprzytomniał zdziwiony, że pozwala komuś na takie zaawansowane pieszczoty jak mizianie po brzuszku. Bardzo cierpliwie znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, uwielbia być czesany, daje czyścić sobie uszka, bez problemu przycina mu się pazurki. Zauważyłam też ostatnio, że lubi być noszony na rękach.
_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 21 Sie, 2015 23:08   













_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pią 21 Sie, 2015 23:11   

Cudowny. :love:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 21 Sie, 2015 23:13   

A model niesamowity, kiniek może zaświadczyć, tam gdzie wskaże się palcem tam pozuje, i jeszcze patrzy wprost w obiektyw zalotnie. Ma chłopak parcie na szkło jak to kiniek stwierdziła.
_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
 
 
kiniek 

Wiek: 37
Dołączyła: 01 Sie 2007
Posty: 3501
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 23 Sie, 2015 12:08   

moorland napisał/a:
A model niesamowity, kiniek może zaświadczyć, tam gdzie wskaże się palcem tam pozuje, i jeszcze patrzy wprost w obiektyw zalotnie. Ma chłopak parcie na szkło jak to kiniek stwierdziła.


taaa... nawet jak było po sesji to Grafit nadal aparat kokietował ::
_________________
"Pies: karmią mnie, kochają, troszczą się o mnie - są bogami!
Kot: karmią mnie, kochają, troszczą się o mnie - jestem bogiem!"
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 03 Wrz, 2015 16:47   

Grafit i dzieciaki

https://www.youtube.com/w...43TJeid&index=1
_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 04 Wrz, 2015 07:05   

:aaa: :aaa: :aaa:

uwielbiam Grafita, mimo, że chciał mnie zjeść :diabel:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2733
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 04 Wrz, 2015 07:07   

Okazały kocurro :: a dzieciaczki przesłodkie ::
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
Lunix 
The Pasiuczers

Dołączyła: 26 Lis 2012
Posty: 879
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2015 07:00   

Grafit wciąż ma dziecięce towarzystwo. szczególnie ukochała go sobie Astrid z ekipy Ordo. Jak Astrid już przywita się z człowiekiem to pędzi do niego poocierać się i pomruczeć mu przy pyszczku. Grafit, jak na dobrego wujka przystało, z godnością przyjmuje te pieszczoty :: w ciągu czasu na bieganie Astrid kilka razy potrafi poprzytulać się do Grafita :) pozostałe dzieciaki też kumplują się z Grafitem, ale to Astrid darzy go szczególnymi względami.

Wspólnie z maluchami Grafit uwielbia się bawić piórkiem - nie wyrywają go sobie z paszczęk a spokojnie każdy po kolei chwilę popoluje. poza tym Grafit raczej spokojnie chodzi za dzieciakami, jakby je doglądając i sprawdzając czy nie robią sobie krzywdy :)
_________________
if you want the best seat in the house... move the cat.
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2015 10:01   

Grafit jest cudownym, kontaktowym, łagodnym kotem :love: jest dużo mniejszy niż przypuszczałam - ma standardowe rozmiary, nie jakieś olbrzymie :) Jest po prostu uroczy :love:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
catta 

Dołączyła: 09 Kwi 2015
Posty: 497
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Sob 17 Paź, 2015 19:05   

Grafit też już długo w szpitaliku jak Lora. :(
Co u kocurka słychać?
_________________


Oba, kot i pies, są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować. I o jedna cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic. [Erich Kastner]
 
 
Lunix 
The Pasiuczers

Dołączyła: 26 Lis 2012
Posty: 879
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 21 Paź, 2015 06:43   

Grafit jest ukochanym wujkiem Śledzika i Mieczyka :love: chłopaki widzą w nim męski wzór i opiekunkę w jednym :: podczas wizyt w pomieszczeniu małe chłopaki biegają razem z Grafitem. większość czasu Grafit po prostu ich pilnuje i obserwuje. ale jak tylko chłopcy podejdą i się poprzytulają to Grafit absolutnie nie protestuje ::
prawdą za to jest że Grafit już długo przebywa w pomieszczeniu - na pewno jest z tego powodu smutny :(
_________________
if you want the best seat in the house... move the cat.
 
 
Doris 

Dołączyła: 11 Cze 2015
Posty: 206
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 21 Paź, 2015 12:51   

Jest cudowny :P
_________________
Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]