Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Pon 04 Kwi, 2016 09:54
Hefalump
Autor Wiadomość
tess 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Maj 2015
Posty: 371
Skąd: Września
Wysłany: Wto 12 Sty, 2016 21:49   

"Co masz? Daj! Wezmę sobie trochę!" <3
Wypisz - wymaluj nasz Jaime'ulek, tylko z ogonkiem i kompletem łapek :aniolek: Mały słodziaczek!
_________________
Kocia mama Jaime'ego, Brienne i Odyna, wirtualna Astor (szczęśliwie wyadoptowanej) i Cody'ego :)
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2739
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 13 Sty, 2016 09:29   

Nie chcę się podmawiać, ale kolorystycznie Hefalump ładnie by pasował do cow cats comando :wink: , chociaż "krówkiem" nie jest. Żarcik :lol:

Hefalump dopiero się szkoli, jak składać propozycje nie do odrzucenia :: Nieźle mu idzie, robi postępy :) Jest specjalistą od słodkich minek i uroczo przekrzywia główkę, jak się do niego zagaduje. Coś w stylu "a kuku"
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
tess 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Maj 2015
Posty: 371
Skąd: Września
Wysłany: Sro 13 Sty, 2016 15:46   

No ja już wymyśliłam, że 101 kocich dalmatyńczyków byłoby boskie <3 A koleżanka się ze mnie śmiała, że obdzwaniam wszystkie azyle i schroniska, mówiąc: "Mają państwo czarno-białe koty? Biorę wszystkie, proszę zapakować na jutro" :D

PS. Dla mnie każdy czarno-biały kotek to krówka ;) Nawet jeśli czarna/biała plamka jest jedna na jednolitym tle :D
_________________
Kocia mama Jaime'ego, Brienne i Odyna, wirtualna Astor (szczęśliwie wyadoptowanej) i Cody'ego :)
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2739
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 16 Sty, 2016 20:04   

Jak się jest słodkim i uroczym kotkiem, to można sobie na wiele pozwolić. Ale czasem nawet tak uroczy kotek jak Hefalump dowiaduje się, że czegoś mu nie wolno.
Np.
- nie wolno pogryzać kwiatków,
- nie wolno wskakiwać na szafę w sypialni (na razie nie wykombinował jak to zrobić, ale nie daje za wygraną i próbuje) - tym bardziej, że tam właśnie są przestawione kwiaty z parapetu i odkładana jest wędka bird,
- nie wolno wskakiwać na oparcie krzesła celem wskoczenia na lampę i po niej przeskoczenia na szafę !!!! (takie były plany),
- nie wolno również wskakiwać na lodówkę (wysokość 1,8 m), blat kuchenny i stół w pokoju.
Ze stołem i blatem jakoś dajemy radę. Z szafą jest mały problem, chodzi, marudzi i kombinuje...

Hefalump jest bardzo zaradnym kotem - sam otworzył sobie szafkę z kocim jedzeniem i wyciągnął z niej pudełko z chrupkami. Chrupkami się poczęstował. Chyba można by tu zacytować słogan reklamowy pewnej karmy dla kotów, której bohatera Hefalump bardzo przypomina również wizualnie: "i kto jest sprytnym kotem?"
A tak na marginesie - już kilka osób mnie pytało, dlaczego Mały nie nazywa się Felix :lol:
Oczywiście nie można się na niego gniewać - jest tak słodki (szczególnie jak mruczy i purrczy) i przytulaśny ::
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
tess 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Maj 2015
Posty: 371
Skąd: Września
Wysłany: Sro 20 Sty, 2016 16:35   

My jesteśmy pantoflarze, naszym nie wolno tylko tego, co by im zabroniło (np. kraść cebuli). Nawet włączenie xboxa i wyciągnięcie z niego nowiutkiego dodatku do Wiedźmina 3 (zębami!) zostało wybaczone w myśl: "Jakie zdolne zwierzątka, wiedziały, co nacisnąć!" :)
_________________
Kocia mama Jaime'ego, Brienne i Odyna, wirtualna Astor (szczęśliwie wyadoptowanej) i Cody'ego :)
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Sro 20 Sty, 2016 19:27   

tess napisał/a:
Nawet włączenie xboxa i wyciągnięcie z niego nowiutkiego dodatku do Wiedźmina 3 (zębami!) zostało wybaczone w myśl: "Jakie zdolne zwierzątka, wiedziały, co nacisnąć!" :)

:turla:
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 20 Sty, 2016 22:41   

brynia napisał/a:
tess napisał/a:
Nawet włączenie xboxa i wyciągnięcie z niego nowiutkiego dodatku do Wiedźmina 3 (zębami!) zostało wybaczone w myśl: "Jakie zdolne zwierzątka, wiedziały, co nacisnąć!" :)

:turla:


Ooo, takie koty to lubię :D
(To jak Zgrywus, który przecież lepiej wie, jak łoić bossów w SWTORze :D )
 
 
tess 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Maj 2015
Posty: 371
Skąd: Września
Wysłany: Czw 21 Sty, 2016 12:37   

Autentyk :aniolek: A płyta nówka nieśmigana - Adam od razu pobiegł uruchamiać i sprawdzać. Ja na to: Jeśli popsuły, będziesz wściekły...?
(w końcu wyczekiwana kolekcjonerka).

A on: Nie. Kolekcjonerka, niekolekcjonerka, to tylko gra, a to dzieci!

A co do bossów - Brienne lubi wskakiwać przed ekran i pacać bossów łapkami, żeby pomóc :aniolek: Geralta nigdy nie uderzyła :aniolek:
_________________
Kocia mama Jaime'ego, Brienne i Odyna, wirtualna Astor (szczęśliwie wyadoptowanej) i Cody'ego :)
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2739
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 21 Sty, 2016 21:01   

Zdolne koteczki :: Hefalump jest zafascynowany sprzętem grającym. Najciekawsza jest wyjeżdżająca tacka z płytą cd. Opanował też obsługę gałek amplitunera - kocie ucho jest bardziej wrażliwe- pewnie było źle poustawiane :wink:
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2739
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 21 Sty, 2016 21:04   

Głośniki też są całkiem fajne - wszystkie koty się o nie ocierają. Pojęcia nie mam dlaczego...
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2739
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 21 Sty, 2016 21:24   

Hefalump nie tylko sprzętem się interesuje. Prawdziwy z niego meloman. Jak na razie największy entuzjazm wywołał Jean Michel Jarre. Uszy mu chodziły na wszystkie strony :wink:
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6900
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 22 Sty, 2016 22:29   

Czyli wielkość uszu adekwatna do zainteresowań ;)
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
tess 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Maj 2015
Posty: 371
Skąd: Września
Wysłany: Pią 22 Sty, 2016 23:03   

Słodziak! <3
I mówię, że wyjęły płytę z xboxa. A żeby wyjąć, wysunęły tackę. Lubią to :aniolek:
_________________
Kocia mama Jaime'ego, Brienne i Odyna, wirtualna Astor (szczęśliwie wyadoptowanej) i Cody'ego :)
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2739
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 31 Sty, 2016 20:04   

Wróciliśmy z tygodniowego urlopu. Tym razem kotki nie pojechały z nami, zostały w domu, oczywiście zaopiekowane. Hefalump początkowo nie chciał nawet pokazać się "niani", która przychodziła napełnić miski. W czwartek przyjechali moi rodzice i przejęli zarządzanie miskami. Przy nich nabrał śmiałości. Jak zobaczył, że Vito przychodzi do mojej mamy na głaski, też postanowił wystawić się do głaskania. Ponoć trochę rozrabiał w nocy i nie dawał im spać :twisted: , ale wydaje mi się to mało prawdopodobne, przecież to taki aniołeczek :wink:
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2739
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 04 Lut, 2016 18:29   

Już kiedyś wspominałam, że Hefalump jest sprytnym kotkiem i jego pomysłowość cały czas nas zaskakuje (mimo tego że mój Vito też spokojnym kocięciem nie był, Plastusia też nosiło :wink: ).
Po zakończonej (oczywiście przez nas, bo on sam to by raczej nie zostawił dobrowolnie) zabawie wędką bird, wędka ląduje na szafie. Hefalump kombinuje, jak odstać się na szafę. Ostatnio wykombinował - jak się wskakuje na fotel z kółkami z odpowiednim impetem, to on się ładnie przesuwa. Tak ładnie go sobie przesunął przez pół pokoju, że dostawił go do szafy. Oparcie fotela jest dosyć wysokie, więc nie było problemu, żeby po nim wskoczyć na szafę.
Odpowiedź na pytanie: "kto jest sprytnym kotem?" nie wymaga głębszego zastanowienia, odpowiedź nie wymaga uzasadnienia ::

Poza tym mamy w domu kolejnego wielbiciela makaronu. Oczywiście nie chodzi o to, żeby go jeść, tylko mordować. Hefalumo w wielu sytuacjach naśladuje naszego Don Vito i przejął od niego również fascynację makaronem.
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]