Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Wto 01 Sie, 2023 20:14
Tiamat
Autor Wiadomość
monka 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 2230
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 25 Sty, 2016 04:15   

Tiamat, jak przystało na kocią seniorkę, wykazuje się godnością i spokojem, nie w głowie jej już szaleńcze pogonie za piłeczką czy łapanie piórka. W szpitaliku upodobała sobie szczególnie jedną miejscówkę - najwyższy, jakżeby inaczej, punkt drapaka, gdzie może sobie obserwować co się dzieje na dole i za oknem :)



 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 25 Sty, 2016 10:29   

Kiedy byłam odebrać karmę pozwoliłam sobie podejść do Tiamiatki, kiedy leżała właśnie na tym najwyższym punkcie drapaka, wystarczyło jedno głasknięcie i kota już głośno mruczała :: trochę dużo sierści zostawało na moich dłoniach, skorzystałam więc z leżącej nieopodal szczotki i zaczęłam ją wyczesywać... no takiej radości z czesania to ja dawno nie widziałam :love: sieniorka tańczyła, tuptała, ocierała się i wystawiała każdą stronę ciałka, łącznie z barankowaniem szczotki i mojej głowy :: kochane stworzenie :serce:
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 25 Sty, 2016 18:19   

Ja tylko chciałam powiedzieć, że Tiamat jest przeboska i już zazdroszczę osobie, która ją przygarnie, bo to naprawdę wyjątkowa kota.
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Sro 27 Sty, 2016 09:36   

Od wczorajszego wieczoru Tiamat u nas :D :D :D .
Potwierdzam, że Bogini ma same pozytywne cechy - jest delikatna, miziasta - ale nienachalna.
Głaski powodują tak pozytywne emocje, że aż kropelki kryształowej ślinki wydostają się ze słodkiego pychola.
Bardzo mi przypomina ukochaną Sari - puchate futerko, 100% black, i bursztynowe hipnotajzingowe oczy. Nawet tak samo gada, od słodkiego tygrysiego pomruku po odgłos jak byśmy mieli malutką małpkę w pokoju.
Nocka minęła oczywiście spokojnie, kocia towarzyszyła mi w pościeli :aniolek: , w kulturalnej odległości na wysokości kolan. Pobudka była przesłodka - wilgotny nosek na policzku człowieka - sama słodycz.
Kuweta zaakceptowana, jedzonko + woda zaliczone.
Reszta rezydentów od zaniepokojenia przez ciekawość (Ebi) chciały rozdrapać zamknięte drzwi - dajemy sobie parę dni na aklimatyzację.

Pozdrowienia od Tiamat super pozytywnej seniorki.
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 27 Sty, 2016 09:37   

:good: :good: :good:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 27 Sty, 2016 11:00   

trzymamy kciuki za pozytywności ze strony Rezydentów :good:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Sro 27 Sty, 2016 11:32   

Morri napisał/a:
trzymamy kciuki za pozytywności ze strony Rezydentów :good:


Sie przydadzą - Stefuś moja miłość
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Pon 01 Lut, 2016 14:41   

Jak można było się spodziewać aklimatyzacja przebiega bez drastycznych incydentów.
Jedynie (by do końca być szczerą) rezydentka Coco vel Terrorystka nie daje o sobie zapomnieć.
Wszystkim się dostaje, delikatnej Ebi, przystojniakowi Stefanowi i głównej bohaterce Tiamat.
Dzięki stoickiemu spokojowi 100% black - wycofuje się albo totalnie nie zauważa w/w przywódczyni stada :lol: .
Tiamat wszystkie pomieszczenia zaliczyła, doskonale wie co to poranna kawusia z ciachem, przygotowywanie posiłków - delikatnie przypomina o swej obecności.
Drapaki, półki i inne zakamarki są przez Nią również zaliczone. Korzysta nie tylko ze swojej kuwety.
Raczej nie spoufala się z resztą załogi, chociaż zaliczyła spanko z Ebą na jednym łóżku w kulturalnej odległości.
Bardzo się cieszę, że zaakceptowała nowy DT.
Zauważyliśmy również, że jest miziakiem ale nienatarczywym - takim jak chociażby Limonka :aniolek: - w dobrym tego słowa znaczeniu oczywiście.

Kultura pełną gębą proszę Was wszystkich.
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 01 Lut, 2016 14:46   

:aniolek: :aniolek: :aniolek:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 01 Lut, 2016 14:59   

Bo Tiamat to dama!
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Wto 02 Lut, 2016 14:53   

Piękne ocy mam :serce:



Klasyka

 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Czw 04 Lut, 2016 10:58   

Tiamat musiała mieć kiedyś swojego człowieka, tak jak pisałam doskonale wie kiedy przyjść na zakazane jedzonko. Dziś zrobiłam jednorazowy teścik, jak co rano kawusia i ciacho bezglutenowe :lol: . A tu tup tup tup i Tiamka już koło mnie na fotelu mruży swoje piękne oczęta mając nadzieję. Okruszek na ręce - w odpowiedzi mruczando i smakołyk zostaje pochłonięty przez różowy języczek.
Z przysmakami kocimi jest różnie: kaczka z granatem - tak tak moi Państwo - nie koniecznie, ale krokieciki z kocimiętką (zlewka ze strony Rezydentów) czemu nie :) .

Wiem też, że na tą chwilę Tiamat najlepiej czuła by się jako jedynaczka.
Maluch ją wszędobylskością denerwuje, Coco hrabinia - wiadomo :diabel2: , Stefek w sumie nic nie robi ale seniorka i tak cały czas go ostrzega delikatnym sykiem.

Kolejne zdjęcia niebawem, dziewczyna nie lubi być fotografowana - ach ta popularność i wrodzona skromność.
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Nie 07 Lut, 2016 19:43   

Uprzejmie donoszę iż Tiamat w sobotę miała spotkanie PA z sympatyczną dziewczyna o imieniu Magda. Bogini zaprezentowała się z jak najlepszej strony, pierwsze co zrobiła to wskoczyła na kolana Spragnionej Kociej Miłości, z wyprężonym pionowym ogonem dopominając się głaskania.

Spragniona Kocia Miłość własnie spełnia swe marzenie a Tiamat już się pakuje w stylowy kuferek.
W czwartek idzie do nowego domku pełnego miłości i wrażliwości na los Braci Mniejszych.


Bardzo się cieszę ale jest druga strona medalu, będę strasznie tęsknić - Tiami :aniolek: - nie da się nie kochać.
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Nie 07 Lut, 2016 21:14   

jesuuuuuusie jakie wspaniałe wieści!!! :tan: :tan: :tan:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pon 08 Lut, 2016 09:56   

:szok:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]