Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sro 25 Maj, 2016 18:28
Buli
Autor Wiadomość
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2016 21:55   

:banan: :lol:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
monka 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 2230
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 13 Kwi, 2016 00:19   

:love:
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 13 Kwi, 2016 09:03   

Boże jestes wielka! Buli jak ja sie ciesze ze masz dobrze :)
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 13 Kwi, 2016 09:10   

super wieści!!
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 13 Kwi, 2016 09:14   

Wczoraj wpadłam na pomysł, że Buli stanowiłby swietny dwupak z moim Tristanem, ew. dziewczynką ::
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 13 Kwi, 2016 10:52   

Cudownie! :)
 
 
madmadzia 

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Lut 2016
Posty: 53
Skąd: Poznań-Czapury
Wysłany: Sro 13 Kwi, 2016 11:07   

i ja też, ja też się bardzo cieszę, że Bulisiątko - Kochane Kociątko ;-) ma tak dobrze :) :)
 
 
Ewcia 
Ewcia

Wiek: 35
Dołączyła: 27 Paź 2015
Posty: 152
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 13 Kwi, 2016 17:21   

kikin napisał/a:
Wczoraj wpadłam na pomysł, że Buli stanowiłby swietny dwupak z moim Tristanem, ew. dziewczynką ::


Hmm... czemu nie. Życzę Bulikowi jak najlepiej w znalezienu domu stałego, ale tak samo jak w przypadku Marylki ciężko mi będzie się z nim rozstać. :)
_________________
Ewa :)
 
 
Ewcia 
Ewcia

Wiek: 35
Dołączyła: 27 Paź 2015
Posty: 152
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2016 20:54   

Buli kontynuuje nowo odkrytą miłość do parapetów i wygrzewania się na nich w promieniach wiosennego słońca. Robi to na tyle często, że na parapecie został uwieczniony na 4 z 6 zdjęć, które znajdziecie na końcu tego wpisu :wink:

Jeśli chodzi o samą tematykę wylegiwania się to przetestował już chyba wszystkie potencjalne miejsca gdzie kot może spać w naszym mieszkaniu. Często można go spotkań na krzesłach w salonie. Za to w przeciwieństwie do rezydentki nie przekonał się do nowego drapaka i nie wypróbował ani jednej miejscówki na drapaku. Może uważa, że konstrukcja nie jest wystarczająco solidna dla kota o jego gabarytach ::

Pomimo sporej niechęci z jego strony udało nam się obciąć mu pazury kilka dni temu :)

Buli dobrze się u nas odnajduje. Chętnie wskakuje nam na kolana w celu otrzymania solidnej dawki pieszczot. Kochany z niego miziak :wink:

Galeria zdjęć:


Ale ze mnie przystojniak


To ja i mój parapet!


KOOOOCHAM mój parapettt!!!


Płaskorzeźba pt. "Koty w galopie"


Miziaj mnie!


Szelma: jeszcze tylko selfie dla naszych fanów i kończymy dzisiejszą sesję Bulik
_________________
Ewa :)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2016 21:59   

koty w galopie - padłam ::s

a jak z wagą - coś się ruszyło?
 
 
monka 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 2230
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2016 22:00   

mi się tam wydaje, że ździebko schudł ::
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2016 23:21   

Buli ty przystojniaku :) jak ciesze sie ze moze odkrywać takie fajne rzeczy jak plazing i smazing :)
wyczochraj go ode mnie :)
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2016 07:50   

:serce:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
madmadzia 

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Lut 2016
Posty: 53
Skąd: Poznań-Czapury
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2016 15:01   

Bulisiątko kochane :) jak dobrze, że możesz sobie leżeć na parapecie w apartamencie z widokiem w dodatku !! super :)
 
 
Ewcia 
Ewcia

Wiek: 35
Dołączyła: 27 Paź 2015
Posty: 152
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 04 Maj, 2016 21:37   

Buli przestaje przypominać kota z pierwszych postów tego tematu. I nie chodzi wcale o to, że wyrosły mu dodatkowe nogi, albo głowa. Nic z tych rzeczy! Po prostu Buli (zwany Miśkiem) przestaje zamulać :diabel:

Objawia się to w następujący sposób:

1. Mruczy - może nie rzęzi tak głośno jak rezydentka, ale słychać ciche mruczenie kiedy jest zadowolony :wink:

2. Spaceruje coraz częściej z podniesionym ogonem. Zdarza mu się co prawda jeszcze umykać w popłochu pod stół od czasu do czasu, ale jednak powoli nabiera pewności siebie i przechadza się po mieszkaniu z podniesionym dumnie ogonem ::

3. Dosięga językiem do swoich ud i brzucha, co jest niechybnie dowodem na wzrost sprawności fizycznej i spadek masy :banan:

4. Nauczył się od rezydentki tricku z otwieraniem drzwi poprzez wskoczenie na klamkę. Co prawda ze względu na swoją wagę podczas lądowania wywołuje małe trzęsienie ziemi, ale zdecydowanie ma się czym pochwalić :cool:

Porcja nowych zdjęć:


"Mój parapecik"


"No witam!"


Szelma: bawmy się, bawmy się, bawmy się, bawmy się, bawmy się, bawmy się, bawmy się, bawmy się !!!
Buli: no zaaaaaaraz...


"Zoba jakie mam fajne giry!"
_________________
Ewa :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]