Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Pon 05 Gru, 2016 23:03
Węgorek
Autor Wiadomość
Wojtek_Ka 

Dołączył: 14 Lut 2016
Posty: 634
Skąd: Piątkowo
Wysłany: Sob 27 Lut, 2016 20:23   

Węgorek od południa u mnie :)
Podróż ze szpitalika bezproblemowo (żadnych mokrych podkładów!) ::
w trakcie drogi Węgor jak to Węgor troszkę pogadał (no i troszkę skopał podkład :wink: )
Ogólnie więc nie było żadnego dramatycznego zawodzenia czy też szamotaniny w transporterze :)
Rozgadał się za to na dobre jak przekroczyliśmy próg mieszkania, a jeszcze był więziony w transporterze. Oj nie podobało się kawalerowi być więzionym, wyraźnie wymiauczał co o tym sądzi. :patyk: Ale co zrobić; wyprawkę ze szpitalika trzeba było rozpakować i uszykować ;)
Pierwszą rzeczą po wyjściu z transportera było skontrolowanie zawartości miseczki i jej sumienne wyczyszczenie :D
Później dokładny rekonesans nowych przestrzeni oraz lustracja otoczenia za oknem. Ulubione miejsce na tę chwilę, krzesła z poduchami. ;)
Póki co Węgorek tylko w dużym pokoju, co by chłopak się oswoił z nowym miejscem. Początkowo nie interesowało go co po drugiej stronie drzwi.
Jednak z czasem nabrał animuszu i już zaliczył 2 udane próby prześliźnięcia się na drugą stronę (na nieszczęście Węgora nie trwały za długo) ;)

Z charakteru straszny miziak. Naprawdę mnie zaskoczył. Zero stresu, że nowe miejsce, ukrywania się za łóżkiem itd. Nic z tych rzeczy! Barankuje, wskakuje na kolana i mruczy na potęgę!
No i kulturalny ;) jak uciąłem drzemkę to kociambr solidaryzował się ze mną na krzesłach ;)
Ogólnie pierwszy dzień minął albo na mizdrzeniu się do człowieka albo na spaniu ;) zabawki póki co nie interesują kolegi ;)

W poniedziałek wizyta u weta z oczkiem i ogonkiem. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Na tę chwilę chyba wsio. Damy znać co i jak w poniedziałek. Jakieś zdjęcia z nowych włości także wkrótce :)

Pozdrawiamy ;)
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 27 Lut, 2016 20:35   

To pięknie :: Kciuki za dalsze sukcesy w aklimatyzacji - i kota, i Twojej, Wojtku ;)
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 27 Lut, 2016 20:42   

:banan:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2732
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 27 Lut, 2016 21:01   

Trzymam kciuki za zdrówko. Za aklimatyzację chyba już nie trzeba :wink:
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sob 27 Lut, 2016 21:11   

jeszcze tylko oby kuwetę zaliczył;)
 
 
Wojtek_Ka 

Dołączył: 14 Lut 2016
Posty: 634
Skąd: Piątkowo
Wysłany: Sob 27 Lut, 2016 21:16   

saszka napisał/a:
To pięknie :: Kciuki za dalsze sukcesy w aklimatyzacji - i kota, i Twojej, Wojtku ;)


dziękuje :) (trochę tremy jest ;) )

kotekmamrotek napisał/a:
jeszcze tylko oby kuwetę zaliczył;)


właśnie zapomniałem dodać. Siku w kuwecie zaliczone wkrótce po przybyciu
na reszt czekamy ;)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sob 27 Lut, 2016 21:31   

to git!!!!
 
 
tess 

Wiek: 34
Dołączyła: 01 Maj 2015
Posty: 371
Skąd: Września
Wysłany: Sob 27 Lut, 2016 22:43   

Super wieści :)
_________________
Kocia mama Jaime'ego, Brienne i Odyna, wirtualna Astor (szczęśliwie wyadoptowanej) i Cody'ego :)
 
 
madmadzia 

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Lut 2016
Posty: 53
Skąd: Poznań-Czapury
Wysłany: Nie 28 Lut, 2016 09:52   

Wspaniałe wieści Wojtku :) buziaki dla kochanego Węgorka!
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 29 Lut, 2016 13:58   

Jak ja się cieszę, że Węgorek wreszcie na poduchach :tan: czekamy na dalsze wieści :) :) :)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Wojtek_Ka 

Dołączył: 14 Lut 2016
Posty: 634
Skąd: Piątkowo
Wysłany: Sob 05 Mar, 2016 11:20   

Trochę zabiegany tydzień, więc najwyższy czas nadrobić zaległości z pierwszego tygodnia Węgora na salonach ;)
W poniedziałek zgodnie z planem wizyta u dr Starczewskiej. Ogonek bardzo ładnie dochodzi do siebie. Jedyne zalecenia to przecieranie octeniseptem:ok: Z oczkiem jesteśmy umówieni na 15.03. Czyścimy i zaszywamy. Pobraliśmy również krew do badania na FIV. Więc można trzymać kciuki, a nuż PCR zaprzeczy pierwszemu badaniu :)
Sam Węgor podczas wizyty wzorowo. Lekko przestraszony ale w pełni współpracujący ;) i jak zwykle rozgadany w transporterze ;)
Tutaj podziękowania dla Kotekmamrotek za wsparcie duchowe w trakcie mojego debiutu u weta jak i po :) jeszcze raz dziękuje! :)

Węgor po pierwszym tygodniu nic nie stracił ze swojej przylepności do człowieka ;)
Bardziej się rozbrykał, lubi zapolować na wędkę albo piłeczkę ;)
Apetyt dopisuje! O czym lubi przypomnieć o 5 rano przeciągłym miauczeniem (ale tylko w tygodniu ;)

Zdjęcia się pojawią do jutra! :)

Ogólnie jest kotem towarzyskim, więc jak ktoś szuka takiego koto-psa to Węgor jest dobrym kandydatem dla takiej osoby. :)
 
 
tess 

Wiek: 34
Dołączyła: 01 Maj 2015
Posty: 371
Skąd: Września
Wysłany: Sob 05 Mar, 2016 14:22   

Wojtek_Ka napisał/a:
Ogólnie jest kotem towarzyskim, więc jak ktoś szuka takiego koto-psa to Węgor jest dobrym kandydatem dla takiej osoby. :)

:love: :love: :love: :love: :love:
_________________
Kocia mama Jaime'ego, Brienne i Odyna, wirtualna Astor (szczęśliwie wyadoptowanej) i Cody'ego :)
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Sob 05 Mar, 2016 17:53   

Wojtek_Ka napisał/a:
Zdjęcia się pojawią do jutra!


czekamy z niecierpliwością :ok:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Wojtek_Ka 

Dołączył: 14 Lut 2016
Posty: 634
Skąd: Piątkowo
Wysłany: Pon 07 Mar, 2016 23:10   

Długo obiecywane foty! Jakość nie powala bo robione telefonem, ale po świetach powinienem mieć normalniejszy sprzęt do takich rzeczy :)

To co Węgor lubi najbardziej oprócz człowieka ;) jedzenie!
Tu pierwszy posiłek po przybyciu ;)


jedna z ulubionych miejscówek, drapaczek z szpitalika :)









ogólnie chill out!

(pierwsze wstawianie zdjęć, więc jakby coś było nie tak z wymiarami, proszę o wyrozumiałość)
edit brynia: poprawiłam wymiary fotek
Ostatnio zmieniony przez brynia Pon 07 Mar, 2016 23:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 07 Mar, 2016 23:15   

Słodziak :aniolek:
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]