Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Nie 16 Wrz, 2018 11:35
Bolcia
Autor Wiadomość
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2016 22:14   

Bolcia jakoś odnalazła swoje miejsce w stadzie :) Dla jednych jest bardziej sympatyczna, dla innych mniej, ale ogólnie szanuje, kogo trzeba:

Co prawda ogon Bibi poruszał się nader kusząco i po prostu trzeba było obadać go zębami, ale na szczęście na Biszkopcie nie zrobiło to wrażenia :)

Zdecydowanie da się odczuć, że jest w domu najmłodsza - wszędzie gdzieś pędzi, wygłupia się i szaleje, by za chwilę paść i zapaść w błogi sen, którym zasypia nader twardo :) Uszy doleczone, żadnych innych nieprzyjemności na horyzoncie nie ma, więc planujemy szczepienie :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 30 Kwi, 2016 02:57   

Tak, jestem najpiękniejsza ::
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Sob 30 Kwi, 2016 15:50   

100% black - to jest to
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 06 Maj, 2016 23:22   

Bolcia kradnie serce każdego, kto ją pozna. Każdego bez wyjątku. Bo zawsze przyjdzie, ułoży się na kolanach, popatrzy w oczy, pomruczy :love: Jest kokieteryjna do granic możliwości. I choć jej zabawy przypominają mały armagedon, bo zawsze pędzi z miejsca na miejsce, nie sposób gniewać się o zrzucane po drodze przedmioty :) Śpi zawsze kołami do góry, wyciągnięta na całą długość - jej pewności siebie nie zmąci nic :) Zawsze się gdzieś spieszy - nawet myje się szybko ;) W końcu w życiu jest tyle ciekawych spraw do załatwienia :)
Z kotami dogadana na 100% uprawia dzikie gonitwy z Kalesonem, Kanso i Oleandrem :) Co jakiś czas pogoni kota... Lunie :shock:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Kurciak 

Dołączyła: 30 Kwi 2014
Posty: 1532
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 06 Maj, 2016 23:41   

Potwierdzam. Wczoraj miałam przyjemność poznać tę piekność i musiałam mocno się pilnować aby jej nie ukraść. Ona jest NIESAMOWITA! Piekna, smukła i taka radosna. A do tego przylepa. Jesteś Nowy? Nie znam Cie? Sorry.. to nie problem, chodź do mnie człowiek i mnie miziaj! ;)
_________________
"friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly"
 
 
Hofi 
Sandra

Dołączyła: 06 Maj 2016
Posty: 344
Skąd: Poznań-Rataje
Wysłany: Sob 07 Maj, 2016 15:39   

Kurciak napisał/a:
Potwierdzam. Wczoraj miałam przyjemność poznać tę piekność i musiałam mocno się pilnować aby jej nie ukraść. Ona jest NIESAMOWITA! Piekna, smukła i taka radosna. A do tego przylepa. Jesteś Nowy? Nie znam Cie? Sorry.. to nie problem, chodź do mnie człowiek i mnie miziaj! ;)


Też miałam okazję ją wczoraj poznać, myślałam że ją schrupię!! <3 :banan:
Po dosłownie 10 minutach leżała mi na kolanach i rozpływała się pod wpływem miziania, a ja z powodu rozkosznego mruczenia tejże Szanownej Czarnulki.
Jest niesamowita, wiem, że jeżeli trafi do DS to będzie najwspanialszą towarzyszką człowieka :D :D
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 17 Maj, 2016 13:49   

Bolcia wyrasta na małą pumę. Jest sportsmenką, która nie hańbi się krótkimi skokami - nawet posturą zaczyna przypominać małego dobermana :lol: Lubi szaleć w zabawach z innymi kotami, ale niech no któryś spróbuje naruszyć jej przestrzeń spania :twisted: Bolcia ma doskonale określone upodobania i broni swych granic :)
Kto by zresztą śmiał dyskutować ;)

No kto?


Bolcia jest wielką amatorką surowego mięsa, a także klozetowych nasiadówek na kolanach człowieka :roll: Jest bardzo niepocieszona, kiedy ubiegnie ją taki na przykład Kaleson ;)
 
 
Hofi 
Sandra

Dołączyła: 06 Maj 2016
Posty: 344
Skąd: Poznań-Rataje
Wysłany: Wto 17 Maj, 2016 13:57   

Czarnulka śliczna!! :love: :love:
Te oczy :serce:
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4702
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 17 Maj, 2016 14:05   

śliczna :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 19 Maj, 2016 08:29   

Co mi przeszkadzasz, Człowieka? Przecież zajęta jestem ;)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 23 Maj, 2016 01:08   

Bolcia nie rozmienia się na drobne. Angażuje w wykonywaną czynność całą energię. Nic dziwnego, że wypoczywa także na 100%. Śpi, jak to określił mój P, "na trupa". Czasem zapada w półdrzemkę z otwartymi oczami. Trzeba się do tego przyzwyczaić, bo wygląda wtedy, jak nieżywa ;)


_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Pon 23 Maj, 2016 11:08   

niesamowite, a jak tam z ewentualnym DS?
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 23 Maj, 2016 12:25   

no niestety przed chwilą się okazało, że nic z tego nie będzie...

Ale nie ma tego złego :)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Pon 23 Maj, 2016 12:27   

pewnie, nic nie dzieje się bez przyczyny, A PIĘKNA BOLCIA JEST BEZ DWÓCH ZDAŃ
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 08 Cze, 2016 04:39   

Bolcia kwitnie :) I rośnie na niezależną, pełną uroku małą pumę, która kontakt z człowiekiem ceni ponad wszystko :) Inne koty są jej potrzebne do zabaw, ale nie do okazywania czułości. Albo więc zostanie rozpieszczoną jedynaczką w domu, w którym człowiek znajdzie dla niej dużo czasu albo sprawdzi się jako kolejny kot w domu - nieodłączny towarzysz zabaw, który wszakże nie da sobie wejść na głowę. Bo czego, jak czego, ale pewności siebie Bolci z pewnością nie brakuje ;)





Człowieka Bolcia kocha w każdej maści i postaci, bezceremonialnie ładując się na kolana każdemu. Z tym małym zastrzeżeniem, że nadal nie rozumie zasadności przycinania pazurków, czy smarowania dziąseł, by wyleczyć stan zapalny, jaki się tam pojawił - trzeba z nią każdorazowo stoczyć bezkrwawą walkę w imię wyższego dobra ;)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]